Beşiktaş'ta yöneticiler ceza almadığına göre şikeyi kim yaptı? Malzemeci Süreyya abi mi? Davulcu Vedat mı?

Beşiktaş'ta yöneticiler ceza almadığına göre şikeyi kim yaptı? Malzemeci Süreyya abi mi? Davulcu Vedat mı?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynı yazıyı bende okudum ..

Kesinlikle katılıyorum madem bjk şike yaptı o dönem ki başkanları tüpçüde yargılansın ceza alsın ..

0|1
    0|0
  • çifte standart

0|0
    0|0
  • davulcu vedat yaptı ben şahidim

0|0
    0|0
  • Yöneticiler ceza almalılar mutlaka.

0|0
    0|0
  • davulcu vedatı karıştırmayalım:))))

0|0
    0|0
  • ruhani varlıklar yapmış olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yöneticiler ceza almadı diye bir durum yok arkadaşlar verilen kararları yanlış yorumlamayın. Zaten bu olaydan dolayı Tayfur ve Serdal Adalı hakkında soruşturma vardı ve ikisi içinde ek rapor istendi. suçsuz bulundular gibi algılamayın olayı ve göreceksiniz ikiside ömür boyu futboldan men cezası alacak. kısacası ortada çelşkili bir durum yok. herşey gayet net suç var karşılığında da cezası var

0|1
    0|1
    • peki şikeyle suçlaln maç penaltılara gidiyor sikeyle suçlanan futbolcu 1gol 1asisle oynuyor bunun neresi şike bunu söylermisin kardeş

• :))))) hoş sohbetin için teşekkürler kardeş

• eyvallah ben teşekkür ederim kardeş.

• faturayı çArşıya kessinler alıştık zaten

0|0
    0|0
  • HENÜZ ceza almadı, acele etme az bekle.

0|0
    0|0
    • ya bırak sadıç araya kaynatıyolar bizi resmen

• Ben de istemiyorum moruk, penaltıya gitmiş maçınşikesi mi olur. Ama var demek ki bazı diyaloglar ki bu kanıya varıldı.

• taraftar yapmıştır

0|0
    0|0
  • davulcu vedat

0|0
    0|0
  • Akp numaratör sistemleri.

0|0
    0|0
  • uefa adil omurgalı bir kurum değil. ancak duygusal yorumlar yapmamak lazım. yöneticiler ceza almadı değil, yani aklanmadılar. haklarında ek rapor istenmiş.

0|0
    0|0
  • Ek dosya istendi, Ceza Alacaklar !

0|0
    0|0
  • Bence kulübe ceza verilmesi hatalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...