Ve beklenen cezalar en sonunda aciklandi.

Ben acikcasi sasirdim - iki cezada bekledigim gibi gelmedi.

Besiktasli ve fenerbahceli arkadaslar tamamen objektif bakarsaniz sizce cezalar adil mi? Dogru tespitlere gore verildiler mi?

En sasirtici ve inanilmaz olanda Avrupada bizi kasimpasa ve Kayseri mi temsil edecek? Anlayamadim orayi ben tam...

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• uefa 54. maddesi uyarınca bu karara itiraz yolu açıktır.3 gün içinde itiraz hakkını kullanacağız

En kötü gün bugünse bugün de BEŞİKTAŞ !

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Akp numaratör.

1|3
    0|2
  • Çarşıdan aldım Holmen eve geldim

2+1 yıl men :))

hadi yiyelim men e men..

1|2
    1|4
    • o öyle değil Çarşıdan aldım Cardozo eve geldim Holmen

Çarşıdan aldım Scolari eve geldim Ersun yanal :D

• Fenerbahçe'liyim ama aziz yıldırım devrinin sona ereceğini bilmek beni sevindiriyor..

• Bir galatasarayli olarak o adamdan kurtulmanizi cani gonulden istiyorum. Basiniza gelmis en guzel sey Alex ise, bu adamda en kotu seydir.

• Fenerbahçe ve beşiktaş katılamayacağı için lig sıralamasına göre kasımpaşa ve kayserispor onların yerine katılacaklar.

Cezalar adil hatta tokat gibi senin ülkende federasyon ve başbakan talimatıyla gözardı edilen cevabı elin avrupalısı gördü..

ve bize birkez daha neden avrupa gibi olamıyoruz neden geri kalıyoruz yüzümüze bir kez daha vurdu.

0|1
    1|0
  • Adil bir ceza değildi zaten kanıt yok değilil yok yıllardır türkiyede mahkemelerde sonuç aranan bir konu ama bakın uefa diğer ülkelere nasıl bir karar verıyor link

0|0
    0|1
  • Yıllarca türk futbolunu sömürerek kendilerini 3 büyük ilan ettiler. Şimdi cezalarını çeksinler bakalım. Futbolda devir döndü artık Anadolu takımlarının zamanı başlıyor.

0|0
    0|0
  • Sen temsil et istersen..

0|0
    1|3
  • hayatta tahammül edemediğim iki tür insan vardır ve bunlardan biri futbol hastası fanatiği olanlar en çekilmezide hem kadın hem fanatik olanlar

0|1
    1|4
  • bu gidişle bir gs den belki başarı gelir onun dışında sıfır çekeriz

0|0
    0|0
  • Hak eden cezasını çekmeli ama şike yaptıkları bariz olan steaua bükreş,dinamo zagreb gibi takımlara hiç bir yaptırım yapılmaması düşündürücü.Bizim ülkeyi sallandırıp ibret olsun diye millete göstermek istiyorlar bence

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak bu kararı verenlerin adaletini s*kim.

1|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 7

• Küfür etmeme neden olanlar cezanlar bunlar. Adillikten bahsetmesn kmse

0|2
    0|2
  • fb adil bence de bjk adına sanmıyorum.

0|1
    0|1
  • panpa :))))))) anlarsın

0|0
    0|0
  • Fener kesin suclu,ama Beşiktaşı bilmiyorum o maçta şike göremedim.

0|0
    0|0
  • ceza mı aldılar

0|0
    0|0
  • anlayamadığın konu ne kasımpaşa ve kayseri temsil edemez mi?

ayrıca uefaya #fucktheuefa diyorum ben yani... rumların yaptığı şike ispatlı video görüntüleriyle.. bizimkinde öyle bişey yok ama ceza bizim ülkemize yazıklar olsun işte ne deyim..

0|0
    0|0
  • tüm takımlarımız geçmişte şike yapmıştır biz yapmadık diyen yalan söyler. o sezon gs de şampiyonluk potasında olsaydı muhtemelen onlarda bu işin içinde olurlardı. aziz yıldırım yüzünden koskoca çınar ne hallere düştü . kesinlikle teşebbüs yapmıştır o ama ben o sezon bütün maçları hep tetikte izledim bence sahaya yansımadı. cezalara gelince almazlarsa almasınlar 2 sene toparlanmaya ihtiyacımız vardı zaten

0|2
    0|2
    • GS tarihte şike yapmadı sadece teşvik primi verdi ki o zamanlar sujç değildi , suç olmaması da ayrıca saçma ...

Yükleniyor...