Uefa'nın adaletiyle verdiği haklı cezayı birilerine bağlamak trajikomik değil mi?

Uefa 2 senedir sopa gösterdi itiraf edin diye ama hırsız hiç suçluyum dedi mi insanlık tarihinde ?

Az önce gördüm olayı gezi parkına , hükümüete , GALATASARAY'a bağlayan paranoid düşünceli şakacı insanlar var biz bunlarla aynı havayı tenefüs ediyoruz malesef ...

Biz kendimizi ne sanıyoruz suçsuz , hep haklı , masum muyuz biz ?

TFF 'nin kollarına kadar inen Aziz şimdi taraftarını neyle kandırcak ? Baksanıza kanmışlar bile , sürekli 2 yıldır ; " Bunlar hep cemaatin , Amerika'nın , GS'nin oyunu " demeye ...

• Fenerbahçe cezayı çoktan hak etti
    88% (7)80% (8)83% (15)Oy Ver
  • Dış güçlerin oyunları bunlar . Yeni doğan bebek gibi masumuz.
    12% (1)10% (1)11% (2)Oy Ver
  • Aziz Yıldırım ve onun "bazı" koyun hayranları olmasaydı keşke
    0% (0)10% (1)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• ben fenerbahceliyim iki yıllık süreçte aziz yıldırımı istekle destekledim suçluymuş

bizi kandırmış

uefaya da mehmet ali aydınlara da geç olsa da şimdi hak vermeye başladım son sözüm: yazıklar olsun.

0|2
    1|4

Kızlar Ne Diyor 8

• : Fenerbahçe cezayı çoktan hak etti

0|3
    0|1
  • fb cezayı çoktaaan hak etti.

0|3
    0|1
  • Fenerbahçe cezayı çoktan hak etti

0|1
    0|0
  • Haklısın. Bende bu olayın hukümete,Galatasaray'a baglanmasını doğru bulmuyorum.

0|1
    0|4
  • fenerbahçenin adı şikeyle anılması prestjimizi sarstı

0|1
    0|2
  • hakedenler ceza almalı

0|0
    0|0
  • Ya diyen galatasaray düşmanı zaten sordu sonra gizlendi her Beşiktaşlı bir değil o kafayı yemiss

1|0
    0|4
  • ahahahahahahah çok mutluyum sonunda şikeci kuşlardan kurtuluyoruz ::):):)

0|4
    1|4

Erkekler Ne Diyor 16

• olayı baştan puan cezası veya küme düşürmeyle çözebilicek bir tff varken, uefanın işin içine girip bu duruma gelmesini sağladılar.

Sonunda fenerbahçe cezasını yedi. Türk futbolu için hiç iyi olmadı maalesef.

2|2
    0|0
  • ben bir besiktasli olarak ortada bir suc varsa cezasi da olmali diyorum

1|4
    1|1
  • galatasaray ezeli rakibine daha ilk günden vurmadı mı? hangi yüzle hak hukuk kelimelerini ağızlarına alıyorlar merak konusu. kendini ak kaşık ilan edip ezeli rakibinin güçsüzlüğünden zor durumundan nemalanmaya çalışmak da farklı komplo teorileri üretmekle aynı çapsızlık değil mi?

1|2
    0|4
    • Tamam biz hata yapmış olabiliriz o telaşla ama bunları ilk siz başlattınız yıllardır ulusoy dediniz mesut yılmaz bilmem ne dediniz...En son 2006 yılında kendi ellerinizle , salaklığınızla bize şampiyonluğu verdiniz ve ona da şike dediniz...Biz sadece 2011 3 temmuzda size destek vermek istemedik o kadar sonuçta birbirimizi sevmiyoruz ...

• uefaya atılan mektuplar ve fakslardan dolayı böyle düşünüyorsan hak aramak ne zamandan beri suç oldu diye sorarlar adama ...

• Şimdi avrupa kupalarına beşiktaş ve fenerbahçe yerine kayserispor ve kasımpaşa mı gidicek .

1|2
    1|0
  • futboldan iyice soğudum artık, çok boş geliyor bana birbirimizi kırmaya değmiyor...

0|2
    0|0
  • aziz başkanın yaptığı basın toplantısını izlersen yeterli

0|0
    0|1
  • hep o uefanın kel adamı infantino yüzünden

0|0
    0|2
    • adamın suçu ne görevini yaptı Şampiyonlar Ligi'nin imajını zedelememek adına ...

• Şahsen çoğu fenerli arkadaşım banane diyip fenere küfür ediyorlar o zaman onlara iyi gün taraftarları diyelim .

• o senin arkadaşlarının seviyesini belirler kardeş uzatmaya gerek yok

• besktasımın ne sucu vardı beaaa

1|1
    0|0
  • : Fenerbahçe cezayı çoktan hak etti

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • Nisan 2013 Aykut Kocaman:

"Bizi Avrupa'ya göndermeyenlere selam olsun"

25 Haziran 2013 UEFA:

"Aleyküm selam"

0|1
    0|0
  • Tabi canım Fenerbahçe,Beşiktaş şikeci gs sütten çıkmış ak kaşık.Adaletinin mk uefa.

0|1
    0|2
  • onlara sevinirsek ne farkımız kalır bakire

2|1
    0|0
  • şimdi de aziz yıldırımın resmi değil, vakıfsal olarak başkanlığa devam etmesi isteniyor. adam sadece fenerbahçeyi değil, türk futbolu katletti. bir fenerbahçeli olarak sıkılarak söylüyorum: fenerbahçe yerine şampiyonlar liginde mücadele edecek bursaspor'a, şampiyonlar liginde, beşiktaş yerine uefa avrupa liginde mücadele edecek kasımpaşa ve eskişehirspora başarılar diliyorum.

0|1
    2|3
  • gs 8: ankaragücü :0 ama şike yok

2|5
    1|1
    • aferin doğruyu söylediğin için liverpool 8-0 bjk bu da mı şike yoksa :(

• 1-0 bile yensek şampiyonduk 100 kere kanıtladık o sezonki fikstürü ve puan durumunu göstererek e be körler ?

• ankaragücü maçında bencede şike yoktur doğrudur

• Sitedeki tüm fenevlilerin yorumlarını okudum nasıl da ağlıyorlar bjklilerle beraber ah kıyamam zuhahahah :D

0|2
    0|3
Yükleniyor...