Küçük Bir Merak Daha .d

Beyler Bayanlar...

Sevgilinizin /Eşinizin /Hoşlanndığınız Kişinin

En çok hangi huyunu ve en çok hangi davranışını neler yapmasını birlikte vakit geçirirken en beğendiğiniz davranışı veya konuşmasını yazar mısınız? =)

Not : Ahlak sınırları çerçevesinde LÜTFEN.!

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• gözleri yeter bana. konuşmadan baksam da

nerde o kahverengi gözler...herkes renkli miy ahu

0|0
    0|0
  • çok bilmiş

sen cevapla bakalım önce?

0|0
    0|0
    • .d Ben kayda değer birini bulupta çıkmadım .d ama en büyük sevgilimden babamdan bahsedersem anlayışlı olması düşünceli olması ilkel bir kafa yapısına sahip olmaması ve annem veya ben olsun bir iş yapacağımızda bazen beceriksizde olsa elinden geleni yapma çabası içerisine girmesi .d esprileri küçük hediyelerle insanları hhoşnut kılmasını seviyorum .d Gerçi daha çook sevdiğim huyu davranışı var .d Mesela hala geceleri eğer odam dışında filan yatarsam saçımı okşaması gibi :)

• Sakin ve anlayışlı olmasını seviyorum

1|0
    0|0
  • Öyle bir özellikle bir şey yapmasına gerek yok o yanımda olunca ben zaten uçuyorum :)

0|0
    0|0
    • :) Peki neden uçuyorsun... Dicem çünkü onu seviyorum diceksin neyi seviyorsun diyorum o zaman :)

• Gülüşüne duruşuna hastayım herşeyiyle yani nasıl anlatayım yaşanır ya dediğim gibi :)

• .d yaşayarak analt o zaman :))

• D:))) ahahah :D)) Ahlaki sınırlar :D

Vallaha Ben artık hıc bırseyını sevmıyorum hatta tıksınıyorum.. Aldattıgını ogrendıgımden berı ;)

bunun dısında Cook eskılere gdıersek bulasık yıkamalarını sevıyorum :D Cok savunmasız oluyolar :D

0|0
    0|0
  • İyide benim sevgilim yok ki. :(

0|0
    0|0
    • Tüh :( Peki sende en büyük sevgilinden bahsedersin .. Annenin hangi davranışı konuşması hoşuna gidiyor =)

• Bakışları öyle derin derin bakması lazım ellerini sımsıkı tutup kendine çekiceksin mis gibi saçlarını koklıcaksın arada bir yanagına masum bir öpücük kondurduktan sonra mükemmel olur yanlış yorum yapmadım inş :D <3

0|0
    0|0
  • "Annneeeeeee bu adam bana bağırıyoooo"

1|0
    0|0
  • benim bebeğimin her hali güzel pehhh

0|0
    0|0
  • +1 fikrim yok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4