Spora baslicam fitness mi pilatesmi?

Squat istiyorum zaten de pilates mi fitnessmi nasil dalmo seciyoruz 😂😂😂 squat olsun ama 😄 yardimci olur musunuz pilates ne ise fitness ne ise yarar bir de?

0|1
517

En İyi Erkek Görüşü

• Platesi geç.. plates yan spor dalı dıyebılırız asıl vücut için gerekli olan spor dalı fitnessdr tabi kı..
    sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• plates daha güzel vücut şekillendiriyor ama bu soruyo bende merak ettim aynı düşüncedeyim bende spora gidicem kararsız kaldım bu ikisi arasında :D squatta olmazsa olmaz tabiki

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Hangisini severek yaparsın

0|0
    0|0
  • spora başlayacaksın ya
    spor yapacağın salona gittiğinde oradaki hocayla görüş detaylı bilgi iste tam olarak senin neler beklediğini anlat sana daha iyi yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
  • Patates :)

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • fitness yap da ne bu squat takintisi kizlardaki anlamiyorum squat tek basina bir ise yaramaz 😀

0|0
    0|0
  • Fitness pilates zaman kaybı

0|0
    0|0
  • Squat yap canımmmmmmmm dikleşip dolgunlaşsın

0|0
    0|0
  • Squat spor salonunda yapman şart değil evde de yapabilirsin 😜

0|0
    0|0
    • Evde useniyorum bir kac deda yaptim biraktim illa iteleyen biri olacak😄

• Spor salonunda iteleyen biri mi var sanıyosun 😂😂

• fitnes

0|0
    0|0
  • Fitness ya da yoga der yeni bir ikilemde burakirim

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • Pilates

0|0
    0|0
    • Neden

• Mesaj atarsan sevinirim

• Takip ettim atilmio

• Fitness

0|0
    0|0
  • Fitlates

0|0
    0|0
  • Plates zayıflatmaz, fit yapar.
    Kilo vermen gerekiyorsa fitnessten başlaman gerekli.

0|0
    0|0
  • Fitness vucudun sıkılaşır taş bebek olursun 🙈

0|0
    0|0
    • Squat her sporun icinde var mı peki

• Squat sen çalışırsan var spora gitmesen evde bile var squat yapmak iste yeter ki

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben aerobik ve fitnessa gidiyorum aerobik zamanlarında hoca kafasına göre plates zumba squat step falan yaptırıyor hepsini

0|0
    0|0
  • Plates..

0|0
    0|0
  • Fitness kardiyo + ağırlık şeklinde olur. Pilates sıkılaşma için daha ideal

0|0
    0|0
  • pilates

0|0
    0|0
Yükleniyor...