Yaşınızdan memnun musunuz?

30 lu yaşlardaki arkadaşlar yaşınızdan memnunmusunuz yoksa keşke 20 li yaşlarda mı olsaydım dersiniz, 20 li yaşlardaki arkadaşlar siz yaşınızdan memnunmusunuz yoksa keşke daha büyük olsaydım mı diye düşünüyorsunuz. Ben 36 yaşındayım bu siteye üye olduktan sonra keşke 20 li yaşlarda olsaydım diye aklımdan geçirmedim değil hani :) Yaşınızı da yazarsanız daha iyi fikir verecektir.

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• Memnunum birtek yaşımdan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• memnunum

.

0|1
    0|0
  • Memnunum gayet... Umarım ileride de aynını diyebilirim...

0|1
    0|0
  • memnun değilim

0|1
    0|0
  • Memnunum oldukça.

0|1
    0|0
  • 20 yaşındayım yaşımı seviyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 30 a yaklaşıyorum.her yaşın ayrı bir güzelliği var bence.

0|1
    0|0
  • 2 ay sonra 18 olacak motorsiklet ehliyeti alacağım elektrikli bisiklet zevk vermiyor :)çabucak geçse şu 2 ay :D

0|1
    0|0
    • Ben de ehliyet alacağımda zaman geçmek bilmiyordu :) Şimdi 19 yıllık ehliyetim var :)

• aynen hocam 18 i bekle bekle zaman geçmedi ehliyeti alalı 11 yıl oldu daha hiçbir polis te sormadı :)

• Gerçi ben 16 yaşından itibaren ehliyetsiz kullandım. O dönemde sadece bir polis durdurdu. Onda da babam yanımda olduğundan bir şey demedi.

• bence memnun olmak gerekir... cunki alternatifi olarak bir cozum yok... insan bu sekilde daha mutlu kalir... onemli olan yas degil gecirdigin yasalari nasil gecirdigindir benim icin...

0|1
    0|0
  • 32 yaşındyım gayet memnunum

0|1
    0|0
  • eşşeği bağlasan oda yaşar 30 sene önemli olan o seneler içinde hayatı anlamak ve bişeyler öğrenmek bilgilerinle insanlara yardımcı olmak bir yol çizip o yolda ilerlemek.

0|1
    0|0
  • 20 li yaşların sonuna geldim memnunum yaşımdan her yaşın bir güzelliği var.

0|1
    0|0
  • mennun değilm 18 20 olsaydım daha rahat akardım :D

0|1
    0|0
  • memnunum içimde kalan pek bişi olmadı, yaşadım keşkelere boğmadım kendimi.

0|1
    0|0
  • yaşım iyi ya sağlık sorunumda yok

34 yaş :)

0|1
    0|0
  • Memnunum.

0|1
    0|0
  • abi ben 20 yaşındayım keşke çocuk olsam diym çocuklarda büyük olsam diyo :))

0|1
    0|0
  • yaşımdan memnunumda şu 7 8 ay hemen geçsede askere gitsem abi :D

0|1
    0|0
    • Gitme oğlum gittik te ne oldu, şehitlerin gazilerin kemikleri sızlıyor ortama baksana.

• Allah yardımcın olsun zor bir dönem, mecburen yapacaksın tabi.

• aynen abi

Yükleniyor...