Bayanlar-baylar şu durumu bir yorumlayın lütfen!

Birisi var.. O benden hoşlanıyordu. Bana bakışlarından falan zaten açık açık belli oluyordu. Sonra arkadaşları gelip söylediler, kesinleşti gözümde. Ama bir tepki vermedim. Daha sonra sevgilisi var dediller ki yokmuşş.. Bende ona gözümün ucuyla bile bakmıyordum sevgilisi var sandığım için. Ama sormayın hergün ölüyordum hergün. Rüyalarımda o düşüncemde o, o, o. Neyse sonra yanlışlıkla kardeşim ona ajkhfdajk gibi harfler yolladı.. Yani o an o harfler ona gitmesin isterdim. Hatta sinirdende ağladım. Özür diledim kardeşimin yaptığını söyledim. Oda önemli değil demişti.. Herneyse. Bir hafta sonra okula karneleri almaya gittik.. Daha ben okula gelmeden önce iki samimi arkadaşına benimle olan konuşmaları gösterip.Benim ona yazıldığımı söylemiş... Arkadaşlarından biride sen onun sana yazılmasını istediğin için öyle diyorsun demiş. Oda p*ç p*ç gülmüş.. Ve o gün karneleri alırken karşısında duruyorum yüzüme bakmıyordu... Ben hatta bu yüzden eve dönerken ağlamıştım.. Bir erkek neden bu küçük mesajı arkadaşlarına gösterir beyler bayanlar?

Güncellemeler:
Bu çocuğua iki çift laf etmek istiyorum. Yaptığından utanmasını istiyorum. Biraz yardımcı olur musunuz?
Konuştum, sildim. Huzurluyum arkadaşlar sağolunuz.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• erkek işte. arkadaşlarına ve çevresine kendini pohpohlayacak. yani şöyleki şu kız bana şöyle baktı şunu dedi şununla şunları yaptık. şu kız peşimden koşuyo ama ben yüz vermiyorum ya da yüz veriyorum gönül eğlendiriyorum. şu kadar kızı aynı anda idare ediyorum diyerek kendini kanıtlama peşindedir. hiç de sevmem böyle tipleri.

1|0
    0|0
    • onunla konuşmalıyım değil mi? Ona birkaç hakaret etmezsem içim rahat etmeyecekç

• yine de teşekkür ederim:)

• rica ederim :))

Erkekler Ne Diyor 6

• Sende bir şeyi öğrenmiş oldun onun karakter yoksunu olduğunu

1|0
    0|0
  • asdfghjkl yazarken konusma icin bahane yaptigini dusunmustur hahah

1|0
    0|0
    • evet aynen öyle düşünmüşte... Bunu gdip arkadaşlarına göstermesindeki amaç ne?

• Erkekler sever boyle reklamlari

• hoş değil.

• o adamdan uzak dur. cıkarları için takılacaktır seninle anlattıgın sey dogruysa

saten ilk attıgı adımıda göstermiş.

0|0
    0|0
  • salaklığından olabilir en iyisi bir çaybahçesine git içini dök

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşlarını kıskandırıp bak sonunda benimle konuştu hemde kendisi konuştu diye ben olsam öyle yapardım ondan

1|0
    0|0
    • bence beni düşürmek istedi.

• hayır canım ona

• :D hhıı tmam ozamn sorun yok istedigin kadar söyle atış serbest

• Ya millet senin nasıl baktığını ne hissettiğini ne bilsin. Hoşuna gidiyorsa bakarsın gitmiyorsa Allah selamet versin dersin olur biter..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• allahın mongolu.. sie et boyle bı tıpı..

1|0
    0|0
  • ya erkeklern olduğu bir cümlede ltfn mantık aramayınnn erkek değilmi gayet doğalll

1|0
    0|2
Yükleniyor...