Erkek arkadaşımın yaşı. Acaba yaşımı öğrendiğinde sorun eder mi?

Benim yeni arkadaş olduğum biri var. Ben den 3-4 yaş küçük sanırım tam olarak bilmiyorum. Benden çok hoşlandığını söylüyor. Bende ondan hoşlanıyorum. fakat benim yaşımı bilmiyor. Ben yaşımı kimilerine göre göstermiyorum, kimilerine göre de tam yaşımda gösteriyorum. Bence onunla aynı yaşta gibi duruyoruz. belli değil yani yaş farkı. Acaba yaşımı öğrendiğinde sorun eder mi? siz olsanız ne düşünürdünüz.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• ulan sen zaten 18/24 arası yaş kategorisindesin 3/4 yaş küçük nedir yahu...

0|0
    0|0
    • o 21 ben 24 se çok mu abes oluyor yani.

• arkadaşım ben 30 yaşındayım.kusra bakma ama 21 yaş gerçekten çocuk.Tabi o yaşta hiç bir kimse bunu kabul etmez ben büyüdüm mantığı ile bakar...doğrudur önemli olan yaşının kaç olduğu değil ortaya attığın fikirlerin büyüğü...deminden beri dikkat ediyorum sen kendini çok büyük görüyorsun

• ben kendi yaşımda hissediyorum kendimi büyük görmüyorum o açıdan kastetdiysen. ortada benim ondan büyük olduğum gerçeği. bunu sorun edermi düşüncesi tedirgin ediyor haliyle. yeni tanıştık ve bilmiyorum bu konuda ne düşünebileceğini. bende istemezdim benden küçük birinden hoşlanmayı ama oldu bende anlamadım. ayrıca sen arada 1 yaş olsa bile kız büyük olursa karşısın anladdığım kadarıyla saygı duyarım.

Erkekler Ne Diyor 6

• Sorun edeceğini sanmıyorum. Bilakis, en yakın arkadaşımın sevgilisi 87 li. 2-3 yıldır ilişkilerine devam ediyorlar. Arkadaşım (Kasım 90') doğumlu. Oldukça mutlular. Kız biraz bana gıcık ama neyse :)

0|0
    0|0
    • Not: Arkadaşım olan kişi erkek :) Gerçi kız da arkadaşım sayılır ama neyse kafa karıştırmayalım :)

Sonuçta büyük olan kız yani yine..

• Çok gıcıklar ama :( Şakası bir yana, merak etme bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Mutlu mesut yaşarsınız işte :) Hadi iyi geceler dilerim :)

• teşekkür ettim içimi rahatlattın sana da iyi geceler.

• o etmez sen zamanla edersin ama şuanki yaşın kaç ?

0|0
    0|0
    • ben 88 liyim o da 92li ya da 91 olması lazım hesaplarıma göre tam bilmiyorum.

• ya yok ne olacak =)) sevgini önünde kim durmuş =)) yaş önemli değil sevgi varsa herşey olur

• çok sağol :) umarım o da böyle düşünür.

• edebilirde yani süpyancımıyım lan ben triplerine gire bilir :D

0|0
    0|0
    • büyük olan benim :)

• oo ozman sorun yok :D hatta cocugun hoşuna gider kendimden büyük birini ayarladım die :D

• sakladigin icin sorun eder kanka. umarim mutlu olursunuz

0|0
    0|0
    • saklamıyacam zaten. teşekkür ederim iyi dileğin için.

• erkekler her zaman için olgun kadınlardan hoşlanır eğer pedofili değilse!

0|0
    0|0
  • Kibriti bittmiş çakmak isterdir .. yaşına uygun birini bul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kizlar cogu zaman kendinden kucuk birini istemez ama erkekler icin pek sorun olmuyor kizin buyuk olmasi :)

0|0
    0|0
    • benim için farketmiyor gayet olgun duruyor. hatta benden bile olgun. ben takmıyorum o yüzden.

• kadının büyük olduğu evin bereketi bol olur derler. ona bunu söylersin. seviyorsa takılmaz bence yaşa falan...

0|0
    0|0
  • genelde kızlar kendinden büyük erkekleri tercih eder çünkü erkekler geç olgunlaşıyo ama senin arkadaşın yaşından olgun biriyse çocuk gibi davranmıcaksa sorun yok, annem babamdan 2 yaş büyük 20 yıldır bu yaş farkı yüzünden herhangi bir tartışmaları olmamış yani böyle örnek çok etrafta sen kalbinin sesini dinle umarım hayırlısı olur senin için :)

0|0
    0|0
    • benimde annem babamdan iki yaş büyük ve hiç sorun olmuyor. aynen:)

erkek arkadaşım görüntü itibariyle olgun duruyor. davranışlarıda gayet olgun çocukça bir hareketini görmedim daha. çok düşüncelidir, incedir. ben de zaten diğer türlü olsa istemezdim kendimden küçük birini. ama mevzu o olunca hiç önemsemiyorum. o önemsermi bilmiyorum ama. zaman gösterecek.

• sacmalama sen onu kardesin olarak gormelisin bu igrenc birsey ve emin ol ki gonul eglndirecekse gormez ama ciddi dusunuyorsa gorur olacak sey mi bir dusun bakalm senden daha kucuk citirlar varken

0|0
    0|0
    • niye kızlar 5-10 yaş büyük le birlikte olunca amca olmuyor o erkekde ,ben abla mı oluyorum. birakın bu ataerkil zihniyeti. son söylediğine hak veriyorum benden daha küçükler varken onlara ilgi duyabilirdi. ama bana duydu o ilgiyi çünkü yaşıt gibi duruyoruz.

• birde benim çevremde hep benden küçükler var. ve ben ne zamandır böyle şeyler hissedemiyordum kimseye karşı sırf bu yaş mevzusu yüznden. ilk defa oldu böyle bir şey vazgeçeyim bu kadar çok hoşlanırken kolay mı sence bu. yorumların için teşekkürler. fikrine saygı duyarım iyi geceler.

• peki allah mutlu olsun

Yükleniyor...