Aldatırken yakalanmamanın altın kuralları nelerdir?

Misal sevgilinizi aldatıyorsunuz yakalanmamak için neler yaparsınız?

Not: Sevgilim yok ve aldatıyormuyum diye düşünmeyin sadece merak ediyorum.

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• her fırsatta aldatırım ama 2 kışıden sonra zor oluyor bıraz mesafelı ağır olmak lazım iş toplantı aıle vs ayağna herzaman arıyamıcağnı bılmesı gerek tabı sende zırt pırt aramıcan baştan alıştırmak lazım cıddıyetı korumak gerekıyor ve aldatmaların ne kadar aşşalık bışe olduğnu her konuda vurgulamak lazım kafasına işlesin guvensın ve ortalıkta çok gözükmemek lazım telefon hep sessızde olucak veya kaç kişiyle aldatıcaksan okadar hattın olmalı morluk kesınlıkle olmucak ve bır gundeıkısıyle veya uçuyle görüşmücen arkadaşların dahı bılmıcek kışıye göre bısuru yollar vardır ama yakalanma rıskı herzaman vardır akıllı adam ve guvenmeyen adam yakalıyabılır guvenı vercen oyuzden aldatmanın ne kadar aşşalıkça bışe olduğnu herfırsatta soylekı emın olsun tatıl modunda ılışkıyı surdursun ve en onemlısı ortaya çıkma ıhtımalıne karşı senı oldurmucek bırı olmalı veya yerını yurdunu ona gore bılmıcek başarılar

0|0
    1|0
    • ve aşşada ınsan nıye aldatırkı falan yazanlar sadece kızlardan puan toplamaya çalışıyor kızlardan tamamen davetıye ıyı bır profıl çızmek guven verıyorlar işte sende oyle guven vercen

Erkekler Ne Diyor 9

• en önemli kural başka bir telefon ve başka bir simkart kullanman ve sevgilinle buluşacağın zaman o telefonu kapalı tutman, hatta mümkünse yanına almaman..

sevgilisinin telefonunu karıştırmak bir gelenektir, yedek bir telefon kullanırsan yakalanma oranın %3lere kadar düşer ;)

0|0
    0|0
  • İnsan sevgilisini neden aldatırki Hani evli olsan anlarımda sevgilidir yani ayrılıyorum dersin ayrılırsın çokmu zor aldatmaya gerek varmı

0|0
    0|0
  • olmuyorsa uyuşmuyorsak konuşurum ayrılırım neden arkasından iş çevireyim ki.

0|0
    0|0
  • O aramadan sen onu ararsın ve seni arama süresi uzar yırtarsın.

Karşındaki insana telefonunu vermezsin, o seni arayamaz sen ararsın.

Eski sevgilimi aldatmıştım, eşeğin önde gideniyim :)

0|0
    0|0
  • hayatın öğrettikleri:

eve kız atmada dikkat edilecek altın kurallar.

madde 1: sevgilinizin evde olmadığından emin olacaksınız

Eaaaaa

gün geçmiyor ki hayat bizlere yeni şeyler öğretmesin.

Kendime yuh diyorum başkada bir şey demiyorum yani...

0|0
    0|0
  • iz bırakma :) 2 hat kullan

0|0
    0|0
  • öyle bir durumum olmadı :( daha doğrusu sevgilim olmuyo :( zaten zor bulmuşum bide aldatcam mı :)

0|0
    0|0
  • yalana bavvururum

0|0
    0|0
  • Fazla merak g*te y*r*k bırak bu boş işleri.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• mesela benim gibi yalan soyleyince terleyip panikleyen insanlara ne kural desen bos :)insanin icinde olacak.

0|0
    0|0
  • Aldatmak yanlış

0|0
    0|0
  • yuh soruya bak.

0|0
    0|0
  • Mesajlara isim yazmayacaksın gelen mesaja karşılık mesaj yazki karışmasın arıyorsa diğerinin yanında açıp kısa keseceksin ya da açma bla bla bu böyle gider

0|0
    0|0
  • Hiç bir fikrim yok..

0|0
    0|0
Yükleniyor...