Pkk'nın kendi polis teşkilatını kurmuş olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar Pkk yaptığı bir törenle kendi polsini kurdu Şırnak'ta ve arabaları durdurup kimlik istedi bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? link ben bravo %50 bravo Erdoğan'dan başka tepki bulamadım

Güncellemeler:
Hiç mi birşey görmediniz hala birşey olmaz diyorsunuz. link birkaç fotoğrafla mı birşey olucak diyorsunuz al sana video hala inanmıyor musunuz Recep Başbakan olduğu sürece bu vatan elden gitmeye devam edicek.

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• link Dinin arkasına gizlenip, din ile bir alakası olmayan birde üzerine din ile siyaseti karıştırıp duran, cahil insanlardan oy toplama derdinde olan ve her sözü yalan olan birisinden, hatta böyle insanlardan oluşan bir topluluktan başka ne beklenirdi ? Abdullah Öcalan'ın doğum günü diye millet kafayı yer ama hiç müdahale yapılmaz, akil diye bir grup yandaş, yalaka ve korkak insandan oluşan topluluk kurulur, sonra çıkıp onlar katil değil, onlar çocuk katili değiller diye konuşurlar. Zaten Abdullah Öcalan ben olmasaydım Erdoğan çoktan içeriye girmişti diyor, teröristlerin bir grubu Bdp'yi tutuyor öbür grubuda Erdoğan'a oy veriyor, anlatırken sinirden bir acayip oldum en iyisi sigara içip geleyim ben, yoksa kontrolden çıkacağım, o kadar asker boşuna ölmüş gibi davranıyorlar.

2|2
    0|1
    • Bayramların yasaklandı sustun

Şehidine kelle dendi sustun

Suriye'de ucağın düşürüldü sustun

Amerika'da askerine çuval giydirildi sustun

Israilde gemin basılıp vatandaşların öldürüldü sustun

Reyhanlida vatandaşların katledildi sustun

ATAN’a ayyaş dendi sustun

daha ne kadar susucaksınız

• Kuracak diye bir şey yok, adamlar kurdu bile ama kimsenin haberi yok.

• Bu konulara girince bana bir şeyler oluyor sinirden, bilgisayara yumruk atmayayım diye zor duruyorum, milyonlarca kişi zamanında bu topraklar için can verdi, kadınlar ve çocuklar öldürüldü, her türlü pisliği yaptılar, 3 kuruş para için ve korkularından yine susuyorlar, zaten adamlar bir topluluk oluşturdu aynı zamanda TBMM'nin içinde Bdp ismiyle cirit atıyorlar, Atatürk'e hakaret etme konusunda sınır tanımıyorlar, o adam ve şehitlerimiz olmasa evlerinde rahat uyuyamayacaklarını görmüyorlar.

Kızlar Ne Diyor 7

• erdoğanın elinde sihirli değnek mi var ?ne yapabilir o insanlara ? onca asker boşuna mı şehit oldu ? onca öğretmeni mühendisi uzaylılar mı esir aldı ? ne yapabilir söylesene bir ?

1|3
    4|6
    • Pkk silah bıraktı diye askerleri çekmeyebilirdi? hani nerde silah bırakma 10 yıl önce terör olayları böyle miydi?

• nettuno beni engelleyip yorum yazmak da tam senlik.hadi liseli kaybol :D

• sen benim cevabım altına yazdığın içinde bende ona cevap yazdım ama konuyu anladım direk cevapta ileti eliyor ok :)

Türkiyenin zaten borçsuz dönemi olmadiki her hükümet bir sonraki hükümete borç devretmiştir şu andada borçsuz ülkeyiz denmesi koca bir palavradır, Hükümet değişirse bir sonaki hükümet 336 milyar dolar borcun mesulüdür, birde dünya bankasından en son 7 haziranda 600 küsür milyon euro kredi çekildi buyur link 7 haziran

• hayaldi gercek oldu, akp sayesinde neler gormedik ki ama simdilik istedikleri gibi at kostursunlar bakalim birazcik tadini cikarsinlar onlarada yazik nasilda heveslenmisler ya haha:)

1|4
    1|2
  • Arkadaşlar azıcık bir düşünün.. adam dağda kamp lideri.. olaki barış oldu örgüt dağıldı ?

bir hiç olacak..

