UEFA Türkleri Avrupa kupalarında istemiyor mu?

Eskiden alenen olmasa da Avrupa kupalarında takımlarımız ince ince kıyıma uğrardı. Her şeyin alenen yapılması Ivan Bebek faciası ile başladı. Arkasından her maç biraz daha kötü hakemlerle yönetilen Türk takımlarının maçlarında son faciayı da Craig Thompson yaşattı. Buraya kadar her şey hala normal. Peki son kura çekimi? Hilesiz olduğunu düşünemiyorum. Türk takımları Avrupa'nın 3 sorunlu ülkesi ile eşleşti. Hemde bu sorunlu ülkeler aynı zamanda Türkiye'nin politik olarak sıkıntı yaşadığı ülkeler. İsrail, Yunanistan, Rusya. Bundan sonra Türk takımlarını nasıl bir senaryo bekliyor dersiniz? Bence Beşiktaş, Fenerbahçe ve Osmanlıspor elenecek. Bunun sebebi kötü oynamaları olmayacak. UEFA Türkleri Avrupa kupalarında istemediği için olacak. Sizce bu aşırı bir komplo teorisi mi yoksa gerçeklik payı var mı?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• olabilir bunlardan hersey beklenir Euroleague de yaptıklarıda var

0|0
    0|0
    • O da işin başka bir boyutu.

• korkuyorlar eger şampiyon olursak devami geleceğini biliyorlar milyondolarlar kazandikca buyucegiz ve bunlar bundan korkuyorlar ama birgün o yazilan savas ciktiklarinda muslumanlar tek lider oldugunda görecekler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Yeterince belli değil mi? UEFA Avrupa Ligi'ndeki 3 temsilcimizinde rakiplerinin o şekilde gelmesinin siyasi bir amacı olduğu çok bariz belli.

0|0
    0|0
  • İstemese haklıdır

0|0
    1|0
  • Eskiden bir tane yöntem vardı kura cekımlerımde ayar yapılabılmesı ıcın artık sayısızca var o yuzden kura cekımlerının hıcbır zaman sansa bırakıldıgını dusunmuyorum ama hakemlerde Turk takımları ıcın karıyer yakar mı onu da zannetmıyorum

0|0
    0|0
    • Yanmıyorki kariyerleri. Craig Thompson hala elit hakem kategorisinde. Üstelik yaptığı tüm hatalara rağmen. Adam UEFA'nın tetikçisi.

• Ben yeteneksızlıgıne verıyordum hakemın bılemıyorum gozlemcılerı nasıl yorumluyor nasıl puan alıyorlar bu facıalardan sonra merak konusu bır noktadan sonra alısmamız da lazım su var bızım takımlarımız krıtık maclarda ne zaman bıraz gucsuz oynasa veya oyundan dusse hakem facıasıyla karsılasıyor , oyunu tamamen domıne eden bır takımı hakemlerınde durdurabılecegıne ınanmıyorum ancak oyle takım olabılmekte cok zor maalesef basarı ıcın bazı maclarda hakemı de yenmek Turklere ozel bır sart artık

• Evet bu görüşlerine sonuna kadar katılıyorum.

• Avrupa bizim varlığımızı istemiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...