Spor yaparken hoşunuza giden veya gitmeyen durumlar?

Spor yaparken en çok hoşunuza giden durumlar veya en gıcık olduğunuz şeyler neler?
Salonlarda ters giden durum var mı sizce?Spor yaparken hoşunuza giden veya gitmeyen durumlar?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Spor yaparken en sevdiğim şey enerjimin tükenmemesi, spor sonrası soğuk, sıcak duş, saunadan Sonra cildimin güzelleşmesi ve kendimi hafif hiss etmem.
    Sporda sevmediğim şey terlemem, ama yüzüm kan kırmızı ve sım sıcak olur. Azcık sırtım terler. Başka sporu severim.
    Gıcık olduğum şey bazen ter kokan kişiler oluyor ve anında oradan her kes kaçar, bende dahil. Yani tamamda her kes terler, ama bu kokan insanlar nadirde olsa bulunur bazen salonda ve çok kötü oluyor. Yani 1aydır banyo yapmamış durumundalar

0|1
    0|0
  • Gereksiz insanlarında spor salonunda olması.

0|1
    0|0
  • Sadece yürüyüş yaparım spor yapmam

0|1
    0|0
  • Laf atan olursa ya da yan yan bakan. Sinirlerim hopluyor

0|2
    0|0
  • Koşu bandına koala gibi yapışan teyzeler , beklemek cok sınır edıyor

0|1
    0|0
  • En sevdiğim şey spor sonrası soğuk bir duş 😁

0|0
    0|0
    • Yazın güzel ancak fazla soğuk dökme kas liflerini tersine gerilmesin

• Ya beni davet edip durma abartidan hoslanmiyorum dedm fizigin hos degil sporda yapmiorm

0|1
    0|0
  • davet etme ok

0|0
    0|0
  • Kaslı ve yakısıklıları izlemek süper :D

0|0
    0|0
  • erkekleri izlemek

0|1
    0|0
  • göğüsleriminde benimle birlikte hareket etmesi özellikle hafif koşu halindeyken

0|0
    0|0
  • Sapik heriflerin popomuza bakmasi.

0|0
    0|0
  • Herşey normalde seans öldürüyor :/

0|0
    0|0
  • Kas ağrısı

0|0
    0|0
  • Spor yapmam

0|0
    0|0
  • aletlerde çalışırken kasların gerilmesi şişmesi hafif ağrı ve o akşamki vücuttaki gevşeme en zevkli yanları.
    bir teyze var deri eldivenli atletli negatif onu sevmiyorum birde

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Abi sen ne kullanıyorsun ne kadardır yapıyorsun iğne kullandınmı gibi sorular ve tabiki set aralarında gelip bunları sorup vücudu soğutmaları

0|0
    0|0
  • spor yapmaya yeni basladim

0|0
    0|0
Yükleniyor...