Her iki taraftan da çözüm sürecine karşı çıkanlar var. çünkü bu iğrenç çatışmalardan besleniyor vampirler.

Lüten kışkırtmalara kapılmayın! Daha ne haberler yayınlayacak o kamp liderleri

bu oyunu hep beraber bozalım. YEMEYELİM

AKILLI OLUN LAN AZCIK! HİÇ Mİ TARİH OKUMADINIZ

3|1
    3|7
    • kapalı kapılar arkasındaki yapılan pazarlıklar ne? imralı görüşmesinin tutanakları neden gizleniyor? neyin karşılığnda pkk silah bıraktı bunların cevaplarını alabilir miyim?

• Gerekirse yazılırım problem yok, ben ülkemde türk bayrağından başka bayrak görmek istemiyorum, töröristle pazarlık yapılmasını istemiyorum, verilecek tavizin ülkenin bölünmesine kadar gitmesini istemiyorum bunları istemediğm zaman neden kan isteyen biri olayım. Şu anda ülkemde anormal olaylar oluyor bunlara tepki gösterdğim aman niye kan isteyen biri oalyım. Bu arada bana hitap şeklini düzelt bu ülke için canını tehlikeye atmış biri olarak ve benim gibiler hiç bunları haketmiyor tamam mı?

• sizi başımızın üstünde taşırız o ayrı bir yerde beklenecek durum..

şu an gözümde Çözüm süresine karşı olan birisin, barışa karşı kusura bakma tavrımı değiştiremem

• kardeşim bu üç beş it sürüsü daha dün eylemci direnişci baslıgı altında gezi parkı bahanesiyle eylem yapan hayinler. biraz daha çaplı arastırırsan bunların aslında çoluk çocuk oldugunu öğrenebilrsin. ayrıca polis anında tepki vermiş. buna şaşırmamanız gerek çünkü amaçları özgürlükmüş. batıda yapılan eylemlerşu andoguda yapılıyo fark yok..

2|0
    5|5
  • YDG-H'nin kurulduğundan yeni haberi olanlar var. Panik yapmayın sizlik bi'şey yok sadece bölge halkı için huzur sağlamak için kuruldu.

1|1
    3|4
    • Kürdistan mı huzur sağlıycak daha kurulalı 1 gün oluyor sadece

• Terörist lan onlar neyin kafası bu terörist terörist örümcek kafalı onlar terörist

• pkk ya da 3-5 capulcu derdi bir zamanlar basbakan..

görsün simdi

0|2
    1|0
  • İngilizler sunu der slowly slowly .zaten bunu olacagi yuz kusur yildir hazirlaniuor tum belgelerde bu var lozana bakin iki yol sonrada ermenilerle yapilan anlasma gecerliligini yitirecek

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ataya ayyaş dikdatör hain demekle olmuyor bu işler. Valla yansın memleket artık umurumuzda değil. %50 nin yine aklı başına gelmez. Bizi dışardakiler yakıyor derler.

1|3
    0|0
  • Adamlar orayı bölünmüş olarak görüyor millet daha uyusun..Selahattin Demirtaş, televizyonda Türkiye'nin doğusundan bahsederken, Kürdistan diyor :/ Ülke nerelere geldi, kimse farkında değil.

3|4
    0|1
    • Bide hala Erdoğan'ın iyi bir başbakan olduğunu düşünüyor insanlar nasıl bu kadar gözleri kapalı anlayamıyorum

• Ama bu sadece lafta kalıyor yani harita üzerinde bir yerleri yok, adamlar bu gidişle haritada kendilerine Tayyip sayesinde koca bir toprak parçası alacaklar.

• Ülkenin toprağının %30una yakın bir kısmı gidicek link

• tayyip bey sağolsun ordularını da verir herşeylerinii de verir. utanç verici bu ülke adına tek kelimeyle utanç verici

2|3
    1|0
  • çapulcu der geçer yârin

2|3
    0|1
  • bunlarda tayyibin polisi.

1|0
    0|1
  • RTE sevinmiştir. olaylar büyüyünce bunlardan destek takviye de ister amk

2|3
    0|1
  • pkk kim köpek ki polis teşkilatı kuruyor.

