Hemen zıplamayın.!!! İyi Okuyun !!

Dediklerine göre 30 lu yaşlarımın başlarındayım. Esmerim. Gözlerim kahve , saçlarım dalgalı.. Biraz kilo problemim var ama boyum kısa sayılmaz...Üniversite mezunuyum. 5000 lira maaşım var. kültürlüyüm. Kelimeleri dans ettirebilirim. 3 kelime ile şiir yazabilirim mesela.. Ağzımı açtığımda , etkilemeyeceğim de kimse yok. Peki neden yalnızım ? Neden hala açlığını çekiyorum bir aşk'ın ?

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Buldum, kendini beğenmiş ve narsistsiniz...

0|1
    0|0
    • katılıyorum küçük hn

• La havle.. ya allah aşkına bir daha okusana yazdıklarımı.. tartışıp canını sıkmakta istemiyorum ama haksılık ediyorsun be...

• Ne diyeyim umarım mutlu olursunuz bir gün...

Kızlar Ne Diyor 11

• Senin saydıkların kendi fikirlerin kendini anlatırken hiç karşımdaki insanların düşüncesi diye bhsetmemişsin belki de anlattıkların sadece kendin biliyorsundur çevrendekiler öyle duşunmuodur.inndıklarına çevrendeki insanlara Bi sor onlarda senin gibi duşunuosa öyle bir daha sor sorunu

0|0
    0|0
    • Tam isabet..! Başlıkta boşu boşuna yazmamışım demekki iyi okuyun diye ... Anlalmamışsın... Ben gayet ayna gibi söyledim.. yorum katmadım... iyi biriyim felan demedim mesela...

• Kültürlüyüm insanları etkilerim yazmışsın ama bu cevap tanda anlaşılıoki kelimeleri iyi kullanamıosun ve egoların var yanlışlarını görmezden geliyosun ya da goremiosun biraz mütevazi olmayı dene istersen

• kısmet.

0|0
    0|0
  • Cok bilmislik iyi degildirr...

1|1
    0|0
  • sen kendin için bunları düşünüyorsun da karşındaki senin için ne düşünüyor acaba? önemli olan bu

0|0
    0|0
  • Eger kendini cok begenmis bir insan degilsen, kader kismet deriz..

0|0
    0|0
  • Beğenmemezlik, özgüvensizlik, alçak gönülllülük. Bana bunlardan bir şiir yazabilir misin :))

1|0
    0|0
  • kendini beğenmiş olmandan olabilirmi?millet napsın bu düşüncedeki birini

0|1
    0|0
  • Bence sana göre böylesin yani her özelliğin mükemmel olamaz. Abartı var sanki.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm.

0|0
    0|0
  • Kendimi Esra Erol hissettim bir an.

0|0
    0|0
  • sen kendini biliyorsun iyi guzel ama karsindakinden beklentin neler kriterlerin neler bunu biliyor musun ? ayrica bu ozelliklerin yeterli olmayabilir cunku burda gonul islerinden bahsediyoruz gonul bazen yasa maasa basa agiza bakmiyor :)

0|0
    0|0
    • gerçekten önemi yok mu ? yaş'ın maaşın ? güelliğin çirkinliğin ? sende benim gibisin sanırım. Hayal dünyasındasın.. O dediklerimizz olmadan artık bir halt olmuyor. öyle aşk mı kalmış ?

• yorumumdaki ince bir detayi kaciriyorsun ama ben "bazen" demistim yani dmek oluyorki bu karsina cikan insanlarin beklentilerine gore degisebiliyor benim icin ya da kimse icin onemli degil demedim simdi daha aciklayici olmustur sanirim :)

Erkekler Ne Diyor 9

• eksik olanı bulduğunda sıkıntıların bitecek ama bu sefer eksik olanı almak için hamle yaptığında elinde olanlardan bazılarını düşürceksin

0|0
    0|0
  • kendini bir b0k sanmışsın çünkü sen belki böyle görüyon ama dışardaki insan böyle görmüyor

2|0
    0|0
  • demekki ne etiket ne para bir halta yaramıyomuş sen gibi elemanlarda

sağlam karakter, oturmuş kişilik, insanları küçük görmemek, dünyanın senden ibaret olmadığını anlaman lazım...

0|0
    0|0
  • ben ,var ve olmak 3 kelime siir bekliyorum.Ona gore cevap yazicam

0|0
    0|0
    • Bayan olmadigimizdan fikirlerimizi onemsemiyor olabilirsin ama cevap bekliyorum:)

• tezini çürüttüm bile.beni etkilemen imkansız .

0|0
    0|0
  • adamsında bro ne diyelim

0|0
    0|0
  • agzını açma öyle kal. böle iyisin şekerim

0|0
    0|0
  • kısmetinde çok güzel abim kelimelerle dans eden biri çoğu kızı etkileyebilir yoksa

0|0
    0|0
  • sevmek için alçak gönüllü ol

gurursuz ol alttan al

0|0
    0|0
Yükleniyor...