Sizce fenerbahçe ve beşiktaş için verilen karar doğrumu !

sizce fenerbahçe ve beşiktaş için verilen karar doğrumu !

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• ben bu karara anlam veremiyorum özellikle BJK YE VERİLEN CEZAYI şikeyle suzçlandığımız maç penaltılara gidiyor şike yaptıdenilen futbolcu 1gol 1asis yapıyor ve biz bu yüzden ceza alıyoruz UEF ÖNCE KENDİ PİSLİKLERİNİ TEMİZLESİN DAHA 2YIL ÖNCE OLİMPİK LİON D ZAGREP MAÇINI UNUTMADIK 7.1 VE LİON ANCAK BU SIKORLA TUR ATLIYORDU VE AJAXSIN HAKKINI YEDİLER DÜNYANIN GÖZÜ ÖNÜNDE GOGLEE LİON ZAGREP MAÇI YAZIN İNANIN METİNŞENTÜRK BİLE İZLESE ŞİKE OLDUĞUNU ANLAR AMA LİYON FIRANSIZ UEFA BAŞKANI FIRANSIZ ONU GÖZMÜYOK ALLAH BÜYÜKTÜR İLERLEYEN GÜNLER HERŞEYE GEBE

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ilahi adalet yerını buldu şikeyle yüksek avrupa da kupa al yok yaaa ! bjk için aynı şeyi söylemicem ama.. GSliyim

0|1
    0|1
  • ben gs liyim bence fb ve bjk taraftarı gezi parkı ve taksim mitinglerine gitmeseydi büyük olasılık ortaya aniden böyle bir şey çıkmazdı . 2 yıldır akılları neredeymiş uefanın

0|2
    0|1
  • Bilmiyorum. Ben Bjk'nin şikesini görmedim,duymadım. Benim bilmediğim birşeyler vardır belki.O yüzden taraflı savunma yapamayacağım..

0|2
    0|0
    • Aynen ben Galatasaraylıyım ama şike delili olarak gösterilen maçla alakanız yok sizin. Gereksiz oldu biraz.

• Fener için alınan karar sonuna kadar doğru ...

Abi tamam bjk şike yaptıysa neden o dönem ki başkanları ceza almıyo : / Şikeyi malzemeci mi yaptı.. Beşiktaş için üzüldüm...

1|0
    0|1
  • yanlış beşiktaş için

0|0
    0|0
  • ağır olmuş ama fener hak etti.

0|0
    0|0
  • daha adil olabilirdi

0|0
    0|0
  • Hakettiler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• uefa yanlı davrandı.video ile isptalı steanın cezası nerede

0|0
    0|0
  • haksız bence

0|0
    0|0
  • UEFA nın verdiği kararlar doğrudur. ama işin acı tarafı şu ki :

bizim böyle bir davada doğru karar alamayıp , yalan yanlış uydurma yönetmeliklerle yasaları değiştirip bu işin üstünü kapatmaya çalışmamız ve sonucunda da böyle dünyaya rezil olmamızdır.

0|0
    0|0
  • Ülkenin adını lekelediler. Galatasaraylıyım ama bende bir fenerli kadar üzüldüm. Tam yükselişe geçiliyordu şimdide geçmişin cezasını çekiyorlar. Keşke olmasaydı.

1|0
    0|0
  • iki takımda hak etti. Her şey daha temiz bir lig için

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ı bilmiyorum da Fener'in cezası doğru..

0|0
    0|1
  • Türkiyenin adına koca bir leke

karar doğru

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe ve Beşiktaş'a cezayı kesen UEFA Disiplin Kurulu, Başkan Gigi Becali'nin şikeden 3 yıl hapis cezası hükmüne karşın, Steaua Bükreş'e men cezası vermedi.

Bu karardan sonra söylenecek pek birşeyde yok aslında.

0|1
    0|0
    • bu kararda çelişki olduğunu mu düşünüyosun kardeş. fenerbahçe ve beşiktaş yöneticilerine ceza verilmedi kulübe neden ceza verildi diye düşünüyosun galiba ama UEFA disiplin kurulu ek rapor istedi ve göreceksin ki bizimkiler 3 yıl ile kalmaycak ömür boyu men cezası alacaklar. ortada çelişkili bir durum yok. suç işleyenler cezasını çekiyor hepsi bu

• yanlış ,

0|0
    0|0
  • bence verilmemeesi gereken bir karardı ama şimdi tek kupa için savaşıp galatasaraya yıldız ekletmiicez :D

0|0
    0|0
  • Üzüldüm her iki klüp için de...

0|1
    0|0
  • doğru tabi. suç işleyen cezasını çekmeli.

0|0
    0|0
  • Evet doğru .Yaptıklarının cezasını çeksinler.Türkiye'nin adına da leke sürdüler !

1|0
    0|1
  • Bence yanlış karar

0|0
    0|0
  • tabki doğru.. umarım herkes akıllanmıştır da bidaha böle olaylara karışmazlar.. ders olsun..

0|0
    0|0
  • fenerin ceza alması beklenen şeydi zaten ama beşiktaşın ceza alması hiç adil değil

acaba diyorum çarşı gezi parkı direnişine katkıda bulundu diye beşiktaş cezalandırılıyormu?

0|1
    0|0
Yükleniyor...