Vücut Geliştirmeden Anlayanlar Bir Bakabilirmi?

Vücut Geliştirmeden  Anlayanlar  Bir  Bakabilirmi?
İnstagramdan bir spor hocasina soru sordum bana cevap olarak bu resmi atti sonra cevap vermedi? Bunlar ne işe yariyor ayri ayrimi kullaniliyor yoksa bunlari karistirmakmi lazim?

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• Hepsini karıştırıp sabah kalkınca spordan önce veya sonra içiceksin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo almak için shake tarifi ama bence karbonhidrat tozu kullanmalısın bu sadece takviye günlük kaloriyi arttırma lazım. Günde 4 öğün ve ara öğünler ile toplam 5 öğün. Her öğünde ciddi kalori alman lazim. Ara öğünlerde ise kuruyemis tarzı beslenmen lazım

0|0
    0|0
    • Karbonhidrat tozu yağ yapıyor diyorlar dogrumu?

• Gereğinden fazlasını aldığın herşey yağ olarak depolanir önemli olan bu kadar kalori arttırımı yaparken spor yapmak

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeşim tahin ile pekmez değilki bu karıştıracaksın:) Dinle şimdi; lifailif yazanı her sabah kahvaltıda 50-60 gr sütle koyup yiceksin. Spordan yarım saat önce ve spordan sonrada whey matrıx yani proteini içeceksin. Gün içindede muzu yiceksin. Tamam?

0|0
    0|0
    • Bazilari karistiricaksin diyor

• denemesi bedava. Deneme yanılma yöntemiyle benim dediğime geleceksin zaten:) Sen beni dinle..

• whey yerine bol bol yumurta beyazı mantar kurufasulye lor peyniri ye

0|0
    0|0
  • sorun neydi onu da deseydin keske. hardline alma sakin cok kotu

0|0
    0|0
    • Kilo almam için ne yapmam lazim dedim bunu göndermiş protein tozu değilmi bu? Bide bunlari karistirmakmi lazim

• Ben yüzümün tombul olmasindan çekiniyorum biraz

• olmaz bisi merak etme genelde en son yuzde degisiklik olur sen sporunu yap baska bisi dusunme

Yükleniyor...