Supplementler hakkında düşünceleriniz neler?

Protein tozları hakkında ne düşünüyorsunuz fayda ve zararları nelerdir?

Güncellemeler:
Arkadaslar bide şöyle bir durum var önümüzde ki sene yarışmalara girmeyi düşünüyorum şu an devam ettiğim salonun koçu steroid olmadan olmaz diyo ne yapmam gerekiyo

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• peynır altı suyunun toz haline getirilmiş hali zararı yok cok bir faydasıda yok gözünüzde büyütmeyin

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• O ney ki 😂😂

0|0
    0|0
    • Protein tozu amino asitler glutamine bcaa Kreatin whey casein izole proteinler gibi supplement ürünleri zararli mi zararlı ise neden😀

• ya spor yapanları daha da kuvvetlendirip kas kütlesi elde etmesini sağlayan ek besin maddesi gibi birşey.

• tabiki faydası var bence steroid gibi şeylerden uzak durmalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Doğru söylemiş Koç'un Şu an ki durumun ne bilmiyorum ama yarışmaya katılan herkes Steroid kullanmış ha dersen testden nasıl geçiyorlar. Üç günde vucuttan atılan Steroid var. Eğer ki vücudundan para kazanicaksan Steroid kullanmalısın başka yolu yok malesef sağlıktan taviz vereceksin. Protein tozu kullanımı hakkında verilen dozajı geçmeden kolay kolay kimsede bir sorun çıkartmaz düşüncesindeyim.

0|1
    0|0
    • Bulk ta abarttım büyüme olsun diye göbek yaptım büyüme oldu göbek çıktı şimdi de definasyon u bekliyorum

• şu anda kadar kullanmadım ama bunlarla ilgili çok spekülasyon yorumlar duydum
    kişisel görüşüm mutlaka bir zararı vardır az-çok bilinmez çünkü herşeyin orjinali daha iyidir

0|1
    0|0
  • 1- Bunlar zaten kimyasal zararı yok diyenlerin aklından şüphe ederim. Adı üstünde kimyasal kimyasal maddelerin yan etkileri, bazılarının çok bazılarının az zararlı içeriklere sahiptir kimyasallar.
    2- Boşa para israfı.
    3- Bunları kullanıyorsun ama bırakınca eski kütlen gidiyor arkadaşta gördüm resmen bırakınca bildiğin fos oluyor balon gibi. Fakat benim gibi kullanmayanların ölçüsü hep aynı kalıyor bırakınca bile.

Şahsen ben bunlara para harcamıyorum gidiyorum fazladan kırmızı et alıyorum mesela. Mantar alıyorum ıspanak alıyorum o paralarla doğal besleniyorum.

0|0
    0|1
    • Profesör konuştu.
      1. Bu supplement dediklerimiz destektir gerçek besin yerine geçemez sadece üstüne ekleme yaparsın.
      2. Bu protein creatine glutamine bcaa olsun hepsini kombin olarak bile alsan gözle görülür bir değişim olmaz. Gelişme hızlanmaz sadece destek olur.
      3. Bunları kullandıktan sonra bıraktığın zaman milim değişme olmaz.
      4. Spor yapmadığın ve bu konudaki cahilliğin göz kamaştırıyor bilmediğin konularda bilmişlik taslayıp insanları yanlış yönlendirme.
      5. Protein tozunun neyden elde edilip yapıldığını öğren sonra kimyasallar hakkında konuşalım

• V tipi protein örnekleri atmaktan vazgeçersen sevinirim. Vmax 3whey gibi bide tartışılacak bir konu yok çocukça yazılar yazıp beni meşgul etmezsen sevinirim

• Ne saçmalıyon sen daha :D

• kafana göre takıl , kim ne diyosa da takma. ama faydası olmuyor gibi sanki ;) sağlam antrenman yapıp kullanman gerek. onlar sadece ek besin kaynağı. elli tane besin alacağına onu alıyorsun. sadece bu.

0|1
    0|0
    • kardeş attığım yorumları beğenmemezlik ediyorsun biraz huylanıyosun da hakikat bunlar. onu da kullanırsan sperm üretimin baya artar. ama ilerde aletin kalkmaz. daha da ilerde eş cinsel bile olursun. ama istediğin vücudu en kısa sürede yaparsın. steroid aldıktan sonra antrenman yapmasan kalp krizi geçirme riskin bile var. dediğim gibi ilk patlama yaşarsın. sonra aletin kalkmaz. beni yanlış anlama. testosteron hormonu her konuda önemlidir. enerjiyi hat seviyede üreten de odur

• Doğal yollardan alınabilecek şeyleri bu şekilde almaya karşıyım ben.

