Kiev maçında hakeme saydıran, kendi maçında Bursaspora haksızlık yapldığında sessiz kalanlar hakkında ne düşünüyorsun?

Ben ikili oynadıklarını düşünüyorum. Zira haksızlık varsa böyle bir iddian varsa kendi maçındada rakibine haksızlık yapıldığında sus pus oturup görmemezlikten gelmemelisin. Ayrıca bu tarz kişilerin futboldan çok anlamadığını. Beşiktaşın Dinamo Kiev maçında 6-0 alınan yenilgiden sonra hakemin haksızlık yaptığını düşünüp, beşiktaş - Bursaspor maçında Bursaspor'a tüm hakemlerin ve otoritelerin haksızlık yapıldığında birleştigi bir maçta artık takım kayırmalarını istemiyorum. Bu küçük oyunlar ve demirörenin bu taraflı yaklaşımı artık bıktırdı. Kimse yemiyor bu oyunları.

Sizlerin görüşü nedir. Saygı çerçevesinde görüşlerinizi paylaşın

• Böyle kişiler ikili oynayan... kişilerdir
    100%(1)58%(7)Oy Ver55%(6)
  • Böyle kişiler boş kişilerdir
    0%(0)42%(5)Oy Ver45%(5)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
güncell

0|0

En İyi Kız Görüşü

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yıllarca hakemle kazanan galatasaraylıların şimdi hakemi eleştirmesi kadar komik :)

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynen öyle katılıyorum. Yine bu sezon Beşiktaş'ı şampiyon etmek için ellerinden geleni yapıyorlar zaten hakemler olmasa bu sezon beşiktaş ilk 5 e bile giremezdi. Trabzon maçı mesela Trabzon bildiği eze eze oynadı ama rakip takımda hakem varsa istediğin kadar iyi futbol oyna sen o maçı kazanamazsın.

0|4
    0|2
    • çok puan kaptılar hakem lehlerine bilerek verilen hakem kararlarıyla ne hikmetse şampiyonlukta ki rakiplerinede ceza gibi hakemler hep hatalı kararlarla doğradılar anlayacağın federasyon iyi çalışıyor önünü açmak için ama bu oynanan tiyatroyu kimse yemiyor

• Şahsen ben süper ligi paketi filan almıyorum niye böyle kalitesiz bir lige en niye para ödeyeyim ki? Yabancı lige para dökerim orada şike en azından daha az ve bu kadar da göze bata bata yapılmıyor. Geçen sezonda Beşiktaş'ı hakemlerle şampiyon ettiler bu sene de ederler. Ama gidip Uefa'da 6 yiyip ağlayıp evlerine dönerler. Sonra ülke sıralamasında niye bu kadar gerideyiz Türk futbolu niye bu kadar kötü niye oyuncu yetişmiyor derler.
      Mesela Gökhan Gönül adam kaç yaşında ama aldığı paraya bak. Gel gelelim bide Real Madrid'e oynayan Carvajal'e bakalım.
      Biri 3 küsür milyon euro kazanır yıllık. Carvajal ise 1-1.5 milyon euro arası bir şey alıyor. İşte ülkemizde ki takımlar böyle futbola merdiven dayamış oyunculara o kadar para verirlerse bizden oyuncu falan çıkmaz. O kadar para vereceğine yap alt yapıya yatırım filan hadi en kötüsü git borç öde o parayla.

• haklısın

• İkiside uyuyor bence yani 2 şıkta uyuyor. 6 tane yediğin maçta hakemdi öyleydi böyleydi kaldıki eyw bizde istedik çıksınlar sonra Bursa'yı doğradı hakemler ses yok savunma var Beşiktaş'a penaltı verilmicekmi diye komedi gibi gerçekten :)

0|1
    0|2
    • komedi gerçekten bu ikiyüzlülük bunun başka adı olamaz (bu yorumu şikayet edip kaldırtmışlarda tekrar yazayım dedim)

• katılıyorum yanındayım kardeşim gizlenmeye de gerek yoktur aynısı başka kuluplerde var külüp baskısı önde geliyor sanırım he yigit dobra dobra konusanlar var onlar da muhtemelen takım kötü olsun da veya sene sonu yollarız diyenler kulup başkanları da vardır

0|1
    0|0
  • Marcelo pozisyonundan önce Gökhan Gönülün ayağını kırdıkları pozisyon vardı. MAÇI izlemeden boş konuşan fenevliler ötede oynayın

0|2
    0|3
    • maçı izledim ben- niye aşırı tahamülsüzsünüz benim soru bir soru sonuçta insanların aklına gelebilecek bir soru maça gelirsek 45. dk kırmızıyı yeseydi beşiktaş 10 kişi kalacaktı hakemler bjk çok tutuyor ama neyse yorumunu yaptın bir de fenerli olduğu nerden çıkardın ki

• Olsun doğru dürüst oynasaydık kazanırdık

• bilemiyorum bu dediğin tahminden öteye gitmez ona yorum yapamayacağım

• Beşiktaş duruşu işte :)

0|2
    0|0
    • bunu görememek çok saçma katılıyorum sana

• Eyvallah

Yükleniyor...