Duygu eksikliği ve ayrılma bahanesi

esr2 yıl önce onu reddtmştm,tekrar uğraştı,grştm,ck heyecnlndm ve başlamştı,grştğmzde olan ilgsi 2.günde snmüş gbydi,ilgli dğldi,bahanesi de evde ailenlesn sürekli mesaj atmam iyı olmaz dmşti,inanmadm bundan snra biriki mesaj atmaya bşladı ama bir eksiklik oldğnu hssediodum.Daha 1.h.ftada dolmuştm,4 saat mesaj atmynca artık kafamda kurdğm içn ayrlmak istdğni düsndm,aradı benim önyarglı oldğmu,bunlarla uğraşmak istmdğni söledı,şehr dşndaydı yüzyüze knşlm ama bna gel ddi,sürekli öpmek ve yüzeysel bişeyler istdği içn gtmek istmiodum,sn kez gel ama barışmayblrm ddı,gttım öptü,sarıldı biçok şey yaptı,kafanda kurma ddi ama snra karşıma otrup hatalı oldğmu,bu şekilde olmucğnı anlattı,bunları duygu eksiklğne bağladmm,ailesnin yanına mezun oldğu içn dönme kararı aldğnı,bu şehre bir daha gelmicğni,burda kalmayışının nedeninin benim hatalarm oldğnu söyldi,kızlar neler yapıo erkekler bırakmıo da ben bu kadarında bırakıldm,sizce de öyle dğl mi bu abartılı ayrılma bahanesi dğl mi?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• karşındaki kişinin nasıl biri olduğunu bilmiyorum ama hiç anlayışlı biri olmadığını anlattıklarından anlamak mümkün.. bunu yenmen ve biraz anlayışlı olman gerek.. bu ilişkide suçlusun tarzında bişiy demiyorum sadece anlayışsız biriymişssin sanırım diyorum niye mi? 4 saat mesaj atmadı diye kapıldığın düşüncelere bakar mısın ? insanlar attığı mesajla ya da öpmek istemesiyle yan yana gelmek istemesiyle beraber sevgisini tartmaya çalışmak çok abes ve komik olur bir o kadar da yanıltıcı.. sen karşındakinin hislerini onun gözlerine dokunuşlarına ağzından çıktıklarıyla tartıp anlaman gerek.. bırak hiç mesaj atmasın hiç aramasın 1000 km uzakta olsun 1 haftada 1 kez görüş ama sevsin buda sana yetsin.. doyumsuz olma ;) abi tavsiyesi ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sana ilgisi sönen birine karşı 1-2 kere adımı sen at. baktın olmuyor unut

0|0
    0|0
    • 2 yıl önce reddettğimde ona ne hakaretler etmiştim,beğenmiyorum defol git demiştim,her yerden engellemiştim,şimdi gelmiş bir trip yaptım,bunlar ciddi şeyler diye ailesinin yanına dönme gibi ciddi bir kararı bana bağlıo,bi de son kez öperek dokunarak bana da yazık

• Ama o zaman onca şeye rağmen gelip bana mesaj atmıştı,kırılmasına rağmen,şimdi şu kadarcık şeyde hatalısın diyip vazgeçio,saçma

• ne? neden sacma olsun ? adam 2 sene önceyi de düşünüyor. erkekte duygular gec oturur. zamanla da onunkisi oturmaya baslıyor.

o yüzden sacma bulma bosuna. artık olsa da olmasada salla diyor resmen adam

• bir sevgide aşk ve kalben sevgi ve mantık uyuşacak bunlara olmazsa bu iş yürümez

0|0
    0|0
  • Biraz kullanılmışsın ... Ama hayat ondan ibaret değil belki gerçekten çocuğu sıkmış olabilirsin mesaj meselesi ile belkide çocuk öğrencilik bitene kadar seninle yaşamak istedi okul bitince kendi yuvasına döndü.

