İnsanın Hiç Sevgilisi Olmamadı Mümkün mü?

Dün 35 yaşında bir adamın hiç sevgilisi olmadığını duydum, kendi söyledi şaşırdım daha çocuk yaşta insanlar sevgili bulurken nasıl olmaz ki? sizce bir insanın hiç sevgilisi olmaması mümkün mü ?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• bence mumkundur...

0|1
    0|0
    • ben inanamadım

• artık ortaöğretım sevıyesınde cocuklar bıle ask sevgı sadakat kıskanclık gıbı seylerı dolu dolu yasadıgını ıddıa edınce ve burdakı soru soran kısılerın yas ortalamasına bakınca evet ınsanın ınanası gelmıyor ama mumkundur...

Kızlar Ne Diyor 9

• Elbette olabilir ama bence bunun nedeni aşırı çekingenliktir. Açılamıyordur ya da kendini baskı altında hissediyordu. Kendini yeterli bulmuyor da olabilir. Yada genç yaşında onu ilişkiden soğutacak bir şey gelmiş olabilir başına.

0|0
    0|0
  • mümkün

istememiştir

bulamamak neredeyse imkansız artık, eminim bu bir tercihtir bilinçli veya bilinçsiz

0|0
    0|0
  • Bastırılmış duygular, çevre etkisi sonra sapkın kişilik bozuklukları

0|0
    0|0
    • saçmalıyor herkes ilişkiye girsin o zaman sapık kalmasın :D

• Farklı düşünceler saçma geliyorsa neden soru soruyorsun ki ? ayrıca sapık yazmadım sapkın kişilik bozuklukları yazdım :)

• tabiki mumkundur bence :)

0|0
    0|0
  • En güzeli.

0|0
    0|0
    • neresi güzel nasıl sevgilisiz yaşıyor

• gayet mümkün.

0|0
    0|0
  • 1 kere oluncada onuda unutamaz zaten

0|0
    0|0
    • ya artık zevk için sevgili buluyolar unutur bence :)

• Olabilir ne var ki bunda

0|0
    0|0
  • 28 yasında biri vardı,onun da olmamıs hic

istemedim demisti,istemezse olmaz

0|0
    0|0
    • istemekle alakası yok, artık sevgilicilik hastalık haline geldi nasıl istemiycek.

• adam 28 yasında belli ki önceden denemiş ,reddedilmiş ,gına gelmiş. etmiyo teklif

tek aradıgı evlenecek kadın olmus adamın.

Erkekler Ne Diyor 7

• bir arkadasım var onunda olmamış yaşı otuzu gecti aile baskısı yuzunden olmuyor sanırım

0|0
    0|0
  • 4 yılım kalmış benimde olmadı ve olacak gibi de görünmüyor mümkün tabi bu hayata bakış açısı bide kişinin kişiliğiyle ya da karakteriyle alakalı

0|0
    0|0
  • Mümkündür, şaşırılacak bir durum değil bence.

0|0
    0|0
  • benimde 16 yaşına kadar olmamış normal bişe bence

0|0
    0|0
  • mümkündür.

0|0
    0|0
  • (bkz. ben)

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olmasa da olur, cinsel ihtiyaçlarını karşılıyorsa mesele yok.

0|0
    1|2
Yükleniyor...