Siz olsanız ne yaparsınız?

Bir kızın için elinizden geleni yaptınız,ve hatalısın.O da hatalı ama.Kaç gün peşinden koştunuz özür dilediniz ağladınız.O bir barışcam diyor bir barışmicam diyor.Bir sinir anıyla her şeyi siliyor barışmicam diyip.

Ve sizi sevdiğini biliyorsunuz.Siz de onu seviyorsunuz.Ne yaparsınız bundan sonra?

Dün ayrılan o olmasına rağmen önceden de yaptığım gibi barışalım dedim.Kem küm etti tamam bitsin senin de isteiğin gibi dedim bir şey demedi dunden beri.

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• bu olayı ben yaşadım...tam tersi oldu benim hallerim yüzümden aklı karıştı garibin bir öyle dedim bir böyle dedim en sonunda hakkını helal et hoşakal dedim..o da varsa helal olsun hoşçakal yazdı derken pişman oldum ertesi gün mesaj çektim hatalarımı yazdım tekrar görüşmek üzere diye 3 gündür cevap yok..ne olur bilmiyorum:S

0|0
    0|0
    • Bekle =) .

Ben de öyle yapıyorum artık.

Yapacak bir şeyimiz yok ne yapalım ama yukarda Allah görüyor kafanı yorma ;)

• bekliyorum hala ses yok

• Beklicez başka ne yapabilirz ki kafanı meşgul et.

Kızlar Ne Diyor 5

• bence onun burnunu çok kaldırmışsın havalara onun düşüncesi bu çocuk beni nasıl olsa seviyo kafama göre takılayım sonra bir ara bakarım yani sen şuan onun için yedeksin tavrını koy bence seninle oynamasına izin verme :)

0|0
    0|0
    • Bundan sonra mesaj filan yok arıtk yeter dedim sen beni hiç umursamıyorsun vs. dedim hadi bb dedim.

• doğru yapmışsın :)

• bi kaç gün zaman ver, mesaj atma. o atar merak etme. ama hatalıysanız ve bunun farkındaysanız oturun bir konuşun, halledin önce sorunlarınızı.

0|0
    0|0
    • Atmazsa çünkü dediğini 5 gün yaptım mesaj atmadım o da atmadı sonra yine ben attım.

• tamam gerekirse bir hafta, on gün. sabretmen lazım. sen böyle yaptıkça o zaten senin ondan vazgeçmiyceğini ve elinde olduğunu düşünücek. sen mesaj attıkça, o nazlanıcak ya da işi uzatıcak. bu bu süreç sonunda da aramazsa, o zaman senin yokluğunu umursamıyor demektir. böyle bir insanla sen devam etmek ister misin?

• İstemem haklısın bugünden sonra artık mesaj atmıyorum.

• şaşırt onu öyle uçuk bişey yapki sana hayır diyemesin

0|0
    0|0
  • bir hafta on gün rahat bırak kafasını dinlesin. sakinleşin ikiniz de. sonra konuşun.

0|0
    0|0
    • Bıraktım diyelim yine ses gelmezse dostum?

• ona da zaten önceden diyeceksin. bir hafta görüşmeyelim sonra oturup konuşalım diye. gün kararlaştırın. sonra sakin skin birbirinizi dinleyeceğinize söz verip buluşun. konuşa konuşa çözülmeyecek sıkıntı yok. yeter ki sesler yükselmesin ve birbirinizi dinleyin.

• Teşekkürler.

• amannnn bosver beee ne halı varsa görsun... kendını bır halt sanmış ondan cok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...