Sizce Bjk kollanıyor mu?

2. Hafta.. Necip 40'da atılmadı kırmızıdan. 45'de Tolga topu dışarıda tuttu ne sarı ne serbest vuruş verildi sarısı vardı kırmızı olucakdı. Oğuzhan tonbala çekdi 1 maç bile ceza almadı. 3. Hafta.. Caner sarısı var penaltı yaptı ne sarıdan kırmızı nede penaltı verilmedi. 4. Hafta.. Tosic son adam ne direk kırmızı ne faul verilmedi. 6. hafta Atiba'nın eline çarpıyor penaltı verilmiyor. Maç sonu Tolgay hakemin üstüne yürüyor kırmızı verilmiyor Eğer Bjkli isen hakemin üstüne yürüsen bile kart görmüyorsun bunu görmüş olduk bu maçta 8. Hafta.. Antalya maçında Tosic faul yapıyor ama verilmiyor gidiyor Aboubakar gol atıyor ve maç kopuyor. İtiraz eden rakibe hemen kırmızı çıkıyor nedense. 10. Hafta.. Ts maçında penaltı yanış karar. Atiba rakibini çekiyor ve penaltı verilmiyor. Quaresma normal şartlarda en az beş maç ceza verilmesi gerekirken sarı bile zor çıkıyor. 12. Hafta.. Başakşehir son dakika gol atıyor ama faul yapılmış deniyor yine kararda sorun vardı., Quaresma bir sonraki hafta Fenerbahçe maçın da oynasın diye harekete sarı bile çıkmıyor direk kırmızı verilmesi gerekirken. 14. Hafta.. Marcelo kırmızı verilmesi lazım ken sarı veriliyor. İki tane komik penaltı.

• Kollanıyor.
    A seç
  • Kollanmıyor.
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• size göre Beşiktaşa penaltı verilemez verilmesi teklif dahi edilemez değil mi? adam penaltı pozisyonunda napalım taç mı kullanalım ordan ne istiyosunuz? fenerde josef adamın ayağına basıyor kart yok josef tolgaya yumruk atıyor kart yok rvp tolgayın ayağına basıyor kart yok hasan ali kaldırım hakemi aldatıyor kimse görmüyor kim kollanıyor kardeşim kim? daha hatırlamadıklarımda var burda sen bunları yazmadan önce kendi takımına bakacaksın önce ondan sonra yazmaya yüzüm olur mu diyeceksin sonra yüzün varsa yazacaksın ! Algı yaratmaya çalışmayın kimse yemez bunları insanların zekasıyla alay edip kandırmayın boşuna

0|1
    0|1
    • Hiç kimse penaltı demedi biliyormusun komik penaltılar olduğu için olabilir mi.

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllarca hakemlerle şampiyon olan renklilerin hakemlerden şikayet etmesi kadar komik ne olabilir ki. Siz değil misiniz uzaydan bile gözüken anelkanin elle attığı golle mac kazanan
    Super kupadaki ofsayttan atılan golü, verilmeyen penaltıyı, antalya maçında etonun golünü faul diye iptal edip 3 puanı gs ye veren , ts maçında brumaya, başakşehir maçında muslera ve de jong verilmeyen kırmızıyı , fb derbisinde son adam serdara verilmeyen kırmızıyı sabrının penaltısını, adana maçında son adamı indiren semihe verilmeyen kirmiziyi
    Alanya maçında emenikenin dirseğini, konya maçında skrtelin eliyle müdahalesini konyanın ceza sahasında indirilen oyuncusunu , karabük maçında topalın bırakmasına verilen penaltıyı
    Adanada atınç dokunmadan penalti verdi, kayseride elle dokunan adama penaltı verilmedi
    Hasan ali kendini attı q7 cezalı oldu, hasan ali gökhana sert girdi kart yok , josef tolgayin bogazina sarıldı kart yok, van persie tolgayin asil tendonuna bastı direk kırmızı yok
    Gs kasımpaşa ilk golünden önce taç kasımpaşanin ama hakem gsye verdi gol oldu, turgut doğan ofsayt değilken net pozisyonu kesti gol gitti. musleraya faul ise tartışılir sonu gol oldu

0|1
    0|2
    • İyi de Fenerin hiç pozisyonu yok saydıkların da demek oluyor ki bizi hakemler korumuyor ozaman dimi. Kiev maçında renkli olduğunuz için mi altı yediniz.

• @e4r57yu sampiyonlar liginde 0 çekenler 9 yıldır katılamayanlar , 7 puan alan takimi eleştirmesin lütfen :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Uzunca bir cevap yazdım, sonra 'Siktiret kimlere ne anlatıyorsun' diyip sildim.

Boşuna algı yaratmaya, abartmaya, Beşiktaş'ın aleyhindeki hiçbir pozisyonu görmeyip kafanıza göre pozisyon uydurmaya ve kendinizi küçük düşürmeye devam edin.

Daha çook ağlarsınız bu kafayla 'Beşüktaşü kolliyiler' diye.

1|0
    0|0
    • Bu haftaki maçı izleseydin keşke ama sende ne gözlüğü var onu söyle.

• @redsocksblackshoes Bazıları da ne diyor biliyor musun dün hakem gol atalım diye sekiz dakika uzatma verdi diyor ulan gol atmamızı isteyen golumuzu verir penaltımızı verir diyorum susup cvp yazmıyor.

• Avrupada en kolay gruptan çıkamadınız bu oyun ile şampiyon olucaksınız yazık.

• Fenerbahce macinda tosic'in atilmamasini yazmamissin. necip'in hareketi bile kirmizi olabilirdi , sariyi zor cikardi. ama quaresmanin sari gormesi gereken pozisyon sariydi , kirmizi cikmasi gerekirken ifadesi yanlis , ve basaksehirin attigi golde de net bir sekilde faul vardi , simdi benim tuttugum takima yapilsa faul derdim. durust olmak gerekir , oguzhan cekilmese topu rahatlikla alacak pozisyondaydi orada. son olarak fikir beyan etmek gerekirae ben kollandigini dusunuyorum.

0|1
    0|1
Yükleniyor...