Aziz Yıldırım istifa etmeli mi ?

Türk futbolunu kaos a sürükliyenlerin başında olan Aziz Yıldırım ve Ekibi İstifa etmelimi?

• Aziz Yıldırım İstifa Etmeli
    79% (85)87% (124)83% (209)Oy Ver
  • Aziz Yıldırım Suçsus. İstifa Etmemeli
    21% (23)13% (19)17% (42)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
19|47

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylıyım ama fenerbahçe gibi Türkiyenin en büyük takmlarından birini küçük duruma düşürdüğünü düşünüyorum.

1|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 19

• benı ılgılendırmez amaa etse Türk futbolu adına ıyı olur

0|0
    0|0
  • Azi yildirim cok sey basardi. En son savasi adalet icindi. Galatasarayin sikeli maclarini normal aptal olmayan herninsan farkeder. Fakat yananlar bjk ve fb oldu. Gs hicbir sekilde ceza gormedi. Aziz yildirim adaleti saglamayo basaramadi ve artik fb ye zarar vermeye basladi. Gorevi birakmali.

0|0
    0|0
  • etsin diyen o kadar taraf var ki, fbliler dahil.. bencede etmeli artık :)

0|0
    1|0
  • etmeliiiii..

0|0
    1|0
  • Aziz Yıldırım İstifa Etmeli sevmem o kişiyi

0|1
    0|0

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'li değilim ama Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'ye zarar verdiğine inanıyorum,bence etmeli.

0|1
    0|0
  • Etsin etsin...

0|0
    1|0
  • etse çok iyi olur

0|1
    1|0
  • pasa pasa :)

0|1
    1|0
  • Kesinlikle etmeli. Doğru düzgün Futbol izlemek istiyorum artık...

0|1
    1|0
  • aziz yıldırım bilir

1|0
    1|1

0|0
    0|0
  • Beni pek ırgalamaz..

Ama Türk Futbolu için artık bırakması lazım..

0|0
    1|0
  • Galatasaray lıyım.. o bize lazım terletmeyelim diyorum...

ama öyle malzemeler veriyorki :D

0|0
    1|0
  • istifa etmeli.

0|0
    1|0
  • istifa etmeli artık

0|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum

0|0
    1|2
  • S.çtı batırdı fb yi de türk futbolunu da

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 46

• Aziz Yıldırım istifa etmesin. Gerçi cezayı yiyince*olup gidecek ama.

Aykut Kocaman da geri dönsün, daha önce yapmadı mı, yaptı, gene kıvırtsın dönsün arkadaş.

İyi di öyle, aziz-aykut varken içimiz daha rahat Galatasaraylı olarak.

0|0
    0|0
  • etmesine gerek yok men cezası alır

0|0
    0|0
  • fenerbahçe için şike yaptım diyecek kadar karakteri bozuk bir insan.bir galatasaraylı olarak çok üzüldüm takımlarımızın avrupa da bu şekilde anılıyor olmasına.Bence cezalar kulüp başkanlarına ve yöneticilerine verilmeli,taraftarı neden cezalandırırlar ki?

0|0
    0|0
  • artık evet istifa etmeli

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaray'lı olarak kalmasından yanayım.Sayesinde 11 sezonda 8 şampiyonluk gördük.En çok Gs şampiyonluğu gören tek başkan.Bu konuda tarihe geçti.2.yıldızı takmadan gitmesin. :))) Türk futbolunun bu hale getiren kendisidir.Tüpcüyüde unutmamak lazım tabiki.Fenerbahçe adına çok şey yaptı ama yinede fenerbahçeli arkadaşlarım için artık 5 dak. durmaması lazım.

0|1
    0|0
  • Derhal istifa etmelidir. Bugüne kadar istifa etmediği, ettirilmediği ve şikelerin gizlenmeye çalışıldığı en büyük ayıbımızdır. Daha onun gibi şike yaptığı kesinleşenlerin de hepsi cezalandırılmalıdır. Böylece Takımlarımız daha onurlu bir şekilde faaliyetlerini devam ettirirler.

0|0
    0|0
  • beşikten mezara Fenerbahçe'liyim artık kendisinin miladı dolmustur, kulübe zarar vermeye basladı, sadettin saran a şans verilmelidir.

0|0
    0|0
  • Türk futbolunu lekeleyen Aziz ve Yıldırım Demirören'dir bak bu yüzden ne fenerbahçe nede beşiktaş kaç yıldır aklanamadı. Bir Galatasaray'lı olarak hem fener hem de beşiktaş'ın avrupa'ya katılmasını isterim. Ancak Ne aziz ile nede yıldırım ile olmaz...

0|0
    0|0
  • yıllardır diktatörlüğünü yaptığı takımda taraftarı bile koyundan farksız gören aziz bey istifa etmeli.Fenerbahçe adına en hayırlı olay budur.parası için şeref yoksunu insanların şakşakçılığını yapmak akıl dışı

0|0
    0|0
  • ilgilendirmez ama etse daha iyi olur

0|0
    0|0
  • etmememeli

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim Aziz başkan bıraksın artık kendi menfaatleri doğrultusunda fenere zarar verdiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeyi dünyaya duyurucam diyordu duyurdu artık gitmeli :D

0|0
    0|0
  • etsin kardeşim ben gatalatasaraylıyım fenerli kardeşlerimde biliyor ve görüyorlarki aziz yıldırım Fenerbahçe takımına zarardan başka birşey vermiyor istifa etmeli artık kene gibi yapışmasın takıma

0|0
    0|0
  • Etmesede zaten yargı kararı var ya artık.

0|0
    0|0
  • durduğu kabahat

0|0
    0|0
  • istifa etmeli ama. suclu oldugu için degil tutuklandıgında daha istifa etseydi fenerbahçe ve aziz ayrılırdı aziz ceza alır fener kurtulurdu

0|0
    0|0
  • besleme basın bilgileriyle yaklaştınız konuya ama azizi yıldırım köprüyü geçirtene kadar iyiydide köprüyü geçtikten sonra ne oldu bizim millet nankör bence

0|0
    0|0
  • si*tirsin gitsin.s

0|0
    0|0
  • Etmeli ama edecek gibide gorünmüyo bide Ceo olacağim diye tuttturmuş şimdide...

0|0
    0|0
  • Aziz amca armatörlüğe soyundu. Ne istifası?

2 yıllık açığı tersanecikle kapatacak.

0|0
    0|0
  • Etsin ali koç gelsin yerine

0|0
    0|0
  • gezi parkı eylemcileri bir eylemde aziz istifa diye yapmalı bnce :)

0|1
    0|0
  • Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olarak kesinlikle istifa etmeli diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Allah b.versin tez gunde

0|0
    0|0
  • ederse iyi olur yalanlarından ve çirkefliklerinden kurtulalım artık

0|0
    0|0
  • ben galatasaraylıyım ve Aziz Yıldırım'ın istifa etmesini bırakmasını şahsen istemem.

0|0
    0|0
  • kesinlikle etmeli

0|0
    0|0
  • Etmeli... Zaten Aziz Yıldırım'ın işi 3 Temmuzdan itibaren bitmiştir.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16
Yükleniyor...