Şu an en sevdiğiniz insanın ölüm haberini alsanız ne yaparsınız ?

Şu an en sevdiğiniz insanın ölüm haberini alsanız ne yaparsınız ?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Böğüre böğüre ağlıyorsun başkada bişey yapılmıyor için cayır cayır yanıyor sanki kalkacakmış gibi oluyor bir daha asla görmeyeceğini düşündükçe ağlıyorsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sevdiğim sevebildiğim tek insan abim.Zaten ölü gibi yaşıyorum o ölürse tümden yalnızlık içinde geberir giderim :)

0|0
    0|0
  • Ölürlerse biz yanlız kalır ki

Allaam inşalla ölmezler allaam onlar hiç ölmesin.

Süpaneke dinimiz amin.

0|0
    0|0
  • Sadece sessizlik

0|0
    0|0
  • Daha önce yaptığı gibi mahveder herhalde bundan 7 sene önce babamı babamdan 2 sene sonra ise dedemi kaybettim.

0|0
    0|0
  • Helvadamı yemiyaggghghh :D ALLAH korusun.

1|0
    0|0
    • harbi odun :D

orjinal 1 .sınıf

• zaten yalnızlıktan şikayetciyiz :( Allah korusun birde en sevdiğim insan ölürse... asıl bize ölüm olur bu :(

0|0
    0|0
  • İki aydır ağızıma koymadığım sigaradan bir tane yakar derin bir nefes çekerim sanırım saygılar...

0|0
    0|0
  • Tek çaree --- Nerde ulan bu torbacının numarası ? !

0|0
    0|0
  • sevmeyi bırakırdım, kötü anıları aklıma getirir, iyiki ölmüş derim amk..

0|0
    1|0
  • Sana yazmazdım herhalde, ağlıyor olurdum :)

0|0
    0|0
  • Bugün öğlen aldık ve yarın cenaze var sevdiğimiz bir müzisyen abimizi kaybettik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ruh gibi olmuştum, ruh gibi olurdum.gözümden yaş akması dışında bir hareket sergileyememiştim, sergileyemezdim.

0|1
    0|0
  • Yapıcak bişey yok ama ruhsal olarak bende ölürüm bikaç yıl bunalımda olurum Çünkü kalbimde bir eksiklik olucak

0|0
    0|0
  • En sevdiğim insan hemen yan odada 4.rüyasını görüyor. Kötü düşünmüyorum, olmasın öyle birşey.

İlk refleks şok.

0|0
    0|0
  • Höyküre höyküre ağlarım fazlası gelmez elimden.

0|0
    1|1
  • ayy Allah korusun ya bnde ölürdüm heralde dayanamazdmm :/

0|0
    0|0
  • Anıra anıra ağlarım

0|0
    0|0
  • Şu an değilde 3 yıl önce bugün almıştım abmin ölüm haberini. sinir krizinden sonra bayılmıştm. o gün bu gündür de onsuz oturdğm her sofradan ağlayarak kalkıyorm.hayatım değsti ben değistim. icimdeki acı zerre kadar azalmıyor. kafayı yemek üzereyim. onu bir daha görememek öldürüyo beni git gide

0|1
    0|0
  • Bağıra bağıra ağlardım heralde. Sonra acıp Kuran-ı Kerim okurdum. Elden fazlası gelmezz

0|0
    0|0
Yükleniyor...