Göbeğimden ve yanlarımdan nasıl kurtulurum?

göbeğimden ve yanlarımdan kurtulmam lazım.bide göğüslerimi sıkıştırmak istiyorum.egzersiz diyosanız sayılarını falan söyleyin ya ayrıntı istiyorum

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Belirttiğin bölgeler için uzmanlık alanına giren sporcu öğretmenler var...Ya da internetten araştır hangi egzersizleri yapıp yapmayacağın konuusnda bilgi edinebilirsin..Burdakilerin bazıları bilebilir ama profesyonelce bilgi olamayabilir..

Ben bile sormadım kas yapmak için protein ağırlık besin yemem lazımmış ve nedeni de protein zor yakılırmış?

Bu bilgileri araştırdım öğrendim..

İyi günler..(Çalışma şekli-durumları farklıdır.)Şınav çekmek hemen hemen kolllarına etki eder..Belini çalıştırmak daha mantıklı)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Spor ciddi bir iştir. Ayrıca formda olmak belli bir beslenme politikası gerektirir. Yani hem fitness salonuna hem diyetisyene yol gözüküyor. Belli bir düzeni tutturursan sonrasında bu ikine de ihtiyaç duymadan kendi yoluna devam edebilirsin. Ama öncelikle uzman tavsiyesi. Uzmana verecek paran yoksa --- uzmanların yazdıkları --- yazılardan yararlanabilir ve kendine bir yol haritası çıkarabilirsin. Ama mutlaka uzman!

0|0
    0|0
  • günlük düzenli 30 dakika ya da 45 dakika ayırman yeterli .

link

link

0|0
    0|0
  • az öz ye spor yap bol bol yürü su iç

0|0
    0|0
  • 2 elin hazırolda olsun ve yanlara hiç durmadan 150 olarak 2 set yap yani 2 kere 150 yap hergün kalktıgında ve yatmadan önce birazda mekik ve beslenmene dikkat et :)

0|0
    0|0
  • yüzme türü kardioy yap

0|0
    0|0
  • Göbek ve yanlar için: en az 20 dk ısın.. Sonra 5dk yanlara eğilme hareketi, 5dk sağa sola sopa çevirme hareketi, 4set yapabildiğin kadar düz mekik, 4set yapabildiğin kadar ters mekik, 20dk tempolu yürüyüşle bitir

0|0
    0|0
    • yürüme sansım yok ya:(

• yanlara egilme hateketini tavsiye etmiyorum. belini kalınlastırıyor. en güzeli CARDİOOO !

• sadece protein alıp yapabildiğin kadar mekik ve şınav çek. mekik karın yağların, şınav da göğüslerin için.

0|0
    0|0
  • gögüslere masaj yap göbegine de kardıyo hareketleri yap bu kadar daha sı özelde

0|0
    0|0
  • Şınav + mekik her gün 100 tane çek

0|0
    0|0
  • göbeğinden mi yoksa göbeğindeki fazlalıklardan mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• canım burdakılerı duzenlı ve uygun yaparsaaan ıse yarar yanma hıssdıceksın bu yanmayı hıssettıgın zaman bırakırsan tum yaptıkların boşa gıder denemekte yarar var derım sana hadı kolay gelsın proteınde sakın kullanma proteın sadece sısırıyo yarışçı falan olmadıkça gereksız proteınler..(lınk paylasamdgm ıcın bstak... sıldım:)

belirtileritedavileri.com/kalca-eritme-zayiflatma-egzersizleri-kalca-ve-popo-basen-zayiflatan-incelten-hareketler/

0|0
    0|0
  • link bölgesel zayflma yok ama bunları yptkca fazlalkların gider

0|0
    0|0
  • fitness yap sadece.

0|0
    0|0
  • mekik çekmelisin düzenli bir şekilde

0|0
    0|0
Yükleniyor...