Beğendiğiniz genç futbolcu var mı?

Malum kulüp yöneticilerimiz +30 futbolcuların peşinden koşuyor dünyada gerçekten çok yetenekli alınabilecek genç oyuncular var. Böyle gençleri alıp neden yıldız çıkartamıyoruz. Mesela ben kopenhag ın sol beki ludwig augustinsson bu çocuk yaz dönemi rahatlıkla alınanilirdi ama artık zor cl grup aşaması en iyi 11ine seçildi önü çok açık sizlerin de beğendiğiniz genç oyuncular var mı?Beğendiğiniz genç futbolcu var mı ?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çaykur Rizespor'un forveti Oğulcan Çağlayan ve Real Madrid'de orta saha mevkisinde oynayan James Rodríguez

0|0
    0|0
    • Oğulcanı kayseriden beri takip ediyorum kesinlikle üstüne düşülmesi lazım iyi bir potansiyeli var. Jamesi 5 sene önce keşfetmiştim o zamanlardan belliydi oyun görüşü şutları inanılmaz seviyeye geldi ama real Madrid'in sistemine uymuyor arsenale falan gitmesi lazım ama sanırım Paris e gidecek

En İyi Erkek Görüşü

• Roman Eremenko'yu 19 yaşından takip ediyordum. Maalesef Kokainden ceza yedi geçen ay. 2 sene futbol oynamayacak. Yazık oldu

0|0
    0|0
    • Eremenko harbi çok yetenekli valla yeni duydum üzüldüm 2 sene çok büyük kayıp

• Harbi bir sporcu neden kokaine bulaşır ki aklım almıyor

• Şeytan caydırıyor işte

Kızlar Ne Diyor 1

• özyakup

0|0
    0|0
    • Çok da genç sayılmaz ama gerçekten iyi bir potansiyele sahip fiziğini geliştirmesi lazım

Erkekler Ne Diyor 3

• Bizim apt. Da bir cocuk var cocuk 8 yaslarinda felan cocuk cok iyi oynuyor masallah bjk klubunde 13 yaslar la oynuyor bide ben genc futbolcu olarak emre mor u goruyorum henuz cok genc

0|0
    0|0
    • Allah hepsinin yolunu açık etsin

• Bak sana abi tavsiyesi vereyim ayrıca , çok çalış yeteneğinin üstüne git eminim çok iyi bir oyuncu olacaksın

• Tsk zaten hep oyle yapiyorum bazenleri kendimi cok zorluyorum ayaklarimin ustune basamiyorum yakinda umut cabbar keskin adli futbolcu gorursen o benimdir

• Emre mor u begeniyorum.

0|0
    0|0
    • Abi dortmund onu daha da olgunlaştıracaktır ben de beğeniyorum

• Eyvallah inşallah😊

• liverpoolda origi var tottenham harry kane

0|0
    0|0
    • Abi origi hala tam potansiyelini gösteremedi ondan çok beklentim var. Kane e gelecek olursak adam gerçekten çok geliştirdi kendini son vuruşları muazzama

• kane' yi 60 a 70 e gönderirler seneye. moratayı de es geçmemek lazım. tarz olarak c. ronaldo

• Abi kane arsenale giderse seviye atlar. Morata ya yazık ediyor rm yine yedek kalmaya başladı juve de kalsaydı keşke

Yükleniyor...