Fitness salonlarında hep iyi vücutları mı olur?

Gitmeyi düşünüyorum ama kilo vermek için. Orada hep kaslı erkekler, fit kızlar mı oluyor? Güvenemiyorum kendime tek kilolu ben olurum sanırım? Hiç gitmediğimden bilmiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim

0|0
616

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır tabiki oraya gelenler iyi vücut sahibi olmak için geliyor yapınca bırakır çoğusu ve başa döner...

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle öyle bişe yok tam tersi evli çocuklu 50 yaşında kadınlar zumba yapıyordu en genç bendim aralarında hatta 😄

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• çok yersiz bir korku. bence hemen başla ve unutma ki oraya giden kaslı fit şahıslar da zamanında ya zayıftı ya da kilolu. kimse seninle alay etmez. sen kendinde olumlu değişim yaratmak için oraya gidiyorsun.

0|0
    0|0
  • Olur mu öyle şey? Fitten çok kilolu insanlar mevcut.

0|0
    0|0
  • gittigin salonun kalitesine bagli , ama tamami fit diyemeyiz , ben ilk gittigimde kürdan gibiydim Şu an imreniyorlar

0|0
    0|0
  • Her türden insan oluyor da seni ilgilendiren bir durum yok. Herkes kendine bakmaktan spor bile yapamıyor orada amaç aynalara bakmak :D

0|0
    0|0
  • Mac fit e gidiyorum hep şişko kızlar var 😂

0|0
    0|0
  • 500 tip insan var. Sen de onlardan biri olacaksın.

0|0
    0|0
  • Yoo kötüler de çok

0|0
    0|0
  • Hayır ama gitmeyenlere göre sayılır

0|0
    0|0
  • Kasli cocuklar olucaktir zaten 5-6 aydir yapan baya bir kasli oluyor 😂 Kadinlarda zayiftir yeni baslayanlar sismandir ama merak etme eskiden onlarda oyleydi hepsi cana yakin olur , yardimci olurlar motive olursun

0|0
    0|0
  • Hiç alakası yok kilolu kızlar ve kasları olmayan onlarca erkek olur bu genelde salona başlayacak kişilerin genel psikolojisidir bu ama yanlış düşünce

0|0
    0|0
  • hahaha nerdee o gunler hop koca gobekliler oluyor😀 macfit tarzi bir yere gitmiceksen tabi

0|0
    0|0
  • O kilo ile kalmayı düşünmüyorsun Heralde

0|0
    0|0
  • Sonuçta onlarda eskiden öyleydi bence git takma bunu kafana

0|0
    0|0
  • bilemedim ki

0|0
    0|0
  • bura turkiye en zayifi senbile olabilirsin aralarında😄

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kilolular oluyor, her yas her kiloda insan olur..

0|0
    0|0
  • Hayır genelde kilolu oluyor benim gittiğim salonda ve bize kız erkek de ayrı zaten. erkek katında daha çok vücut geliştirme için giden görüyorum ama bayanlarda ise zayıflamaya yönelik. öz güvenin yoksa eğer bayan erkek ayrı bir yere gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Ahahahah biraz öyle ama sorun yapma ben de onların yanında şüşko kalıyorum 😂 Kendine güveeen ve sağlığın için giit 😊

0|0
    0|0
  • Çok kilolusu da var sütyen ve minicik şortuyla spor yapan kadın da var

0|1
    0|0
  • Kimden kimene 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...