Erkekler;inadınız kaç gün sürer?

bir ilişkiyi kız arkadaşınız bitirdiğinde tekrar döner misiniz?

Sebep;Onun tribi..(ama kız özür mesajı atar,erkek cevap vermez)

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer ilişkiyi kız bitirmişse ve haksızsa geri dönüşüm yoktur. Hoş haklıysa da dönüşüm yoktur.

1|0
    0|0
    • eğer o kızın ilk erkek arkadaşıysa ve ilişkiyi nasıl yürütebileceğini bilmiyorsa ?

• hepimize..

Erkekler Ne Diyor 8

• Temel dursun ve idris kahvede konusuyorlarmis. Idris demis bende bir inat var öyle böyle degil. Gece eve gec geldim zile bastim hanim kim o dedi. Ben yine zile bastim o yine kim o dedi. O kim o dedikce ben zile bastim. Sabah bes gibi acti kapiyi. Dursun der oda inatmi bizim hatun gecen hafta patlican yemegi yapmis ben yemedim. Ertesi gun yine yapmis ben yine yemedim. O yaptikca ben yemedim. Bir hafta surdu demis. Temel baslamis. Bunlar inatmi. Ben evlendigim gece hatun yorgunum dedi. Bende kizdim p gun bu gundur ayri yatiyorum. Dursunla idris hemen atlamis. Olurmu oyle sey senin uc tane cocugun var ama. Onlar kimden o zaman demisler. Temel cevap vermis inat degilmi onuda sormuyorum amk...

1|0
    0|0
  • Çok inatçıyımdır. Asla aramam haklıysam. Ararsa da çağırır bir güzel sözlerle haşlarım sonra pişirir yerim.

0|0
    0|0
  • O bitiriyosa niye ben döneyim mk ironiye bak..

Neyse inadım bir ömür sürer .

0|0
    0|0
  • Geçenlerde denemeye yeltendi ama yaşarında dediği gibi vakit yok gemi kalktı sonra pişman oldu ama ben yeni biriyle görüşüyorum yapçak bir şey yok

0|0
    0|0
  • karşıma çıkıp özür dilerse yumuşarım öyle mesaj falan bakmam zaten okumadan silmişimdir hep

0|0
    0|0
  • peşinden koşacağını bildiği için umursamaz sen yalvarırsında bu gidişle

0|0
    0|0
    • ben mesaj attım geri dönmedi..bende atmam yüzsüz değilim

• hiç inat etmem yeter ki eve gelsin

0|0
    0|0
  • Tam olarak 28 yil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sahsen ben cok bıtırdım ve hep karsı taraf dönmek ıstedı bu kısıye ve ılskıye bağlı mesala smdıde bn terk edıldım ve dnmuyo kanı bozuk :)

1|0
    0|0
    • :)peki hiç aramaz mısın?bitti dediğinde..

• terk edenı aradım yalvrdm dn dye ama yok olmuyo dyıp btrdı 1 hftadr da hc arayıp srmuym bı dahada aramam bn son kuzma kdr oynadm o kaybeder

• anladım esene durumumuz aynı

• bızde olaylar baska.. o atr ozur mesajını.. maximum 24 saat sürer atmsı :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...