Hiç önünüzü görmeden duvara, cama, ağaca, kapıya çarptığınız oldu mu ?

Hiç önünüzü görmeden duvara, cama, ağaca, kapıya çarptığınız oldu mu ?

Geçen kaldırımda yürürken kaldırımın bittiğini fark etmedim resmen 30 cmlik yere çakıldım :)

0|0
22|8

En İyi Kız Görüşü

• Haydarpaşa garında kareli zeminde karenin çizgilerine basmadan yürümeye çalışmıştım eski tip telefon kulübeleri olur ya etrafı çevrili onu farketmeyip çarpıp yere düşmüştüm insalar gelmişti bir şey oldu mu diye utanmıştım da baya :D Eski bir anı aklıma geldikçe gülerim niye öyle bir şey yaptığı mı da bilmiyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• olmuştur

0|0
    0|0
  • Işıklar kapalıydı tam evden çıkmak üzereydik apartmanın ışığı da söndü ve pat kapıya çarptım hem de ne çarpma..

0|0
    0|0
  • Anlatsam bi' tam rezillik..

0|0
    0|0
  • oldu :(

0|0
    0|0
  • arka arkaya giderken çarpmıştım bir şeylere :)

0|0
    0|0
  • Düz yolda yürüyemiyoruz! :)

0|0
    0|0
  • Camla ilgili iki anım oldu.1.si : bir dükkana girdim su alacaktım ve suların olduğu dolap camdandı cam çok temiz olduğundan parmaklarımı cama geçirdim :D . 2.si : yolda yürürken AVM'ye girecektim ve direk cama çarptım :D

0|0
    0|0
  • evet bir direğe carpmştm :D

0|0
    0|0
  • Arabaya çarpmıştım Küçükken bikere üstelik duran arabaya. :)

0|0
    0|0
  • Evdeki duvara bodoslama dalmıştım

0|0
    0|0
  • ben genelde gördüğüm halde çarparım salak olmak kolay değil tabi gereğini yapıyorum

0|1
    0|0
  • Yoldan geçen adama çarptım .

0|0
    0|0
  • elektrik direğine çarptım :D:D

0|0
    0|0
  • kaldırımdaki bir ağaca çarptım neye uğradığımı şaşırdım:)

0|0
    0|0
  • kaldırımda yürürken direğe çarptım tam bir rezillikti çektiğim acıdan bahsetmiyorum bile.

0|0
    0|0
  • aynen kaldırımı görmedim hop yere benle beraber diğerlerini de düşürürüm ben bir de

0|0
    0|0
  • Arkamı döndüğümde ağaca kafa atmıştım resmen. Ağzım burnum yer değiştirmişti :(

0|0
    0|0
  • önümü görsem zaten carpmamm kıı :)

0|0
    0|0
  • Oldu evet.

0|0
    0|0
  • Çok çarpık bir hayatım var

0|0
    0|0
  • Bir kere gece,sahilde yürürken direğe çarptım ,sonra da insan sanıp pardon filan demiştim.Bayağı güldüm kendime o zaman

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Durduk yere olmadı ama bir keresinde karşıdan yaşlı bir kadınla muhtemelen torunu olan 2 kişi geliyordu, bende yer vermek için kenara geçeyim derken direği unuttum ve kafam çarptı, sonra dönüp bana baktılar bende bozuntuya vermeden yoluma devam ettim.

0|0
    0|0
  • Öyle bi' mallık yapmıştım küçükken, şimdi geldi aklıma..

0|0
    0|0
  • Küçükken bende ağacı kucaklamıstım bir kere görmedim napıyım yaw :/

0|0
    0|0
  • Abi ben yük taşırken merdiven gözükmuyor sonra pat ha birde küçükken iş makinelerine meraklıydim bir gün beton mikserini yürüyerek izliyordum sonra biri karşıma ağacı koymuş pat B-):$ birde sabah kalkınca denge sorunum oluyor kapıya bacaya hep omuz

0|0
    0|0
  • bir defa mesaj yazarken tabelaya kafam çarpmıştı, birimi vurdu diye baya bir afallamıştım :)

0|0
    0|0
  • bir kere ağaca çarpmıştım :)))

0|0
    0|0
  • Kapıya, cama ve tabelaya çarptım.

0|0
    0|0
  • Arkadasla konuşarak yürüyorduk bir baktım boşa konuşuyorum arkadas yok meğersem arkadaki kamyonetin aynasına çarpmış kafayı

1|0
    0|0
Yükleniyor...