UEFA'nın bu büyük çelişkisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Uefa Beşiktaş'a şike yaptı diyor.eyvallah buraya kadar sorun yok

peki o dönem takımın başında olan tüpçüyü niye halen tff başkanlığından indirmiyor da mükafat gibi tff başkanlığına dokunmuyor?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Artık hiç bir şeye şaşırmıyorum, yakında sorgulamamaya da başlarım..

0|1
    0|0
  • Senin sorularına cevap verince full eksi yiyorum zaten soruylada alakam yok :D

0|2
    0|2
  • Yok ki dünyada adalet ne Avrupasında ne Türkiyesinde..

0|3
    0|0
  • Kartala 1 yıl ceza geldi son dakika haberi

0|1
    0|0
  • torpil var heralde.

0|1
    0|0
  • madem şike yapanlar suçsuz görülmüş neden kulüp ceza alıyor yuhhhhhhhhhhhhhhhh

0|1
    0|0
  • Evet büyük çelişki hakkaten...

Dur bakalım belki o konu hakkında da bişi yaparlar...

0|1
    0|0
  • sen o mahkemeyi başka mahkemelerle karıştırdın herhalde? Bildiğim kadarı ile UEFA nın TFF nin iç işlerine karışma gibi bir hakkı yok!

ayrıca gene UEFA kişilere ceza kesemez! muhatabı Futbol Kulupleridir.

0|0
    0|0
    • eminmisin kesemeyeceğine?

yöneticilerin hepsi ceza alacak

• sadece kulüp alır demiyorum ki.tartıştığımız konu kişiler alır mı almaz mı?

Aziz her türlü ceza almalı

• ok orası öyle ama ona ceza verecek kurum Türkiye Cumhuriyeti, Uefa kişi olarak ceza veremez.

Erkekler Ne Diyor 11

• Uefanın federasyonun yetkilerine müdahele edemiyor. Ama kendi içimizde basiretsiz olup veremediğimiz cezayı bağlayıcı klüplere lank diye kesebiliyor. Milleti uyuttular 2 sene, ceza kapıda olduğu belli idi. Federasyon başkanı zaten oraya kendi gelmedi, aziz istedi de geldi. Ama fener ve bjk cezayı alacak, federasyon elbet değişecek, küme düşürülmesinler yazık olur, ama puan silme cezası artı Trabzona kupa iadesi ülke içindeki sorunu çözer.

0|2
    0|0
  • Steau bükreşin videolarla kanıtlanmasına rağmen ceza almıyorsa bizim takımlarımızın daha mahkemeler bile sonuçlanmadan ceza alıyorsa ben bu kararda art niyet ararım

1|2
    0|0
  • adalet yok ki lyon 7-1 lik maçı sorgulanmaz yapabilir alınabilir bir sonuc ama fenerin 4-3 lük şampiyonluk maçı sorgulanır. emenike transferi sorgulanır oyuncu gözaltına alınmak istenir ama gs nin burak yılmaz selçuk inan transferi sorgulanmaz çünkü onlar temiz ya hani perwolle yıkandılar. götze transferi sorgulanmaz. fenerin transferi sorgulanır şike için almıştır kesin ya. her sene gs ye yatan trabzon geleneği bozmaz intikam adına herşeyi yapar şike olmaz. zaten bu ülkenin günah keçisi FENERBAHÇE. ama şu da su götürmez bir gerçek ki bir ülkede en çok düşmanı olan kulüp her zaman en büyük olandır.

0|1
    0|1
  • TFF ye ceza verıse küçük fransada otomatikman ceza alıyor. Amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek.

1|1
    0|2
  • Nisan 2013

Aykut Kocaman: Bizi Avrupa'ya göndermeyenlere selam olsun.

Haziran 2013

UEFA: Ve Aleyna Aleykum Selam

0|2
    0|0
  • nerde bu devlet nerde bu insanlar

0|1
    0|0
  • feneve 2+1 avrupadan men edıldı

0|3
    0|0
  • Beşiktaşın başında olsaydı ona da büyük ihtimal ceza gelecekti ama tff başında olduğu için yer değişimi nedeniyle oraya dokunmamış olabilir .Sevindiğim tek nokta kendilerine biz şerefliyiz renksiziz diyen Beşiktaş taraftarına selam olsun bu ceza da zaten şerefinizden dolayı verildi demek istiyorum . :)

0|1
    2|2
    • taraftarın suçu ne?2 tane kendini bilmezin hatası

ayrıca yer değişimi ne alaka.adalıda şuan yönetimde değil

• o zaman Beşiktaş taraftarına selam olsun deme...geçmişi temiz olan takım yok birbirimizi kandırmayalım

• tabikide yok ben var demedim ama selam etmek istiyorum sadece yıllardır bize şerefsiz diyen kesime :) bunu parantez içinde belirtiyorum umarım şimdi bir daha düşünürler. :)

• Serdar Adalı savunmasını, "Bi Ajax-Lyon maçı vardı,noldu ona?" şeklinde yapsa, bu sonuç çıkmazdı.

1|1
    0|0
  • beşiktaş ve fenere ceza gelmesi türklerin avrupada yankı yapmasına engel olma cabasıdır kardeşm 3 büyük neler yapacaktı ama engel olmayı başardılar

0|1
    0|0
  • yıldırım demirören şike yapmakla suçlanmadı ki neye dayanarak tff başkanı olmasına karışacak?

0|0
    0|1
    • kulüp şike yapıyorsa başkanın haberi olmaz mı

• varsayım nedir hocam? kulübün başkanısın sen kukla değil

• senden farklı düşünmüyorum. fakat spor hukukunda işler öyle yürümüyor

Yükleniyor...