En yakın arkadaşınızla eski sevgiliniz çok sıkı kanka olsa ne yapardınız?

Akıl vermeniz gereken bir konu :) İkiside sizin sayenizde tanışıyorlar ve siz ayrıldıktan sonrada çok yakın arkadaş oluveriyorlar...

0|0
619

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• üzülürdüm ama ses çıkarmazdım

1|0
    0|0
  • normal birşey benim çok var öyle kzı arkadaşlarım erkek arkadaşları da bişi demiyor sonuçta ben bacım gibi kabul ettiğims ürece ve iki tarafında güveni olduğu sürece sorun yok

1|0
    0|0
    • sen o ikisinin samimi olduğundan daha samimi oluyor musun peki ?

• doğrudur ama mesafeyi de koymak gerekir kadın bu güvendiği erkeğe her zaman yönelir sonuçta :)

• aynen öyle

• ikisinide bir yerde sıkıştırır iyi döverdim en sonda kafalarını tokuştururdum aralarını yapmış olurdum

1|0
    0|0
  • İlişkimi devam ettirdiğim tarafa, önce sözlü, sonra yazılı ihtarnâme çeker. Durumdan hoşnut olmadığımı bildiririm.

1|0
    0|0
  • bence onlara bir oyun oyna derim en yakın arkadaşınla aranı bozma iyi tut ve onlara güzel bir oyun oyna

1|0
    0|0
  • onlar yakında sevişirlerde. ne mi yapardım ikisinede yol verirdim. senin arkadaş kahpe yapacak bir şey yok.

1|0
    0|0
  • Üstünde durmaya değmez muhabbetleri artar inşallah saygılar...

1|0
    0|0
  • Başka şeylerle ugraşın ya offff hepiniz oyun peşindesiniz

1|0
    0|0
  • alem cacık ne desem bilemedim.

1|0
    0|0
  • Vururum.

1|0
    0|0
  • muhabbeti keserdim

1|0
    0|0
  • gocunurdum

1|0
    0|0
  • uyarırım en yakın arkadaşımı onla muhabbetin olmasın derim yoksa konusmam senle derim

1|0
    0|0
    • uyardım arkadaşımı kaybettim demekki sorun bendeymiş :)

• benim en yakın arkadaşım olucak adam zaten adam gibi adamdır :) istiyolarsa hergün takılsınlar kötü düşünmem yani.

0|0
    0|0
    • bende kötü düşünmüyorum ama yinede yakın arkadaş olmaları sinir bozucu

• Elindekini kaptırdın galiba.

0|0
    0|0
    • hayır terkedende bendim zaten ama arkadaşımı soruyosan onu kaptırdım evet :)

• kalan sağlar bizimdir boşveeer :) şimdi canımdan çok sevdiğim bir sevgilim var zaten çokda umrumda değil :)

• maşaallah hanım kızımıza. :) koyver gitsin Ayla, Erzurum yayla!

• Ne sik yerlerse yesinler sonuçta eski sevgili :)

0|0
    0|0
  • mm aynen devam et gitsn :D

0|0
    0|0
    • o kadar geniş değilim :D

• geniş olmaz zaten ikisine bu durumdan rahatsızlık duyduğunu söyle ve seçim yapmalarını bekle :)

• İkisini tanışma faslı hariç bir araya getirmediğim için, böyle bir durumla karşılaşmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• valla hiç birini en yakın arkadaşımla tanıştırmadığım için hiç öyle bir derdim yok :D

ama şu an hayatımda olan, ilk aşkımın son aşkım olmasını ümit ettiğimden tanıştırmayı düşünüyorum. benim temennim bir ömür beraber olabilmemiz ama olur da yollar ayrılırsa ki farazi yazıyorum sırf sorun cevapsız kalmasın diye, kalbimi paylaştığım insanla en yakın arkadaşımı paylaşmaktan da çekinmem :)

1|0
    1|0
  • haa evet acayip sorma. 4 sene ciktigim cocugu biraktim kankam olacak rezil hemen ustune atladi :)) arkadaslik yalaan.

1|0
    0|0
    • bunlar sadece yakın arkadaş ama yinede insan bozuluyor işte

• sana sunu diyim: dikkatli ol. Ve sunu asla unutma: bir kiz ile bir erkek asla arkadas olamaz. Belki senin canini yakmak istiyodur

1|0
    0|0
  • Kankam dediğim yavşağın ağzına s*çarm :D net

1|0
    0|0
  • Hayirli ugurlu olsun canim :)

1|0
    0|0
  • kıskanırım açıkçası istemem.

1|0
    0|0
Yükleniyor...