Neden insanlar protein tozunu yediği abur cuburdan gazlı içeceklerden daha zararlı zanneder?

Halbuki tam tersidir ve spor yapan kisiler her zaman bir adım öndedir. çekemeyen insan çok maalesef. kaldı ki protein tozu gereklidir demiyorum ama koladan daha zararlı olmadığına eminim siz ne düşünüyorsunuz?

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Bilinçli kullanımda zararı bile yoktur saçma işte bunlar gereksiz insanların kıskanç insanların söyledikleri şeyler genelde fitness vucut geliştirme ile ilgilenenlere aaaa sen protein tozuyla bu vücudu yaptın diyorlar kendileri de yapsın okadar kolaysa bekliyoruz 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

0|1
    0|0
    • bos ezik insanlar iste bu sitede de çok onlardan malesef 😁

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü hepsi kıskanç ezik insanlar topluluğu.. yok başlasam 6 aya senin gibiyim bende istesem işte bu -se -sa ekini sonuna koydunmu ezik oluyorsun ama farkında değiller :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Cunku abur cubura gazli icecege kucuklugunden beri asina protein tozunu sonradan duyuyor.
    Aliskanliklar..

0|1
    0|0
    • evet oyle de yanlış kaniya variliyor iste 😀

• Dogru demedim ama sebebi bu lmali..

• insanlar spor yapmadigindan yapanlari cekemiyor hic bir dogru düzgün arastirma kanit gostermeden tvde konusan doktorlara inanip zararli saniyorlar ama asil zararli seyleri es geciyolar hareketsiz bir hayat en zararlisi aslinda

• Cahillik işte ve bir kere içme fırsatım olmuştu arkadaş sayesinde tadı çok ama çok güzeldi 😂

0|1
    0|0
    • ahaha aslinda cikolatali sutten farki yok 😀hangi markaydi acaba merak ettim

• salak lar çünkü

0|1
    0|0
  • Protein tozu destekleyicidir. Özetle spor yapmasan yağ olur bence sporla onu işleyen yine sensin doping gibi görülmesi çok saçma ve gazlı içecekler tabiki de daha zararlı bir sağlıkçı olarak bunu biliyorum

0|1
    0|0
    • bekledigim özet 😊👍

• Ay sorma neler var acilde kan alıyorum iğne kolumda kırılsa içimde kalsa nolur diyenler var iğne kırılmış içinde kalmış olur diyorum bende😂

• hahahah o yolunu bulur sen merak etme deseydin 😂😂

• Cok anlamam ya sadece sonuclarini biliyorum guzel oluyor

0|1
    0|0
  • Çünkü kendini cok bilgili sanıp gösterip agzı iyi laf yapan insanların bunu topluma aşılamayı başarmasından dolayı.

0|1
    0|0
    • forexample canan karatay😀😀

• Protein tozu mu kullanıyosun :)

0|1
    0|0
    • 2 aya yakındir kullanmiyorum 1 kutu kullandim sadece tek zarari sivilce oldu Şu an da tozsuz gayet iyi spor yapiyorum 😀

• ankarali deilim zaten ondandir

• 06yi ben oyle yorumladim 😀

• S. alak oldukları için olabilir mi?

0|1
    0|0
  • kulakdan dolma bilgiler.. halbuki içeriğini açıp okusalar günlük tükettikleri besinlerin yanında nasıl masum kaldığını öğrenirler

0|1
    0|0
    • aynen oyle ama iste sporu bile sarkma yapar diye yapmayan bir toplumuz malesef😀

• protein tozu doğru kullanırsa bir sorun olmaz.

0|1
    0|0
  • Bilincsizlik iste :)

0|1
    0|0
  • Ya tadı çok guZEL bir kere içme fırsatım oldu

0|1
    0|0
  • Kesinlikle oyle. Spor candir. Bilinçlenmek önemli. Protein tozu nun bir sakıncası yok

0|1
    0|0
    • aynen oyle malesef cogu kisi yedigine ictigine bakmadan protein tozlarina saldiriyor zararli diye 😀

• Çünkü seni kıskanır ve kullanmaman için bu bahaneyi öne sürer çakal şeyler =_=

0|1
    0|0
  • Damak tadi

0|1
    0|0
  • Bu konularda sen daha iyisin :))

0|1
    0|0
  • Araştırmadan konuşuyorlar

0|1
    0|0
  • Çünkü spor yapmadan kullanamk gerçekten çok zararlı. Düzenli ve ağır spor yapanlara ise şart

0|1
    0|0
    • evetzaten spor yapmadan kullanilcak urunler değil kesinlikle

Erkekler Ne Diyor 9

• Herkes bildiği konuda konuşsa böyle polemikler olmaz, sporun s'sinden anlamayanlar sağa sola sıkıyor işte.

"Tozla mı yaptın?"
    -Ayn krdşm tzla.

0|1
    0|0
    • kola icer abur cubura dalar adim atmaktan bile acizdir ama toz zararli der referansi ne canan karatay 😂kadin aciklama bile yapmiyo arastirma soylemiyor zararli bitti sormayin diyo 😁😁

• Olaya bu açıdan abakrsan doğru mantık gibi :)

0|1
    0|0

• Protein tozlarının o kadar çok çakması var ki.

Böyle algılanması da gayet normal.

0|1
    0|0
  • protein tozu yemegin tozlanmis hali ne zarari var ne faydasi proteinni yemekden alamiyanlar icin uygun okadar.

0|1
    0|0
  • Yediği o iğrenç abur cuburlar çok mu masum ben hiç protein tozu kullanmadım ama protein içerikli çikolatalara bayılıyorum :p

0|1
    0|0
  • Tozlamı yaptın? Şaka bir yana insanlar araştırma yapmadan akli değilde nakli bilgi ile konuştuk ları için. Yoksa herkes farkında protein tozunun sağlık lı olduğunundan. Tabi fazlasının ( herşey gibi) böbrekleri yorduğu gerçek. Mesele herşeyi bilinçli yapmak.

0|1
    0|0
    • aynen oyle saglikli bir bobrekte sorun yaratmiyor ancak sorunlu bir bobrek varsa sorun derinlesebiliyormus tabi sporsuz kullanilmicagi asikae

• kulaktan dolma bilgilerle hareket ettikleri için.

0|1
    0|0
  • Çünkü doktorlar sporla uğraşmıyor

0|1
    0|0
  • yykkkp

0|0
    0|0
Yükleniyor...