Erkeklerden cevap bekliyorum kızlarda yazabilir

Benle konuşmak istemiyor :( herşey normal güzel sohbet ediyorduk birden sustu cevap vermedi ..Bir erkek bir kıza hem güzel sözler söyleyip hemde neden kaçar ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Turan taktiği diyorlar buna. önce atak yapıyor sonra geri çekiliyor avını çember içine alabilmek için :))

1|1
    0|0
    • Banada öyle geldi beni sevdiğini hoşlandığını söyledi .Ama yalanda söylüyor bana

• Eeee sen de ondan hoşlandığını söyleseydin. Adam aramamakla haklı. Biraz cilveli ol :))

Erkekler Ne Diyor 8

• Cesareti toplama kapasitesi düşük...Senle konuştukça eğer hala kaçış devam ediyorsa sende ona böyle sözler söylemenden hoşlanıyorum dersin.Kaçmandan hoşlanmıyorum dersin...O da cesaret toplama kapasitesini yükseltip kaçmaz..Olmazsa korkaktır..Sanki sen onu dövecekmişsin gibi...

1|0
    0|0
  • hoşuna gitmeyen birseyler olmuştur. sende arama sorma peşinden koşma.

1|0
    1|0
  • sms i bitmiştir .başka biri girmiştir hayatına . zor günler geçiriyordur . seninle haberleştiği cihazda bir sorun vardır. yanlışını anlayıp cevap vermemiştir vs :)

1|0
    0|0
  • vermeyeceğini düşünmüştür uğraşmak istemez kaçar

1|0
    0|0
  • hmm.. olumsuz birşeyler görmüş veya yakalış olablr senden habersiz .d

0|0
    0|0
  • demek ki tam sevmiyor bir yakınlık sıcaklık oluşamsından kaçınıyor .

0|0
    0|0
  • Bitti la bitti. Sözler bitti artık eyleme geçelim...

0|0
    0|0
  • umut vermiyo sana şimdi buna iki laf ederiz tutulur kalır bize kocası muamelesi yapar diyordur içinden :D

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• e salak oldugundan, bencil biri oldugundan, ve birtek senden istedigini alamadigi icin, canini hemen yakmasi, belki akillanirsin umidi, senin kafani karistirma cabasi, ve basarili oldugunun kanitişu ansenin sordugun soru, cok klasik bir durum, bence hemen cek ellerini ordan, pisleniyorsun

1|0
    1|0
  • Erkek psikolojisi anlamak imkansiz

1|0
    0|0
  • aaa evt merak sorusu takipteym

1|0
    0|1
Yükleniyor...