Bayrak görmeye okadar meraklılarsa Gelsinler TÜRKİYE CUMHURİYETİ kimliğimi göstereyim. Ki zaten onların da kontrol ettikleri kimlikler onlardır..

Tamamiyle piyon o itler.

2|0
    0|1
  • imralı göüşmesinin meyveleri bunlar

1|2
    0|0
    • imf ye borcu akp mi yaptı ? satmadı ayrıca kiraladı. bu her ülkede olan bir şey. ve yapsa bile nolmuş .eskiden pahalı idi .şimdi herkes bedava konuşuyor.

• akp yapmadı ama imf ye borcu sildik dediler borç alan değil borç veren ülke haline geldik diye halkı niye kandırıyolar, al sana giderek artmakta olan Türkiyenin dış borcu link ayrıca 49 yıllığına kiralanan yeleri ben satmak olarak görüyorum hata satmadı peşkeş çekti

• 1- benim cevabım altına yazmazsan her daim göremem :D

2- orada birş ey daha sordum.bu borcu akp mi yaptı ?

• bumu yani kanıt olarak sadece 1 resimmi :)))) pufff

0|0
    1|3
  • boşuna uğraşıyorlar bunlardan korkamyın ordumuz güçlü olduğu sürece hiç birşey yapamazlar

1|0
    0|3
    • Hangi ordu

• savaş ülkeler arası olur. bunun adı terördür kardeş bilgini gözden geçir. ayrıyeten tsk yok artık. kamuflajı görünce asker var sanma içi boş onun

• savaş her şeyle olur pskollijk harp diye birşey duymadınmı savaş stratelileri oku biraz... ... adam yaşam savşı veiryor derken adam hastanede savşıyorumu ...nemzn resmiyette terorle anlaşma olursa onalrın istekleri resmen tanırnırsa değil uygulanırsa ozmn sen haklısn...

• Bahçeli asmadığından niye kimse tepki vermedi!

70 senedir devlet harikaydı tayyip mi bozdu!

0|0
    2|2
  • arada olur öyle şeyler canınızı sıkmayın

0|0
    3|3
  • hacı tamam onlar kursunlar özerk de olsunlar problem yok da! Sanki kaçınız o bölgeye gittiniz.Onlar daha çok sahip çıkıo zaten.Ama ülkenin batısındaki demokrasi mücadelesi ne olcak? Ülkenin tek kişinin ağzından yönetilmesi doğru mu İmparatorluk mu burası.Bu ülkenin bir sürü yetiştirdiği değer var.Doktorlara saldırılıyor herşeyin üstü kapatılıyor.İşin ehli olmayanlara ihaleler peşkeş çekilio allah adına sözcülük yapanlar parayı götürüyor.Bu doğru mudur hak mıdır Ortaçağı mı yaşıyoruz burda Bu şekilde ülkenin güçlü olacağına inanıyor musunuz? demokrasi herkesin ihtiyacı olan birşey.Siz bir sınavdan başarılı olduğunuzda birşeyleri bildiğinizde daha çok söz sahibi olmak istemez misiniz? Konu hakkında bilgisi olmayan insanları gazlayarak oy alıp saçma sapan bir yönetim bizi başarıya götürür mü? bu adalet midir? hak mıdır? ibadet leveline göre bağırmaya göre yönetim mi olur niye bu kadar gazlıyız? bu cahillik insanı kusturuyor. Bu şekilde olur mu ya bu nasıl bir allahsızlık!

1|2
    1|2
  • pkk ile birlikte polise saldıran eylemcilere sor ne düşünüyorsunuz diye. Devlet buna izin verecek sanki boş konuşmayın.

0|0
    0|2
    • PKK ile kim polise saldırmış link atar mısın?

• Bu linklerdeki bütün resimlere bak. Sonrada webde arat oku olur mu.

• Peki % kaçı yapmış pkk ile birlikte eylem %1 mi 2 mi belki onlarda terörist insanların beyinlerini zehhirlemeye çalışıyorlar

• ölülerin şafağı filmi geldi aklıma amk sadasfgagag

0|0
    1|0
Yükleniyor...