Kapat

Lig tv iptal et?

Fenerbahçe'nin daha adaletli bir lig için lig tv iptal et kampanyasına galatasaraylılarda destek verdi. bu desteğe trabzonsporlularda katıldı. ama hiçbir beşiktaşlı katılmadı :D lig tv digitürk tff ile toplantı kararı aldı :D sizce bişeyler değişirmi artık?Lig tv iptal et?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Çok normal çünkü işlerine öyle geliyor. Kaç maçı hakemlerle aldılar, yetti be

0|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok normal bu karar ben Galatasaray'lıyım ama benim bile izleme zevkimi kırıyorlar düşün bunu son maçlarda 3 puan almış takımın taraftarı olarak söylüyorum kazanmak için illede hakemide yenmek zounda değilsin ya da kazanmak için illede hakem yardımı olması gerkemiyor ama bu sene bazı şeyler hani ne derler görünen köyde kılavuz istemiyor haklı bir protesto yani bence ki benim tanıdığım Galatasaray'lı Fenerbahçe'li iptal etme kararı alan insanlar var.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Fenerbahçe taraftarı komple LİGTV'den üyeliklerini aldırsa çöker, ki LİGTV müşteri hizmetleri telefonlara cevap vermiyor.

0|1
    0|1
  • Simdi asıl soru şu. Neden yıllardır sadece Beşiktaşlılar iptal ederken renkliler neredeydi?
    Hak yenirken sessiz kalıp hatta göbeginizi kaşıyarak hehehe

1|0
    0|0
  • LigTV'ye canlı yayında Şenol Güneş eleştirdiğinde neredeydiniz? Kuyruğunuza basılınca mı akıllandınız?

0|1
    0|2
    • Dünyada şenol güneş kadar iyi bir oyuncu yok o adamın samimiyetine kimse inanmıyorki. neden beşiktaşlılar destek vermiyor. bana bunu açıkla neden adaletli bir lig istemiyorlar?

• Hee şu fenerin meşur geri dönüş sezonu. yav arkadaş her b*ka şike diyorsunuz yuh be. ilk defa senden duyuyorum şike diye diyecek söz yok sana. yav banane 2004 sezonundan o sezonu ne sen izledin ne ben izledim. izlemediğim şeyi tartışmam ben. bana şu sorunun cevabını versene neden beşiktaşlılar bu kampanyaya destek vermiyor.

• Ben izlemiştim, o yüzden diyorum.

Para geliyor oradan o yüzden.

• Batsın a. mk kanalı

0|3
    0|1
Yükleniyor...