Bugün ne yapacaksınız?

Herkese gunaydın. Bugun ne yapmayı planlıyorsunuz?

Ben sapphire'in tepesıne cıkcam ıstanbulu seyredıcem. Sonra ders calısıcam ve test cozucem malum kpss.

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• ben daha uyumadım nasip olursa uyuyucam anca saat 9 da kalkıcam işe gidicem akşam 6 gibi gelirim ee yemek ye duş al vs vs akşam oldu dinlen sabahla tekrar kalk falan filan

0|0
    0|0
    • 3 saat uykuyla zor olucak senın ıcın

• dediğin gibi 3 saat uyku yetmez bende uyumam işte uyurum

• o zaman senı işte kımse kaldıramaz

Erkekler Ne Diyor 11

• uzunca bir yoldan sonra umarim californiada olucam.Sanirim sonrada gezicem yuzucem filan :)

1|0
    0|0
  • Beni de götürsene saphire oradan işe gecerim.

ha bir de kahve ısmarlarız birbirimize :p

0|0
    0|0
  • Eve gitcem sonra ses tüpünü satmaya çalışıcam sonra eve gelicem spor dans sonra yatcam uyanıcam sonrasıda bende kalsın :D

0|0
    0|0
  • musterilerimden para almaya gideceğim

0|0
    0|0
  • çalışıyorum akşama spor sonra da marinaya gidicem yemek yemeye

0|0
    0|0
  • millet tercih yapıyo sen neye çalışıyon daha :)

1|0
    2|0
  • Miami sahilinde viskimi yudumlamayı planlıyorum ama işler çok yogun büyük ihtimalle toplantıda kahvemi yudumlarım :)

0|0
    0|0
  • 8 de işten çıkıp eve gidip vurup kafayı uyuycam :)

0|0
    0|0
  • Belki antarese giderim

0|0
    0|0
  • kpss ne zamanki

0|0
    0|0
  • 40 yılın başı bir tepeye çıkıyorsun onuda gösteriş olsun diye paylaşıyorsun tbrler :))))

2|0
    0|0
    • hahah. daha once defalarca cıktım arkdsm. sen de bırılgıncsın cıkamadgn ııcn kıskanclık yapma

• haklısn herkesn bılmesı gerekmıyr. uyarn ıcn tskler

• uyarmıyorum bundan 4 sene önce 14 yaşındaki kardeşim kadar sevdiğim birine söylediği sözden dolayı bunun yanlış olduğunu yapmaman gerektiğini belirtmiştim. 4 yıl sonra bana bunu hatırlattı ve eğer ki buna devam etseydim aşırı böbürlenip kendimi diğerlerden daha üstün görmeye başlayacaktım dedi. insanların yaptığı kendisiyle kalır başkası senin ne yediğin ne içtiğin ya da nereye gittiğinle yüceltmez. ama yaptığın bir şeyin hata olduğunu anlarsan o zaman zaten sen kendin yücelmişsindir.

Kızlar Ne Diyor 8

• Allah sabır versin. Seneye ben de aynı durumda olacagım. Cumartesi dershaneye yazılıyorum. Şimdilik para toparlamaca o zamanlar için...

1|0
    0|0
  • Sevgilimle gezcez

0|0
    0|0
    • ee yaz geldı gezın bakalm :D

• günaydın içimden hiçbirşey gelmiyorki :/

0|0
    0|0
  • Yeğenlerimi gezdiricem

0|0
    1|0
  • Bugün gezmek istiyordum. Hasta olduğumdan hiç.

0|0
    0|0
  • Ks'yi kesfetmeye devam :)

0|0
    0|0
  • Doktor amcayla çok özel randevum var mum ışığında serumları yudumlarken

0|0
    0|0
  • derse gidicem

0|0
    1|0
Yükleniyor...