Kapat

Sosyal aktiviteleriniz neler?

Mesela 7 yaşımdan beri dansçıyım pilates ve squat düşkünüyüm her sabah koşuyorum ve meditasyon seviyorum. Sizinkiler neler?

1|1
12|51

En İyi Erkek Görüşü

• uzun zamandır fitness ile ilgileniyorum yüzmeye gitmeye çalışıyorum spor bence yeterince sosyallik sağlıyor fazlasında gözüm yok :D

1|0
    0|0
    • kaç kilo ile squat yaparsın

• Zamanla oluyor :)

Erkekler Ne Diyor 50

• Son 2 aydır longboard yapıyoruz toplanıp kalabalık olup çok eğlenceli, tüm yaz kite yapıyoruz zaten işim, bunlar dışında balığa gidiyoruz kışları, evde toplamdığımızda xbox oynuyoruz falan filan

1|0
    0|0
  • Buzdolabının kapağını açıp boş boş bakmak.

1|0
    0|0
  • Her sabah işe gidip gelirken araba kullanmak aksamları kahve içmeye gitmek başka aktivite yok bu ara

1|0
    0|0
  • Uzun yürüyüşler yapıyorum :)

1|0
    0|0
  • Fitness yaklasik 4 yildir ama amacim vucut degil sporun bunyede yarattigi duyguyu seviyorum birakamiyorum

1|0
    0|0
  • Çok güzel yatarım :D

1|0
    0|0
  • 1 yıla yakın zamandır fitness yapıyorum, gitar çalıyorum, meditasyon tarzı bişeyim yok :)

1|0
    0|0
  • 10 yıldır Bodybuilding yapıyorum yaz kış yagmur çamur demeden

0|0
    0|0
  • Odamdan dışarı çıkmamak. Asla reel hayatında arkadaş edinmemek. Video oyunları oynamak, korku film izlemek ve yabancı dizileri takip etmekten oluşur. Arada kitap okuyan bir tipim. Sosyal aktivite midir bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Maşallah. Bende 7 yaşımdan beri geyik yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Çöpçatanlık spor ders çalışma

1|0
    0|0
  • kendimi bildim bileli malım.. ayak parmaklarımı seyrederim, mandalina kabuklarını koklarım..

0|0
    0|0
  • Aynı ben.
    Ama ben uçurumdan kafa üstü atlıyorum felan. Bunlar eksik sende. Bazen çatıdan uçuyorum Hazerfen'e konuyorum.

0|0
    0|0
  • Meditasyonu sosyal aktivite olarak yapabiliyor musun? Ben kendi kendime bile yapamıyorum 😂

0|0
    0|0
    • :) Kendime zaman ayırmayı sosyal aktivite bilirim

• :) Zamanla arttır yaparsın

• Uykusuz uykusuz çekilmiyor bir süredir sabah yattığım için :D Fakat yakında başlarım. Destek için teşekkürler 😄

• Agda

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Squat yaparken izlemek isterdim ;)

0|0
    1|0
  • Sabah gun agarmadan kalkar ise giderim.
    Aksam karanliginda donerim.
    Yorgunum vurur kafayi uyurum.
    Ve tekrar.

0|0
    0|0
  • iddaa kave batak

1|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 12

• O an aklıma ne geliyosa o dönemin sosyal aktivitesi o oluyor, geçen ay resim dikişti, bu ay kayak tango, öyle öyle yuvarlanıp gidiyoruz..

1|0
    0|0
  • Voleybol Ve gezmek

1|1
    0|0
  • Uyumak. Rüya görmek. Rüyamda bir yerlere gitmek. Yok pardon rüyamda bile evdeyim

1|0
    0|0
  • Uyumak

1|0
    0|0
  • Voleybol var sadece düzenli olarak.

0|0
    0|0
  • Benim ki belli.. Hayvanlarimla yemek yeme hayvanlarim ile yürüyüş yapma hayvanlarimi ks de paylasma

0|0
    0|0
  • Meditasyon ayni sekilde 🙋🏻🌺

0|0
    0|0
  • Koltukta yatmak

0|0
    0|0
  • Futbol yaptim bir ara, bide kickbox. Bu aralar bosum :) ne tavsiye edersin?

0|0
    0|0
  • Uyumak , çalışmak

0|0
    0|0
  • Dans ile ilgileniyorum şimdi de spor ile biraz

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey yapmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...