UEFA'nın Fenerbahçe ve Beşiktaş hakkında verdiği men hakkında ne düşünüyosunuz?

Fenerbahçe 2+1. Beşiktaş 1 yıl men cezası aldı. Ben Beşiktaş'lıyım iki takımımız içinde üzüldüm. Bide buna sevinenler var

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Fenere çok iyi oldu

0|3
    2|1

Kızlar Ne Diyor 9

• zamanında federasyon olayın üstünü kapamayıp cezayı verseydi olay buralara gelmeyecekti.

1|3
    0|0
  • Kartala yazık oldu

0|1
    1|3
  • besıktas almaz sandım

0|1
    0|0
  • fener hak etti,aziz boşa çekmedi hapishane hayatını.

bjkye yazık oldu:'(

0|1
    0|1
  • Beşiktaş adına üzüldüm..

Ama fener için zerre üzülmüyorum sonuna kadar hak ettiler..

0|1
    1|1
  • Üzüldüm. :/

0|0
    0|1
  • beşiktaş haketmemişti

0|0
    0|0
  • Ben Galatasaraylı olarak uzuldum :(

0|1
    0|2
  • 2+1

2 yil men 1 yil para cezasi mi demek cocuklar?

0|1
    1|0
    • hey cocuklar cevap verin

• ay cok sagol

• 2 yıl kesin son 1 yılı 5 sene içersinde yine böyle bir olaya karışırsa gelicek

Erkekler Ne Diyor 10

• cas ve tahkime gidilecek ceza tescillenmedi

0|0
    0|0
  • Sevinecem tabi şike ile elde edilen bir şampiyonluk ve diğer tarafta çalınan bir şampiyonluk var verilen ceza iyi oldu TFF yede acımıyorum yalakalık yaptılar onlarda görecek gününü

0|1
    0|0
  • link

asdglhkaj beter olsun şikeciler

0|2
    1|3
  • FiFA'nın futbolda şike kanunlarına göre, 2010 - 2011 sezonu şampiyonluk kupasının Trabzonspor'a resmen iadesi gerekmektedir.

FİFA GOL GOL GOL . . .

0|2
    0|1
  • Sadece ulke puanımız düşecek onatek üzüldüm

0|0
    0|0
  • kötü oldu ya

0|0
    0|0
  • gianni infantino denen uefa yetkilisi mendebur suratlı herife hiç kanım ısınmamıştı zaten allahın keli

0|0
    0|0
  • bnde beşiktaşlıyım üzücü bir durum simdi gitsin anadolu takımlarından avrupa kim gidicekse ne yapabileceklerse =(

0|0
    0|0
  • daha belli değil ben gs liyim takımlar capa gidecek ondan sonra raporlanıp ceza belirlenecek

0|0
    0|0
  • fener şike yaptı ve bu karar çok normal hatta uefa tahkim kurulu belki dahada arttırır cezayı

ama benim anlamadığım beşiktaşa neden ceza verildi? sonucu penaltılarla belli olan bir maçta nasıl şike olur yav,hem o maçta ibrahim akın 1 gol 1 asist yapmıştı. bence kesinlikle uefa tahkim kurulu beşiktaşın cezasını kaldıracaktır

0|0
    0|1
Yükleniyor...