Bir Kadın Sevgisine Ulaşmak İçin Geçilen Yolların En Kısası”Acındırmak”Tır. B.I.FLETCHER

sızce?:) bazen goruyorum etrafta yanı gercekten oyle oluyor :))ısın kacıs yolunu bulmuslar gıbı sankı..samımı olmanız beklenıyor erkekler :))

0|0
714

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• bu sözün gerçekle ilgisi yok. sadece kendini acındırıyor diye hiçbir kız bir erkeğe yüz vermez.

ancak kızın erkeğe ilgisi varsa işe yarar. kızın zaten niyeti vardır ama kıza sorsan, o haline çok üzüldüm, acıdım böyle kandırdı beni der.

kızın erkeğe ilgisi yoksa, gerçekten acıdan kıvransan ölsen yüzüne bakmaz :) zaten seni dinlemeyeceği için fark etmez bile acındırmak için neler yaptığını.

İlişki için "erkeklere fırsat, kadınlara mazeret gerekir"

Acıma duygusu da kadınlar için en iyi mazeretlerden biridir.

0|0
    0|0
    • kadın severse acır kıyamaz vs. ama sevmıyrsa ıtıcı bulur erkegı :)

• Böyle yapan çok var :) ben sevdim ama o benim sevgimin değerini bilmedi gibi bir çok örnek bulabiliriz :) bir keresinde de benim msn adresimde bir kız vardı, abi dediğim bir şahıs bu kızla yakınlaşmak istiyordu, kızla konuşurken oda yanımda ve onun için hastanede olduğunu, bıçaklandığını söylememi istedi :) bende abi uğraşılmaz bırak dedim, dur ben hallederim deyip kızı o şekilde duygulandırmaya çalıştı :) adamın gülesi geliyor.

1|0
    0|0
    • var ya var cok kadınlarda da var gercı bu ama ıste :)erkeklerın yapması daha farklı gelıyor ınsana :D

• Bilmem ama bazen soruyorum abi bu kadar kızla uğraşıyorsun diye, dolaylı yoldan neden kandırıyorsun diyorum, verdiği cevabı duysan sinirden gülersin :) ben onları koruyorum diyor. Kızla birlikte olup sonra küfür ederek bırakıyor ve adına koruma diyor, şaka gibi ama gerçek :)

• bılemedım :))

• ben acındırmam kendimi seven sever sevmeyen sevmez. zaten belli bu yaşıma kadar sevgilim olmamasından

1|0
    0|0
  • olsa olsa anne sevgisine benzer o.hiç bir kız acınası erkek sevmez.

1|0
    0|0
  • Vallah bir ara uyguladılar tuttu da sanrm ama empati yapıyorm.Acıdığm bir insnla hayatımı paylaşmak biraz garip geliyor bana...

1|0
    0|0
    • sureklı acımak değil bu tabı o anlık sureklıde olmaz yahu D:

• Kızdırılan konularda barışmak için olan acındırmayı mı kastettin o zman :)

• yanlıştır.. bu sistemi kızlar daha iyi uyguluyor..

1|0
    0|0
  • kısa derken kalıcılık anlamındada sıfatlandırılabilir sanırım bu durum

erken ulaşsakta kalıcılığıda az olur gibime geliyor

bence ben kalıcı güçlü temeller saygısını kazanmak güvenini kazanmaktan geçiyor

1|0
    0|0
  • Acındırmak değil bence. Suçluluk psikolojisi diyebiliriz. Yapılan veya söylenen sözden pişmanlık duymanızı sağlayarak ilgiyi üzerine çekme sıkça yapılan birşey.. Tereağı gibi üste çıkmak deyiminde olduğu gibi. :P

0|0
    0|0
  • Bir kadın bir erkeğe acıyorsa acıdığı doğrudur ama elektrik olayı bu acıma duygusundan çıkmaz. En fazla kanka olursunuz.

0|0
    0|0
  • Doğru laftır.. En ufak olayları en büyük kıyımsızlığa getirir...

cut.

0|0
    0|0
  • Duygu sömürüsü çoğu zaman kullanılan bir silahtır. Nasıl kadının en büyük silahı gözyaşlarıysa erkeklerinde duygu sömürüsüdür.

0|0
    0|0
  • bu soze katilmiyrum... herzaman oldugum gibiydim... ve bu sekilde bir ese sahibim :) ...

1|0
    0|0
  • Eee kısmen bu yol ama çatlatmak diyoruz biz ona bak neyi kaybettin tarzında :D

0|0
    0|0
  • erkekler de ne yapcanı şaşırdı sağınız solunuz hiç belli olmuyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• o acındırsın, ben acımam ama :)

0|0
    0|0
  • kızlar yapıyor onu daha çok.

0|0
    0|0
  • bazıları gözyaşlarını kullanırlar

0|0
    0|0
  • kendisini acindirip aldiranlarda gordum.

0|0
    0|0
  • ben öyle adamları çok aciz buluyorum yahu..erkek adamda bir asiyat olacak.vurdumduymaz gibi görünecek.ne acındırması.

0|0
    0|0
  • Bizde yedik ha oldu mk(farkettim ben argo konuşuyorum ks bunu kazandırdı)

0|0
    0|0
Yükleniyor...