Erkeklerin hoşlandıkları ve nefret ettikleri nelerdir?

erkeklere bu sorum:) dürüst olun ve söyleyin. hangi konuları konuşmaktan yanınızdayken kız arkadasınızın hangi hareketi yapmasından nefret edersiniz hangi kelimelere sinirinizi bozulur. hangi konuların konuşulmasından hoşlanırsınız hangi kelimeler lakaplar hoşunuza gider hangi davranışlar karşınızdakine bağlanmanızı artırır?

Güncellemeler:
cevaplarınıza yorum ypamıyorum sistmde sorn vr siz yazın :) fikirleriniz çok değerli benim için..

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• hiç belli olmaz..toplarım.toplarım..bi anda nevrim döner...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Zeki , ahlaklı , dürüst , bulunduğu ortama göre hareket etmesini bilen , giyimine ve bakımına özen gösteren .

Bakımsız olması , kaba hareket ve konuşmalar , dikkat çekmek adına olmadığı karaktere bürünmeye çalışanlar .

0|0
    0|0
  • ilgi çekecek hareketler,yüksek sesle konuşması,gülmesi.. rahatsız eder..

0|0
    0|0
  • konuşulan şeyden ziyade karşımdakinin tavırları beni rahatsız eder veya hoşuma gider.yani söylediği şey değil bunu söylerkenki amacı benm için önemli..bir kız ilk buluşmamda ben öylesine eski sevgilimle ilgili bişey anlattığımda,"ben de mi eski sevgilimi anlatıyım şimdi" gibisinden bişey demişti..o anda bitmişti benm için mesela..çünkü doğallığını yitirmiş bi triplere girmişti

0|0
    0|0
  • Basit, çıkarcı ve sığ düşünen kadınlara dayanamıyorum. Beni zekaları ile ikna etmeleri lazım önce. Dış görünüşü kadının seni cezbeder her zaman. Ama biraz tanıyınca bakarsın ki, kadının dışı ile içi Kars-Edirne gibi. Özgürlüğü seven ve ayakları üzerinde durabilecek güçlü, yeri geldiğinde fedakarlık yapan ve bekleyen kadınları seviyorum. Kıskançlık da olacak, yönetme isteği de. Ama benden daha zeki olması şartı ile.

0|0
    0|0
  • Bu her erkeğe göre değişir.Nerde nasıl konuşulacağını nasıl davranacağını bilmesi gerekir. Dengesiz hareketler olmaması gerekir. Yani bunu gibi

0|0
    0|0
  • ''sigara içerken takınılan, o anlamsız, umursamaz ve gözler kısık garip tavırlar''

Kan beynime sıçrar..

0|0
    0|0
  • Gadınların gucaama oturması hoşuma gider oturmamaları da en nefret ettiiim şeydir :D

0|1
    0|0
  • çok sesli şekilde kahkaha atması beni ciddi anlamda rahatsız ederdi.

1|0
    0|0
  • Ağzı boşken bile katlanabileceğim bir kadın arıyorum

0|0
    0|1
  • canım ve tatlım kelimelerini kullanmalarına uyuz olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...