Alkollü iken yaptığınız en çılgın şey neydi?

Alkollü iken yaptığınız,sonrada hatırladığınızda veya hatırlatıldığında çok utandığınız veya çok güldüğünüzü en çılgın şey neydi?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• Arkadaşın saçını yakmıştım =/

1 ay benimle konuşmadı..

0|0
    0|0
  • Hiç o duruma gelmedim çok içtiğimde ya kusarım ya da sızar kalırım o kadar.

0|0
    0|0
  • Baktım da herkes iğrençleşmiş alkollüyken ..

0|0
    0|0
  • açın pencereyi atlayacağım diye bağırmışım çok bütün apartman ayağa kalkmış arkadaşm anlatmıştı

0|0
    0|0
  • üstümdeki tişörtü çıkartıp bağıra bağıra şarkı söylmşm bide sandalyeye oturup tuvaletimi buraya yapıcam feln demişm anlattklarnda hep utanrm

0|0
    0|0
  • cinsellik kategorinde olsaydı, anlatabilrdim.

0|0
    0|0
  • çıkardığım en büyük sonuç alkollüyken telefon kullanmak, araba kullanmaktan tehlikeli

0|0
    0|0
  • Soyunmaya kalkmıştım

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşımla ıcmıstık gıttım ormana kucuk tuvaletımı yapmısım :S sonra cok utandım bıde hep saçma sapan sorular sormuşum bu ağaçlar nasıl buyumus böyle yavv gıbı:)

0|0
    0|0
  • Çılgın değil ama kafama cipsleri kırıp dökmüşüm.Arkadaşım söyledi.Gerçi ben de hatırlıyorum şuursuz bir şekilde kafama parçalayıp döküyordum yağlı yağlı cipsleri öyş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hayatim boyunca saece bir kez icki icmistim yaklasik 6 yaslarinda sanirim bir yudum bira teneke icerisindeydi (dayim sayesinde) ondan sonra hic icmedim kendimi sarsmanin sacma olduguna cok sonraki zamanlarda da inancim tam oturdugunda inancima ters birsey olugunu ogrendim . insanlar neler yasamis roooooh.s jkdhkdfhjk

0|0
    0|0
  • angara beğendikten alışveriş arabası alıp içine binip yokuştan aşağı salladık ya la..

0|0
    0|0
  • Alkollü değilde uyuşturucu aldığımda gardolap ile konuşmuştum. Sarhoş ken balkondan aşşağı kusmuştum. Eğlenceliydi.

0|0
    0|0
  • Ara antreye işemeye çalışmışım da zorla tuvalete atmışlar.

0|0
    0|0
  • Ben yapmadım da daha doğrusu hatırlamıyorum ama arkadaşım akvaryumun içine işemişti.

0|0
    0|0
    • yazık balıklara hepsi ölmüştür.

• ölmemiştir kafayı bulmuşlardır

• ama çok dökmüştüm balıklar görünmüyodu su bembeyaz olmuştu sorun bunu yaparken sarhoş değildim

• içip içip dağıtanalrı

gebertesim geliyor..

lan edebinle içemeyeceksen içme o zaman..

millte senin kusmuğunu temizlemek zorunda mı?

0|0
    1|0
  • rehberdeki kızları aramam :(

0|0
    0|0
  • Deli gibi kusmak

0|0
    0|0
  • bağdat caddesinin ortasına sıçmıştım rezillik ya :S

0|0
    1|0
Yükleniyor...