UEFA'dan alınan cezalar transferleri etkiler mi?

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin UEFA'dan aldığı cezalardan sonra özellikle yabancı oyuncuların bu klüplere transfer olma şansı azaldı mı sizce?

• Evet, etkiler
    88% (38)90% (18)89% (56)Oy Ver
  • Hayır, etkilemez
    12% (5)10% (2)11% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Evet, etkiler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• A: Evet, etkiler

0|1
    0|0
  • Sence etkilemez mi ... ?

Transfer listelerinde en son tercih edilen ülkeler arasındayız.. Tercih eden oyuncuların çoğu da avrupa için geliyo .. İki takımın da düzgün transfer yapma ihtimali hiç kalmadı benim gözümde..

0|1
    0|0
    • Beşiktaş karardan bir gün evvel Biliç ile anlaştı, 1 gün daha bekleseydi belki de anlaşamayacaktı, sence ne olurdu?

• Anlaşamazdı tabi bilic imzayı atmadıysa bile vazgeçme ihtimali var bence..

Hatırlarsın 3 temmuz sürecinde fener emenike ile anlaşmıştı bir hevesle olaylar olduktan sonra göz altına almıştı serbest bırakıldıktan sonra çekip gitmişti..

Beşiktaş bilic ile anlaşmış olmasaydı bu karardan sonra kaliteli yabancı bir hoca bulmaları imkansızdı bende.. Yerli bir hocayla anlaşırlardı..

• Evet, etkiler

0|1
    0|0
  • cardozo gelmez

0|1
    0|0
  • Evet, çok etkiler.

0|1
    0|0
  • bence etkiler.

0|1
    0|0
  • cezalar etkiliyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• etkiler,yabancılar özellikle

0|0
    0|0
  • Tabiki etkiler ve bu men edildiğimiz yıllarda bi' çok transferi gerçekleştiremeyeceğiz..

Beşiktaş'ın Ronaldinho, fenerbahçe'nin de Cardozo transferi şuan içn çıkmaza girdi (her ne kadar Cardozo Uefa'ya bağlı değil deselerde)

0|1
    0|0
  • evet etkiler maalesef

0|0
    0|0
  • Etkiler tabi. Kendisine ana avrat küfür edilirken Fenerbahçeye transfer olan Alper Potuk'a da selam olsun...

0|1
    0|0
  • ülkemizi rezil ettiler.. zaten 3.sınıf futbol ülkesi olarak görüyolardı bu olaylarda tuzu biberi oldu

0|1
    0|0
  • etkiler

0|0
    0|0
  • Etkiler

Etkilemeli de

0|1
    0|0
  • Etkiler tabi.Özellikle yabancı futbolcu alırken çok etkiler.

0|1
    0|0
  • Evet, etkiler

0|0
    0|0
  • Etkiler Bruno Alves gidebilir

0|0
    0|0
  • şöyle diyeyim:

Çarşı dan aldim holmen eve geldim 2+1 yıl men..

0|0
    0|0
Yükleniyor...