Zamanında cok sevsenız

sorum su beyler bayanlar zamnında bırını cok sevsenız ama ılskı ıcersınde yıpransnz srklı kvga edıp yanı ama sevdıgınız halde ayrılsanız sırf sureklı kavga ettıgınız ıcın bir sure sonra ozlermısnız bu kısıyı gerım dönmek ıstermısınız pekı

Güncellemeler:
aynı drumdayız benim sevglmde bu yzden ayrıldı ve bnde dönmesını bklıyorum

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• bende sık kavgalardan dolayı ayrıldım dün ayrıldım ve o saatten beri konuşmuyoruz şu anda hatamı yaptım diyorum ama dönemiyorum ayrılan benim ve ayrılırken bana çok kızdı yüzüm yok o da bu kadar olaydan sonra dönmez. Yani işin içinde sık sık kavga etme varsa gerçekten sinirler bozuluyor yıpranıyorsun. Böyle bir durumda biraz karşı tarafın sakinleşmesini beklemek en iyisi zorlayınca tipik ama iyice bunalıp kaçabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sevginin oldugu yerde kavganın olması hormonal aktivitenin yuksekliğini saygının ise azlıgını gösterir. pek önermem.

0|0
    0|0
  • biz çok ayrılıp basrıstık oda bende haliyle yorulup yıprandık. birbirimizide hala istiyoz en güzel aşk zor olandır

0|0
    0|0
    • yani böyle durumda olsan bı sure sonra dönersın gerı

• yok artk araycak yuzum yok o kadar cok ısrar ettm kı ayrılma dıye hc mı grurun yok dedı bana artk grurszluk yapmam

• senden günah gitmiş o zaman gelirse kendi gelir

• sadece güzel günleri hatırlayacağın zaman gelince kesinlikle döneceksin

0|0
    0|0
    • pekı bu zaman ne kadar sürer gnelde 1 ay dıyolar sence

• o sadece ruh haline bağlı ben 2 saat sonra cem adrian konserine gitmiştim direkt dönmek istedim

Kızlar Ne Diyor 3

• Coook özlüyorum ben.

0|0
    0|0
  • isterım ısterler. ama eskısı gıbı olmaz bıter yıne. hersey sevmekle bıtmıyor malesef

0|0
    0|0
  • Özlerim tabi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...