0|0
    0|0
    • 1 hafta içinde ailesinin yanına geri döncek insan nasıl benim hayatıma girmek ister garip işte,ilk görüştmğzde bana mezun oluyorum bu hafta demişti

• Bazı ayrılıkların erken olması hayatınınızın işkence olmasını önler. Hakkınızda hayır olarak gördükleriniz şer , şer olarak gördükleriniz hayır olabilir.. Doğrusunu Allah bilir

• Çoğu şeyi anlamadım kim kime ne yapmiş, kim kimden ne için ayrılmiş, hiç bişey anlamadım, bir haksızlık olduğu belli ama ney?

0|0
    0|0
    • triplerım onu yormuş,bna dokunmaya korkmuş daha 1haftada isdTDKLRNDN KORKMAM gayet doğal,bunlardan dolayı beni suçladı,bi trip yaptm düzeltmek icn neler yaptm ona rağmen gdicem ayrılcm seneden ddı,haklsdm trip yapmıcm ddm ona rağmen böle yaptı

• Ben ona haklı olduğunu bir daha yapmıcağımı biraz fazla kurduğumu söyledim,o bana ben bunlarla uğraşamam,senin şifrelerini çözemem,geçmişteki ilişkilerinden kalan ön yargıların var,insanlara güven falan dedi,hatta öptü,sarıldı,kafanda kurma artık ağlama dedi,ben seni merak ediyorum dikkat et ilgilen benle dedim tamam dikkat ederim dedi hevesini çıkardı doya doya öptü,sonrasında beni yolculadı bekledi otobüs gidene kadar ama ertesi gün ben bu şehre dönmicem buna sen yol açtın dedi

• Valla sen haklısın galiba, çok ucuza geçmiş, böyle şeyler kolay kaybedilmeli, herkezin geçmişte yaşadığı kötü anıları ola bilir ve bunları unutamamiş ola bilir, bir insani karalamak, bundan biley olmaz demek kadar kolay biley yok, önemli olan hatalı da olsa ona yol göstermek, onu haya bağlamak ve geçmişini unutturmak, herkezin aynı olmadığını göstermek, bir kişiyi birkaç kötü huyu yüzünden griye atmamak, ama ne yazık ki bunları çoğu insan yapmıyor, insanlar hep kolay yolu seçiyor

• valla direk salla hiç uğraşma bile bu kadar salakça bir bahane olamaz herif resmen seni bir şekilde başından atıp sallamaya çalışıyor

0|0
    0|0
    • Evett işte ne demeye bunlrı yapcaktın da yıllar sonra bana mesaj atıosunn

• Ben sadece bir ilişkiyi başaramadığıma,suçlandığıma üzülüyorum,çabalarıma rağmen,onu çok istedğimden değil

• o zaman hiç düşünme daha neler gelir önüne tecrübe kazandım dersin olur biter

• tabi okul tatile girdi

liseli bebelerimiz yazı boş geçirmek istemiyor

1|0
    0|0
    • lise değil kazık kadar 28 yaşında ve ünversiteden mezun oldu

• İlgili değilsin demiştim o da bahane olarak ailenle yaşıosun,çok mesaj atmam göze batar demişti

• gül geç

eaaa

geç derken hızla geç direk geç lavuğun hayatından ve arkana bile bakma böylesi biri için

• snn be slk .s

modunda yazdığın için hiç bir şey anlamadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Faydalanmış senden.

0|0
    0|0
  • Has s...derim bildiğin ıssız adamı oynamış bizim zavallı bu film ne etkilemiş milleti çaksaydın suratına mk

0|0
    0|0
  • adam resmen kandırmıs

0|0
    0|0
  • benim yasadiklarima bnziyor tipki ne kadar karaktersizler iste demk ki bir bn yasamamisim boyle cok sevmistim ama ben be .. hep hatali oldugunu soylerler ama kndi yptiklarini bilmezler allaha birak bn hic kotuluk gormedim bu yuzden allah gercek yuzunu gosterdi ve kalbimden sildi sevgisini dmk ki olyrmus yani agladgm hergun kalbimin parcalandigi gunler simdi kalbim hic bise hissetmio kalpleri ellerinde bulunduran allahm gercekleri gosterdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...