Bir dakika ayırın arkadaşlar

Özet geçicem..

Kendimi bilmeye adamış, özellikle hanımlar konusunda tabiri caizse akademik kariyer yapmış bir adamım, yaşım 26 Ankara doğumluyum esmer 1.82 boyunda 76 kiloda ela gözlü bir herifim, profilimi tercih sebebi olabilir mi diye sunuyorum, sorum şu bu güne kadar yaşadığım ilişki deneyimlerine dayanarak bütün çıplaklığı ile gördüğüm tek bir şey var, hanımlar aslında deli gibi sevecek bir adamdan çok kendisini anlayan adamları mı arar ? sadece anlayış hayatınızda olan insanı baki kılmaya yeter mi ? Benim gibi bunu deneyimleyen gözlem gücü iyi olan erkek arkadaşlarımda yazsın, ben mi yalnış analiz ettim, aydınlatabilirmiyiz.. Şimdiden teşekkürler

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dediğin doğru ama bir parça sadece. Tek başına yeterli değil. Bana göre en etkili yöntem karşındakinin beynini seninle ilgili soru işaretleriyle kurcalamaktır. Her zaman soru işareti olmalı.

0|1
    0|0
    • bilinmezliğin çekici doğası, bu kendine bağlı tutmak için olağanüstü bir yöntem, kadınların doğasını çok iyi biliyorum dostum bunda sıkıntı yok, sadece onların beklentileri acaba sadece anlayış yönünde olabilir mi ? ayrıca ergenlerden bahsetmiyorum bro, gerçek kadınlardan hani işte bu dediklerimiz onlar üstünden bu soru

• Bu da doğru. Birde karşındakine göre strateji geliştirme olayı var.

• Yani senkronize önemli

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır mutluluk herşeye değer. Sevgi her zaman ön planda... şevkat,aşk,sıcak bir kucak.. Arada tartışma olacak.İki kişinin arasında her zaman bir farklılık vardır.Küçük tartışmalar bunlar ilişkinin tadı tuzu... Anlayışta olmalı elbette ama çokta anlayış insanı bunaltır.İnsan ruh hali değişen biri sonuçta... Birbirlerinin değerini anlamaları için zor anlar yaşamalılar.Aşk zor günler için var esas olarak... Çünkü gerçek aslında bu günlerde saklıdır.Nasıl bir dost dediğiniz insan kötü gününüzde yanınızda oluyorsa,iyi günlerde olduğu gibi... Onun gerçek bir dost olduğunu anlarsınız. Buda bu şekilde yorumlanır.

0|1
    0|0
  • bence bir genelleme yapmamak gerek. kimisi sadece anlayış bekler, kimisi çok tutkulu bir aşık ister. kimi de her iki özelliği birden barındırsın ister. bazılarıysa bunlardan çok çabuk sıkılır. karşındaki kızın karakterine göre

1|1
    0|0
  • yani evet,sadece sevgi yetmez biraz anlayışta lazım..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...