Bayan Voleybol mu, Erkek Voleybol mu?

Voleybol'a kız sporu diyorlar ama bence erkekler çok daha iyi oynuyor...

Bugün milli takımımızın maçını izledim de çok güzel baya sert oynuyorlar ve daha fazla zıplıyorlar.Ayrıca bayanlar kadar erkekler de çok çekici :D

Kötü tarafıysa erkekler daha az kazanıyor:(

Siz hangisini izlemekten daha fazla keyif alıyorsunuz?

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• neslihanı izlemek bana keyif veriyor

1|0
    0|0
  • tenisten sonra bayanlara en çok yakışan spor dalı voleyboldur. ben bayan voleybolu diyorum. haa bi' de bayan plaj voleybolu olursa tadından yenmez<3

1|0
    0|0
  • Ben müthis voleybol oynamama ve sevmeme rağmen voleybol bayanlara daha çok yakısıyor buna eminim.

1|0
    0|0
  • adamına göre degişir yani.örnegin swin cash veya agustus'da yesil giresun belediyeli erden eryüzden fasla kazanıolardır:) veya serena williams eminimki marsel ilhandan fasla kazanıodur.kıyasladıgın oyuncuların aynı kalibrede olması lazım...emrenin kontratını bilmiorum..paraların düzgün ödendigi bir klüpdeyse iyi kazanıodur.mesela hlkbank bu sene 6 milyon eu ayırmış transfere..hiç bir bayan klübünde vakıfbank dahil rabita dahil öyle bir bütce göremezsin..

1|0
    0|0
  • bayan voleybolu daha etkileyeci oyunlar daha takip edilesi açıkçası erkeklerde sürekli bir smaç hali kaba tabirle bam güm fakar bayanlar daha kompilike :)

1|0
    0|0
  • kesinlikle bayanlara daha çok yakışıyor

1|0
    0|0
  • erkeklerde çok daha iyi ralliler oluyor özellikle şampiyonlar liginde filan kızlarınki daha yumuşak ama ikisi de iyi bence :)

1|0
    0|0
  • bayan veleyobl candır

0|0
    1|0
  • 1.si yanlış biliosun,erkekler daha az kazanmıo.en küçük bir örnek, agamezin (türkiyenin en iyi yabancası) aldıgı ücret senelik 800 bin eu v ergiler haric.aynı sekilde türkiyenin en iyi yabancı bayan voleybolcusu diyebilicegimiz brakocevic senelik 450 bin eu alıoki, vakıfbank bideşu anavrupanın en büyük bütceli takımı olmasına ragmen bu örnekde..2.si tabikide herdalda erkekler,bayanlara oranla daha keyif verirler.basket olsun, tenis olsun voleybol olsun.sen hiç lisa leslie'nin steps yparak vurdugu smaclar haric bayan basketbolunda smac gördünmü? ya da bayan voleybolunda hiç rövesatayşla topun çıktıgını 8 metreden? veya serena williams'ın kariyer ralli rekoru kac bir arastır bkalım..

0|0
    0|0
    • malesef doğru biliyorum,bir spor programında nevriye yılmazla röportaj yaparlarken bayan basketbolcular az kazanıyor,voleyboldada erkekler diye sorulmuştu o da kabul etmişti:) emre batur o kadar kazanmaz mesela?

• bayan valeybolu izlemesi daha zevkli

1|0
    0|0
  • 2miz voleybol oynayabiliriz =(

1|0
    0|0
  • bayanlar hepsi >üç

1|0
    0|0
  • Bayanlar estetik açıdan daha iyi oynuyorlar ve tabikidr bayan voleybolu daha ilgi çekiçî

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...