Herkes unutulur çok kasmayın

kimseye tam anlamıyla güvenemezsiniz herşeyiniz olur ama bir yere kadar olur bir an gelir yanınızda bulamazsınız ve nice gerçek aşk diye bildiklerimizi bir an gelir yanınızda bulamazsınız çünkü karşınıza ondan sonra hep başka birisi çıkar o gerçek aşkı unutturur belki biraz fazla gerçekçiyim ama bence böyle eminim farklı düşünen vardır sizce unutulamayacak biri varmı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• acısı unutan kişiye verilen değerle düz orantılıdır. hatırlatılınca bile acısı geçmez, zira kişi umursamazlığını altın harflerle kişisel tarihine kazımıştır. dosyasını açarsınız ve "eskiden o güzel günlerde hiç unutmamıştı. bugün unuttu" yu eklersiniz. sonra bozuk atmak gerekli mi gerçekten? yani ne olacak karşıdaki insan hatasını anlasa ve özür dilese bile? "özür dilerim, bir daha unutmayacağım seni" komik değil mi? ne yapmak gerekir şaşırır kalırsınız. "o beni unutursa ben de onu unuturum, ha işte unuttum" da gayet anlamsız.insanlik hali diye pozitif düşüncelere sarılırsanız hiç olmazsa daha uzun yaşarsınız ki nereye kadar, ötesi yok unutulmanın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• evet gerçekleri anladığın için kutluyorum seni..hoş geldin gerçek dünyaya..

0|0
    0|0
  • link

Bir rüyadır gelir geçer

Her aşk bir gün hayal olur

Unutulmaz denen günler unutulur unutulur

Bu hayat böyledir dostum

Yaşanan gün mazi olur

En değerli hatıralar bir gün gelir unutulur...

saygılar hacııı :))

0|0
    0|0
  • olaya bakış açın çok doğru dediğin gibi kimse vazgeçilmez değil

0|0
    0|0
  • Unutulur her şehir ve her insan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç hatırlanmaz denmez. unuttuğunu sanmışsındır. hatta aylar yıllar geçmiştir üstünden.başkalarıyla birlktesindir. ve daha çok aşıksındır karşına çıkana. ama bazen bir ses ya da bir şarkı bir söz, onu anımsatır ve sonra bir sızı.. tamamen unuttum diyemezsin. beynin, aklın unutsa bile gönlün hatırlatır sana onu. unutulamayacak kişi gerçek aşkı onda gördüğündür bence :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...