Kapat

En iyi Teknik direktör sizce kim?

Advocaat.. Takımı kendi kurmadı, sadece bir oyuncu getirdi, kondisyonu kendi yüklemedi, Avrupada zor gruptan lider çıkardı, şampiyonluk yarışın da devam ediyor.
Şenol Güneş.. Takımı kendi kurdu. Avrupada en kolay gruptan çıkamadı. Son maç rezil oldu. Ligde hakemlerle bir yere gidiyor.
Rikerink.. Takımı kendi kurdu. Ligde oyunu beyenilmiyor. Ücüncü lig takımını bile yenemiyor.
Peki sizce bu üç kişiden en iyisi hangisi tarafsız olunuz.

• Advocaat.
    A seç
  • Şenol Güneş.
    B seç
  • Rikerink.
    C seç
  • Bilmiyorum.
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeliyim Şenol Güneş diyorum hangi mantıkla ADvo diyen çıkıyor anlamış değilim sistem mistem yok bizde arkadaş az maç izleyin bari :D

0|0
    0|1
    • Böyle kadroyla tiki taka mı yapmayi bekliyorsun anlamadım ki. vitora on basar tartismasiz

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Şenol Güneş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Advocaat elbette.
    Sebepleri ise takımı geç devr aldı takımı lige havlu atmış ve yaz kampını kendi yaptırmamış şekilde aldı. Ayrıca istediği oyuncular takımda yok transfer yapamadı daha.
    Haliyle şu an duruma ve oyuna bakarsak Advoaat açık ara önde.

0|0
    0|0
  • Kabul etseniz de etmeseniz de Şenol reis

0|0
    0|0
  • Yetiştirdiği oyuncu sayını gözönüne alırsak Şenol Güneş

0|0
    0|1
    • Yetiştirdiği derken Bjk kimseyi yetiştirmedi Bursa da Ts de evet oyuncuları yıldız yaptı ama Bjk de onu yapamadı.

• On yıl üst üste Bjk kollansa siz yine lafınız yirmi yıl siz kollandınız ama işte beyin.

• Beşiktaşı kollayan falan yok. Siz doğru dürüst oynayın kimse önünüzü kesmez.

• hamza hocayı da unuttunuz

0|0
    0|0
  • aykut kocaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...