Hükümetin Taraftara verdiği ceza hakkında ne düşünüyorsunuz ?

17 Gün gibi flash bir sürede karara bağlanan Fenerbahçenin bu günkü davası ve ne hikmetse gezi parkı olaylarından hemen sonra UEFA tarafından başlatılan soruşturma ve avrupa kupalarından bu gün men edilme kararları, buna rağmen galatasarayın gezi parkı olaylarından son haftalarda çekilmesi sizce birer tesadüf mü ?

Güncellemeler:

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Bu ülkede tesadüflere inanmıyorum artık:)

2|2
    0|3

Kızlar Ne Diyor 3

• çok gaz harcadıkları için+ polise ikramiye vereceklerinden ona buna ceza yağdırıp yağmalıyolar indiregandi gelsin paralar dönersermaye..

Çarşı grubu yüzünde tabiki gözlerinden öpülesi gençlik

çarşı grubu direnişte gerçekden alkışı hak etti.

1|1
    0|1
  • galatasaraya laf yok.

0|0
    0|0
  • Bunu hükümete bağlamak doğru değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• çArşı affetmez

cas ve tahkime gideceğiz.eğer buna rağmen ceza kalkmazsa olacakları kimse tahmin bile edemez

0|2
    0|1
  • Uefa mı lem bizim hükümet, ne alaka? iyice saçmaladınız. Çıkıpta yaptık şikeyi ama zımbaladılar amk diyemiyorsunuz ya helal olsun.

0|2
    0|1
  • Sikeyle gezi parkı olaylarını nasıl bağdaştırıyorsun

0|3
    0|0
  • Steau bükreşin videolarla kanıtlanmasına rağmen ceza almıyorsa bizim takımlarımızın daha mahkemeler bile sonuçlanmadan ceza alıyorsa ben bu kararda art niyet ararım

0|1
    0|3
  • bunuda hükümete bagladınız ya helal olsun sana ne diyeyim

0|3
    0|0
  • komik olmayın amk

0|1
    0|0
  • garip geldi banada

0|0
    0|0
  • benim yaşadığım yerde olaylara destek veren fenerden çok galatasaray taraftarı vardı. kulüp isimlerini kullanmak hata olur

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe taraftar grubu Sefa bey'de açıklama yayınlamıştı çekiliyoruz diye. Ne alaka şimdi. Gökten pislik yağsa hükümetden bulacaksınız.

0|0
    0|0
  • galatasaraylı liseliler dediklerine karşı çıkarlar şimdi D:.

0|1
    1|4
    • koyunlarla zaten ışımız yok kardeşim.

Yükleniyor...