Sizler de benim gibi galatasarayli olmakla bir kez daha gurur duydunuz mu?

Sizler de benim gibi GALATASARAYLI olmakla bir kez daha gurur duydunuz mu?

Futbolumuzda yaşanan kirli işlere bakınca bir kez daha GALATASARYLI olmakla gurur duydum ben resmen.

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Az önce aynı şeyi düşündüm..İyi ki GALATASARAYLIYIM

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• her zaman gurur duyarım yıne gurur duydumm

0|0
    0|1
  • 5**

Stoch : "Olmadı bir D-Smart alır Galatasaray'a başarılar dileriz.."

Gökhan Gönül : "Kanırta kanırta cezaları yedik.."

İyi ki Galatasaraylıyım be <3 :D

0|0
    0|3
  • Galatasaraylı değilim, soruyu takımınızla gurur duyuyor musunuz deseydin cevaplardım.

0|0
    0|0
  • şikeyi yapan şahıslardır. takımlar değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Duy duy en azından geçiş senelerinizde araştırılmadı o olaylar G.Saray tertemiz bir yüzyıl geçmişi var demi? AKKAŞIK yani ;) peki öyle olsun..

0|1
    0|0
  • Galatasaraylı olmakla gurur duy eyvallah ama,şu bir gerçekki türk futbolunun en şikeci takımı galatasaray dır..

0|1
    0|0
    • kanıtlanmamış olaylarla, mesnetsiz iddilarla çamur atsanızda izi kalmaz bizim üstümüzde sen rahat ol.

• telegol programına bağlanan malatyasporlu futbolcuyu izledinmi futbolculara ne kadar para gönderilmiş tabi geriye dönük bişey yapılamayacağı için zaman aşımı olmuş,ve daha böyle bir çok maç var diğer takımların yokmu onlarında var demek istediğim sütten çıkma ak kaşık değilsiniz bunu bil..

• yapılan bir fiilinin karşılığının suç olmadığı bir dönemde yapılan işlerden bahsetmek doğru değildir.

şunu söyleyeyim futbolda şiddet ve şike yasası çıkmadan önce türkiyede teşvik primi vermek suç değildi. yeni yasa çıktıktan sonra sen geriye dönük olarak sizde şöyleydi bu takımda böyleydi gibi bişey söyleme hakkı yoktur kimsenin.

• GALATASARAY varsa gerisi teferruattır. Kolumdaki dövmeyi herkese gururla gösteririm. Rezil ettiler bizi dünyaya yazıklar olsun bu şikecilere.

0|0
    0|0
  • Ben kasıpmaşalıyım takımımla gurur duyuyurum demek isterdim ama ne mutluki gsliyim yine mutluyumhertürtürlü mutluyum yani

0|0
    0|0
  • doğduğum günden bu yana GALATASARAY' lı olduğum için gururluyum.

ŞEREFTİR SENİ SEVMEK YÜREYEDUR GALATASARAYIM.

0|0
    0|1
  • ben Beşiktaşlıyım ve şike yaptığını söyleyerek 1 yıl men edildi takımım. Bunu belgelerle açıklasınlar bırakırım ben takımımı ama adamlar hep Türk futbolunu geriletmekten başka bir halt yapmıyolar

0|0
    0|0
  • galatasaraylı olmak bir ayrıcalıktır.

0|0
    0|1
  • yok gs li değilim o yüzden gurur duydum

0|0
    0|0
Yükleniyor...