Ülke sporumuz neden gelişmiyor?

Evet sorum gayet açık değerli görüşlerinizi bekliyorum eminim spordan iyi anlayanlarımız vardır. Bence altyapıya gerekli önemi vermiyoruz bizdeki mantık şu genç oyuncu tecrübesi yok oynayamaz. Bu düşünceden dolayı kaybediyoruz.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Alt yapıya fazla önem vermeliyiz. İstanbul'da açılan Arsenal futbol okuluna benzer herkesin ücretsiz yararlanacabilecegi okullar açılmalı. Nice cevherler varki fark edilmedikleri için harcanıyorlar.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle öyle Türkiye de sadece 1-2 kulüp var gençlere önem veren bu sayının artması lazım

• Değer veren Altınordu klübü gibi. Peki ne yapmayı düşünüyorsun aileni bir şekilde ikna edemezmisin. Bence önemli olan senin ideallerin

• Aynen geçtiğimiz günlerde xavi yi ağırladılar minik yıldızlarla futbol oynadı. Yan dal olarak yapmayı düşünüyorum o hayalden vazgeçemem

En İyi Erkek Görüşü

• sporu bırakınca sarkıyor gibi saçma salak bir düşünce yüzünden gelişmiyor bence :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sporun başındaki insanlar, spordan anlamayan kişiler oldugu için

0|0
    0|0
    • Kesinlikle bu çok acı bir durum. Elimizde ne cevherler var ama kullanamıyoruz

Erkekler Ne Diyor 6

• Para çok o yüzden

0|1
    0|0
  • Kardeşim elin yabancı sporcularına milyonlar vereceklerine bedava spor klüpleri açsalar bu ülkeden ne sporcular çıkar biliyormusun hem okadar para vermezler hem ülkemiz spor dalında gelişir tavrım net 😉

0|0
    0|0
    • Abi katılıyorum dediğin gibi hizmet veren bir kulübümüz var altınordu acayip altyapıları var

• Dediğim gibi çok iyi çocuklar var durumları yok spor klübüne gidecek paraları yok onların önünü açmak gerek bedava spor klüpleri açsınlar yabancı transfere gerek kalmaz ne Messi ler ne Ronaldo lar çıkar bu ülkeden

• Aynen öyle abi keşke kulüplerin başındakiler de bizim gibi düşünse

• Bir birnin kuyusunu kazanlar yüzünden

0|0
    0|0
    • Aynen kardeşim yaa valla şu avrupa liglerine özeniyorum

• Aynen öyle kardeşim imkanı yok öyle olmamıza benfica gibi olmasını çok isterdim takımların sistemleri kıskanılmayacak gibi değil

• Biraz da Politik olaylar var. Kimse gelmek istemiyor buraya oynamaya

• Torpil olduğu sğrece gelişmez

0|0
    0|0
  • Ciddi paralar döndüğü için

0|0
    0|0
  • Spordan ziyade muhendislerin gelişmesi daha önemli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...