Uefadan gelen cezalara uzuldum simdi rakiplerimiz olmadan tadı cikmiyacak diyenler?

Ülkemizi sadece Galatasaray temsil edicek Galatasaraylı olarak üzüldüm çünkü tadı olmaz :( cezalar kalkabilir mi:(

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• ligde yarış devam eder merak etme

avrupada anadolu takımlarımız elenip dönerler.gs ne kadar puan toplarsa ülke o kadar kazanır

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• UEFA nın verdiği ceza sadece avrupa kupalarından men cezası. Yahu zaten fener ve bjk ne zaman Avrupa da rakibimiz oldu ki Allasen.

0|0
    0|1
  • Zaten bir tek GALATASARAY temsil etmiyor muydu.geçenlerde fener bala gitti uefada eziklerle oynadı.Onun dışında bir tek Şampiyonlar liginde çeyrek finale geldi o kadar işte Başka kim ne yaptı GALATASARAY DIŞINDA sana sorarım ? :)

1|3
    0|3
    • Tamamda ne bilim uzuldum iste sevglim Beşiktaşlı:(

• kimin umrunda ki sevgilinin beşiktaşlı olması.sonuç hak yerini buldu mu buldu şerefliyiz biz şikeci değiliz diyenleri selamlıyorum sadece :)

• Arkadas söylemiş real madride evlendiğimizde bazıları bayram etmisti bakalım bu sene des teklerlermi

• fenere bir ceza çıkmadı daha heralde.

0|0
    0|1
  • Bazı yöneticilirden kurtulmuş olur türk futbolu bu olay iki sene önce çözülseydi şimdi herşey bitmişti..Ülkemiz açısından kötü bir yakıştırma oldu

0|0
    0|0
  • sen ne biçim galatasaraylısın la

1|1
    0|0
    • Hemen parlama renktas :) sevglim besiktasli planlarmiz vardi ne blim üzüldüm normalde uzulmezdmde

• Böylelikle Aziz Yıldırım'dan kurtuluyoruz sanırım diye sevinenlerdenim..

0|1
    0|1
  • Olması gereken budur zamanında federasyon cezayı kesseydi boyle olmazdı

0|0
    0|1
  • İbrahim Akın 1 gol 1 asistle oynadı, adama şike yaptın dediler. Beşiktaş'a ceza verdiler. Saçmalıklar silsilesi.

0|1
    0|0
    • ceza sebebi şike teşebbüsü fail olmuşsun karşim

ortada saçmalık falan yok.

• sadece gs değil fb ve bjk yerinebirileri geçcek

0|0
    0|0
  • federasyonun yapamadığını uefa yaptı tff nin ne başındaki adam ne de uefa da lobi var hepsi yalan

0|1
    0|1
  • eee ceza bir yerden çıkcaktı sonuçta :)

0|0
    0|0
  • Daha tahkime başvurulacak bu cezalar kesin değil

0|0
    0|0
  • malesef takımım için üzülüyorum gs ye başarılar dilerim yolları acık olsun =(

0|0
    0|1
    • Bende üzüldüm inan cok üzüldüm ummazdm iicme bisey oturdu:(

Kızlar Ne Diyor 5

• Biz Real Madride elendiğimizde bazıları göbek atıcaktı nerdeyse rakiplerinde delikanlısı lazım.. Trabzonspor ile rakip oluruz daha iyii

0|0
    0|0
    • Bak burada doğru söyledin unutmuşum ogunleri bakalım bizi desteklicekler mi cok merak ediyorum

• ne desteklemesi bee şmdi kıskançlıktan daha beter olurlar her hafta başka bır takım bayrağı açarlar artık

• Beşiktaş için bişi söylemek istemiyorum...

Ama Fener gelen cezayı fazlasıyla hak etti... Hiç kimse tutupta bana yok ülke futbolu zarar görüyo demesin... Şikeyi yapmadan önce düşünceklerdi...

0|1
    0|0
  • ligden düşmeyecekler ki

0|1
    0|0
    • Ya uefada oynayamayacaklar dusnuceklerini biliyorum:)

• tadı kaçmadı bana göre <333

0|0
    0|0
  • avrupadan men edilmediler mi sonuçta?

derbilerimiz devam edecek :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...