Hoşlandığınız kişinin siyasi görüşü tam zıttınız çıktı :D

Evet arkadaşları sorum şu:

Hoşlandığınız kişinin veya sevgilinizin siyasi görüşünün sizin tam zıttınız olduğunu öğrendiniz. Böyle bir durumda tavrınız nasıl olurdu? Ondan soğur muydunuz? Ayrılır mıydınız? :)

Güncellemeler:
İki gönül bir olunca samanlık seyran olur sanırdım.

Bir aşkın arasına Akp, Chp, Mhp girebiliyormuş demek. Demek ki insanların birbirine duyduğu nefret duygusu, sevgi duygusundan daha güçlü.

İnsanların yorumları beni üzdü açıkçası. Demek ki sevmeyi bilmeyen bir toplumuz. Sevgiyi daha çözememişiz vesselam.

İnsan bazen "keşke Türkiye'de olmasaydım" diyor. Siyaset yüzünden halkın bu kadar birbirine nefret beslediği tek ülke Türkiye'dir herhalde.

Umarım bizden adam olur.

0|0
23|14

En İyi Kız Görüşü

• Hayır böyle basit bir nedenden dolayı ayrilmazdim tabiki.

0|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 22

• Zıt görüşe sahip bi' zihniyetle hoşlanma boyutuna gelemem.

Eğer zihniyette sıkıntı yoksa görüşü önemli değil.

0|1
    0|0
  • goruslerımız farklı,öfke kontrolum olmadıgı ıcın cabuk sinirlenıyorum.

sıyaset konusmamaya karar verdık.

mutluyuz...

0|1
    0|0
  • Hayır demek pollyannacılıktır bence.

Sonuç olarak bir yerlerde görüşler çatışacak ve sorunla ortaya çıkacak ben ona saygı göstereceğim,o bana saygı gösterecek mi acaba?

1|1
    0|0
  • Apolitik ve amacı olmayan bir insan olmasından iyidir.Tam zıttın olsa da tartışarak belki bir şeyler üretebilirsiniz sen ona kendi düşüncelerini aşılamaya çalışırsın ya da belki zamanla o neden öyle bunu anlarsın.Kısaca ayrılmak için böyle bir sebep olamaz bence

0|1
    0|0
  • çok zıttımsa arada anlaşmazlık çıkar

0|1
    0|0
  • Sogurum fakat ayrılmam .

Tartışmak zevkli olur

0|1
    1|0
  • Siyasi görüşlerin gizli olması taraftarıyım. Bugüne kadar kimseye siyasi görüşünü sormadım. Sorma gereği de duymam.

0|1
    1|0
  • Evet sevgilim zıt bir görüşteydi yolu verdim

1|1
    1|1
  • hayır asla ayrılmazdım.çünkü hiçbir zaman insanları tuttukları partiden dolayı yargılamadım veya arkadaşlığımı kesmedim ama kimse içinde düşüncemden tuttuğum partiden vazgeçmem sadece düşüncesine saygı duyarım tabi onun da bunu yapması lazım

0|1
    1|0
  • herkesin siyasi görüşüne saygı duyarım onunda bana duymasını isterim ama siyasi görüşüme laf ederse sorun çıkar

0|1
    1|0
  • Ne saçma neden olur bu ya o konuyu açmamaya çalışırdım açılırsada tartışmamzı yapar konuyu tatlıya bağlardm :D

0|1
    0|1
  • Soğurum.

1|0
    1|0
  • ne düşündüğüne göre değişir. benim gibi düşünmeyebilir ama ne kadar fanatik olduğu tartışmaya açıklığı falan gibi mevzular illa ki ilişkiyi etkiler.

0|0
    0|0
  • onun partisi kendine benimki kendime saygı gösteririm tabiki oda bana gösterirse tabi

0|1
    1|0
  • zıt görüşlerdeysem evet ayrılırım, ama aynı görüşlerde değilsem sıkıntı değil.

1|0
    0|0
  • Akpli olduğunu öğrendiğim an uzaklaşırım zaten o an ilgim de kaybolur ona karşı.

0|1
    1|0
  • zor, bence o ilişki yürümez. hayata bakış açısı tamamen farklı çünkü.

1|0
    0|0
  • Evet soğurum.. Anlaşamam...

1|1
    1|0
  • aramızda tartışma olmuyorsa sorun yok,mhpliyim ödpli olsa iyi olur ya da ülküdaş <3

0|0
    0|0
  • siyasetle ilgilenmem

0|0
    0|0
  • o da hoslantimdan cikti

0|0
    0|0
  • Mesela ablamla kocasının siyasi görüşleri tamamen farklı ve zıt. Parti siyaset yüzünden aralarında soğuma olmuyor ve evlilkleri çok güzel gidiyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hoşlandığım kişi demişsin, yol yakınken döneriz... o olur. Zaten ilerisi mental durumda ille de belli bir parallelik ister.

1|0
    0|0
  • Dediğim dedik derim ama sogucak gibi birşey olmaz

öyle saçma şeymi olur seviyorum seni dediğim kişiden siyaset için vazgeçmem

o kadar aciz değilim siyaset umrumdami siyaset konusu olmaz

benim dogrum siyasi görüsüm kime ne

sevgiliminde kendi siyasi görüşü kendine ait banane

0|1
    1|0
  • akpciyse başlamadan biter*:P

2|2
    0|1
  • Ben zaten AKP'li biriylen beraber olamam. Bu ülkede sodomi yasak degil mi ? Koyunlan iliskiye girmiyecegiz heralde.

0|0
    0|1
  • Siyasi görüşüm yok, fanatiklik derecesinde siyasete bağlıysa yolları ayırırım. Aşırı siyasetçi=Ayrımcı=Irkçı... liste uzar gider.

0|1
    0|1
  • Akp liyse bir araya gelemeyiz.

Çok katıyım bu konuda.

Bdp zaten yanımdan yöremden geçmesin.

1|1
    0|1
  • Çıkıyoruz diye 32.güne de çıkmak zorunda değiliz.Görüşüne saygım, gülüşüne aşkım değişmez...

0|1
    1|1
  • ne güzel ömür boyu paylaşabiliriz

0|1
    0|1
  • Benimki Akp Li Bende Atatürkçüyüm Yapcak Bişi Yok Herkeze Saygı Duymak LAzım :D

0|1
    2|2
  • #sıkıntı olabilir

#samanlığın seyran olabilmesi için, sığır (öküz&inek) olmak lazım :(

#KSye hashtag gelsin :(

0|0
    0|0
  • işim olmaz...çok netim

0|0
    0|0
  • eğer ülkemizi satan bölen bölücülerden değilde sadece siyasi başka bir parti olabilir

0|0
    0|0
  • Bağnaz olmadığı sürece no problemo

0|0
    0|0
  • Yol veririm tabiki

1|1
    0|1
Yükleniyor...