İsteyen istediği kadar kullanır elbette.

Izgara balığı, yanında da Roka, turp, kırmızı soğan, domates, bol sızma zeytinyağ ve limonlu bir salata!

Ya TOZ da neymiş!

0|0
    0|0
  • Yarişmaya katilmak istiyorsan steroid şart. aksi halde 5 sene gibi zaman lazim iyi bir vücut için.
    .. ama steroid ile protein tozlari başka şeyler. Tek başina protein tozu içip yemek ile desteklemezsen hiç bir halt olmaz. unutmayin ki tozlar destekleyici yapidadir. tek başina bir yarari olmaz. Yani kilo başina 2 gr protein lazim. 70 kg isen 140 gr yemen gerek bir gün için. Buda günde 4 5 öğün demek. yani karşilaman zor. işte bu durumda yetersiz protein alirsin ve toz bu noktada devreye girer. bir ölçek 30 gr protein demek. ileri seviye antreman yapiyorsan gunde iki ölçek içersin buda 60 gr yapar. geri kalani kiloma göre yemeklerden alirsin.

0|0
    0|0
  • yarışmalara katılcaksan alsan iyi olur orda katılan çoğu kişi kullnıodur

0|1
    0|0
  • Suplamentlerin zararı yok diye biliyorum ama besinlerden aldımız proteinler kadarda sağlıklı değil steroid sakın kullanma youtubeden 2-3 video izlersen nedenini anlarsın zatem

0|0
    0|0
  • Besin desteği işte

0|1
    0|0
  • Faydalı olanları var hemde çok çok iyisine var. Fakat araştır uzmanından fikir al.

0|1
    0|0
  • doğru ve düzenli kullanımda faydasını görürsün eğer yanlış zamanlarda kullanırsan hiçbir işe yaramaz gwnellikle antremanda antrenmandan sonra yemekten sonra kullanılır ama önermiyorum

0|0
    0|0
  • protein tozu ve amino asitler harici gerisi yalan tabi bunlarında size katkısı yüzde 10 civarı asıl supplement doğal protein kaynakları

0|0
    0|0
  • gainer kullandım kilo alamadım. bana göre para tuzağı.

0|1
    0|0
  • İnsanın dış görünüşü iyi olmalı ama yapay yöntemlerle değil doğal yöntemlerle iyileştirmeye gidilmeli. Yani iyi fit bir vücut için sabah koşuları, fitness, yüzme gibi doğal faaliyetler tercih edilmeli bence

0|0
    0|0
  • Alirim bir dal kreatin

Belirtilen dozda aldigin surece bir zarari yok

Kimse camur atmasin bunlara

0|0
    0|0
  • Faydası az zararı yok gerçek besin daha önemli

0|0
    0|2
    • Ben su an Kreatin kullanıyorum ve bence gözle görülür bir değişim var kolum 42 yi bir türlü gecmiyordu şu an 44 oldu

• Haftada 7 gün hergün 2 antrenman kardiyo sayarsak 3 antrenman. Belirli dönemde programlanmış takviyeler var

• Haftada 7 gün hiç dinlenme yok mu ağır olur ya hergün tavuk mu yenir

• hergün tavuk yemek daha yararlı daha sağlıklı ve daha mantıklı

0|0
    0|0
  • asla kullanmayı düşüneyeceğim birşey

0|0
    0|0
  • Bir abi var bizim uzaktan akraba yaşı 50 spor salonuna yazılmış protein tozlarını kullanmış şu an iktidarsızlık sorunu var fark etmiyorsun yaşın 20-25 tay gibisin kullanıyorsun yaş oluyor 35-40 saçlar komple dökülmüş iktidarsızlık var hatta 50 yaşındada turp gibi adam olsan bile kalp krizi geçiriyorsun kalbi büyütüyor çünkü vücuda destek sağlıyor ama çok zararlı birşey yani 30 yıl kullanan bir adamda
    kafa kel
    iktidarsızlık
    kalp krizi
    böbrek karaciğerde sorunlar gibi birçok şey oluyor özellikte tozların içindeki renklendirici ve tatlandırıcılar en kötüsü kansere davetiye

0|0
    0|0
    • yani kafaya dikiyorsun o tozu sütle karıştırıp bir anda vücuduna 20 tabak kurufasulye ve 10 tavuk yemiş gibi bir enerji giriyor bunun neresi faydalı açıklayın özelliklede en kötü zarar tatlandırıcı ve renklendiricilerinde en doğalında bile tatlandırıcı ve renklendirici kullanılıyor

• zararlı bence

0|1
    0|1
Yükleniyor...